Monika Brodka na urodzinach Gosi Baczyńskiej, Monika Brodka na salonach, Brodka pojawiła się na imprezie fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Monika Brodka na imprezie urodzinowej Gosi Baczyńskiej

Co słychać u Moniki Brodki?
Edyta Liebert / 17.08.2015 09:43
Monika Brodka na urodzinach Gosi Baczyńskiej, Monika Brodka na salonach, Brodka pojawiła się na imprezie fot. ONS.pl/kolaż polki.pl
Kto myślał, że Monika Brodka usunęłą się w cień, ten jest w błędzie. Artystka miała swoje powody, by nie pojawiać się na ściankach i evcentach. Nie opuściła jednak imprezy urodzinowej Gosi Baczyńskiej - znalazła chwilę, by się pojawić na tym jubileuszu i przypomniała nam, jak za nią tęsknimy!

wielu uznaje ją za artystkę niesztampową, oryginalną i wymykającą się chematom. Sukces albumu "Granda" (2010) tylko potwierdza, że takich właśnie muzyków potrzebuje polska scena. Na urodzinach Gosi Baczyńskiej Brodka pojawiła się w ciekawej, kobaltowej stylizacji. Wyglądala bezbłędnie i... bardzo młodo. Co spowodowało, że dopiero teraz zdecydowała się "wrócić na salony"?
ONS.pl/kolaż.pl

Monika Brodka - nowy album już wkrótce?

Zapytana o powód swojej długiej nieobecności medialnej Brodka powiedziała krótko i rzeczowo: pracuje nad nowym albumem i koncertuje. Od wydanej przed czterema laty "Grandy" nikt już nie ma wątpliwości, że Brodka to perfekcjonistka i jej miejsce jest na szczycie. Aby się na nim utrzymać, nowy krążek musi być doskonały. W 2012 roku poszła za ciosem, nagrywając minialbum "LAX", w którym pokazała się z bardziej elektronicznej strony. Jaka będzie nowa płyta? Roztańczona, alternatywna? Obyśmy mogli przekonać się już niebawem!

Zobacz: