Natalia Kukulska w nowej fryzurze na urodzinach Gosi Baczyńskiej

Co za zmiana!
Edyta Liebert / 14.08.2015 09:00

Bardzo lubimy takie metamorfozy! Natalia Kukulska nieczęsto bywa na imprezach, ale urodzin Gosi Baczyńskiej nie mogła przegapić. Pojawiła się w nowej fryzurze! Jak wyglądała?

Na urodzinach Gosi Baczyńskiej pojawiła się plejada gwiazd, w tym właśnie dawno niewidziana Kukulska. Wokalistka bardziej skupia się na promowaniu płyty "Ósmy plan", aniżeli bywaniu w towarzystwie. Od czasu głośnego konfliktu ze swoim bratem, Pikejem, Kukulska unika wywiadów dotyczących życia prywatnego. Nie dziwimy się: po co narażać się na niewygodne pytania?

Kukulska na urodzinach Gosi Baczyńskiej

Piosenkarka, która od dziecka występuje na scenie i od zawsze ceni modę i indywidualny styl, na chwilę pojawiła się na imprezie urodzinowej jednej z czołowych polskich projektantek (skończyła 50 lat!).


Kukulska Zaskoczyła nas nowoczesną fryzurą z grzywką! Kukulska ma naturalnie kręcone, gęste włosy i aby uzyskać taki efekt musiała prawdopodobnie oddać się w ręce dobrych fryzjerów. Jak wygląda w nowych włosach? Podoba się wam? Oceńcie jej metamorfozę pod ostatnim zdjęciem!

Zobacz: