Nowa płyta Moniki Brodki

Góralskie dudy, wstążki i punkowa energia. To wszystko będziecie mogli usłyszeć na najnowszej płycie Moniki Brodki „Granda”
20 września b.r. ujrzy światło dzienne nowa płyta Moniki Brodki, zatytułowana „Granda”!

Nowa płyta Moniki Brodki to radykalny zwrot w jej karierze. Bogatsza o życiowe doświadczenia, pewna siebie i gotowa na artystyczne eksperymenty, artystka wraca z bezkompromisowym materiałem, z którym utożsamia się od początku do końca. „Granda” to muzyczny eklektyzm i niebanalne teksty, podszyta punkową energią symfonia dźwięków oraz słów. Monika bawi się własnym głosem, pozwala mu płynąć w nowych kierunkach, czerpie także z tradycji folkowej, ale robi to w nowoczesny sposób, nadając całości klubowy sznyt. Sama mówi, że jeśli „Granda” to folk, to ten „z cyrku pod arkadami, połamany, poskręcany”. Kabaret spod znaku elektro, zmysłowy i energetyczny. „Granda” to album, który trudno zaszufladkować i na tym, między innymi, polega jego siła.

„Granda” pojawi się na rynku w dwóch formatach: regularnego CD i zestawu CD + DVD, który dodatkowo będzie zawierał film dokumentalny o płycie i kulisach jej powstawania!

TRACKLISTA

CD
1. SZYSZA
2. GRANDA
3. KRZYŻÓWKA DNIA
4. SAUTé
5. HEJNAŁ
6. W PIĘCIU SMAKACH
7. BEZ TYTUŁU
8. K.O.
9. SYBERIA
10. KROPKI KRESKI
11. EXCIPIT

DVD
1. making of ALE GRANDA (37:43 min.)

Monika Brodka, „Granda”, Wydawca płyty: Sony Music, Premiera albumu: 20 września 2010
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)