Niewybaczalne wpadki gwiazd

Latami wspinali się na szczyt, byli kochani, rozchwytywani, zarabiali miliony. Ale wystarczył jeden błąd, by na zawsze stracili sympatię fanów.

/ 08.12.2009 13:12 POWRÓT DO ARTYKUŁU

Chris Brown i damski boks

Jesienią zeszłego roku bijący rekordy popularności piosenkarz Chris Brown zaczął spotykać się ze swoją równie sławną koleżanką po fachu – Rihanną. Ich romans zakończył się tragicznie, kiedy to w lutym po ostrej wymianie zdań piosenkarz wywlókł partnerkę z samochodu, a następnie przez 10 minut okładał pięściami i próbował dusić. Kiedy na pomoc piosenkarce pospieszyli świadkowie zdarzenia, Brown zbiegł. Tego samego dnia zgłosił się na policję, a kilka miesięcy później został skazany na pięć lat więzienia w zawieszeniu. Tak łagodny wyrok oburzył wielu Amerykanów. „Pogrożono mu paluszkiem, zamiast wpakować to ścierwo za kratki, gdzie jest jego miejsce!”, skomentował wyrok raper Jay-Z. Brown cieszy się wolnością, ale nie ma już co marzyć o dalszej karierze. Jego nowy singiel dotarł zaledwie do... 96. miejsca listy przebojów.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/09.12.2009 20:31
Jeśli według autora rankingu "Niewybaczalne wpadki gwiazd" Janet Jackson u szczytu sławy była 2004 roku, to nalezy przyjąć, że druga wajna świataowa wybuchła w 1950 roku. Drogi autorze! Najwięsze sukcesy Janet odniosła w latach 1989 - 1993 kiedy sprzedawała Diamentowe płyty w USA, później było coraz gorzej... by w 2004, 2006 i 2008 wydac NAJGORZEJ SPRZEDANE PŁYTY W SWOJEJ KARIERZE. Najstępnym razem radzę uzupełnic wiedzę, na temat, na który naczelna kazała zrobić "artykuł"