POLECAMY

Kelly Family powraca po 12 latach! Jedna z najsłynniejszych rodzin znowu na scenie z nowym albumem. ZOBACZ JAK SIĘ ZMIENILI

Mają na koncie ponad 20 milionów sprzedanych krążków!
Kelly Family powraca po 12 latach! Jedna z najsłynniejszych rodzin znowu na scenie z nowym albumem. ZOBACZ JAK SIĘ ZMIENILI

Kelly Family powraca po 12 latach! Ta informacja wbiła nas w fotel. Jedna z najsłynniejszych muzycznych rodzin zaprezentuje swoją nową piosenkę 3 marca, a 24 marca na rynku pojawi się album "We Got Love".

Polskie filmy uwielbiane przez Polaków

Któż z nas z czystym sumieniem powiedzieć może, że nie nucił nigdy „An Angel” i nie oglądał koncertu w Sopocie? Tego dnia miliony Polaków oddawały się jednemu: wgapianiu w ekrany i słuchaniu przebojów, które znały nawet dzieci. Bo Kelly Family było fenomenem.

Skromni, utalentowani i przede wszystkim tak nieprawdopodobnie ciepli i rodzinni. Pod koniec lat 90. okazało się, że "wody sodowa" uderzyła do głowy kilku członkom zespołu. Przez kolejne lata zespół próbował odbudować dawną pozycję, nie pomogła zmiana wizerunku i dojrzalszy repertuar. Zespół jednak nie złożył broni.

Do Paddy'ego (ciemnowłosy starszy brat) i Angelo (uroczy blondyn z długimi włosami, debiutował w wieku 15 lat) wzdychały tysiące dziewczyn! Łzy wylane przez zakochane w młodym muzyku fanki podczas jednego tylko koncertu, można było liczyć w litrach. Od 2006 roku artysta wydaje płyty i regularnie koncertuje, także w Polsce. Trzeba przyznać, że kariera solowa wyraźnie rozwinęła Angelo jako kompozytora i wykonawcę. Jak teraz wygląda rodzina, na której koncerty przybywało tysiące fanów? Zobaczcie jak się zmienili!

Z kolei gdy Paddy Kelly, starszy z braci, o nieco ciemniejszych włosach brawurowo wykonywał utwór „An Angel”. Po ukończeniu studiów filozoficznych i teologicznych i pobycie w zakonie, występuje z murów klasztornych, by powrócić do muzyki.

Wielki powrót Kelly Family

Odnieśli sukces w Niemczech, Holandii, Polsce, całej wschodniej Europie, Portugalii, Hiszpanii oraz innych europejskich państwach. Stali się znani na całym świecie, w tym w USA, RPA, Brazylii i Chinach.


Posłuchajcie, jak ten 5-latek gra na fortepianie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/rok temu
10 marca wyszedł ich singiel promujący nową płytę oraz świetny teledysk ☺️ Z niecierpliwością czekamy na nową płytę ❤️
/rok temu
Gdzie ten nowy kawałek?
/rok temu
wracaja bez paddy'ego :(
POKAŻ KOMENTARZE (6)