Beata Kozidrak kończy 57 lat! Jak zmieniała się gwiazda polskiej estrady?

Artystka przez lata konsekwentnie budowała swój wizerunek.

Bezsprzecznie jest jedną z najjaśniej i najdłużej świecących gwiazd polskiej estrady. Beata Kozidrak jest na scenie od prawie... 40 lat! Jak zmieniała się jako wokalistka Bajmu, żona, matka dwóch córek, idolka kobiet i obiekt westchnień mężczyzn?

Beata Kozidrak kończy 57 lat

Na scenie debiutowała, śpiewając w chórze szkolnym oraz zespołach działających przy III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej w Lublinie, do którego uczęszczała. Zasłynęła jako wokalistka kultowego już dziś zespołu Bajm, który w 1978 roku założyła wraz z Andrzejem Pietrasem, Jarosławem Kozidrakiem oraz Markiem Winiarskim. Z Bajmem wydała dziesięć albumów studyjnych, każdy był sukcesem.

Małgorzata Socha szczerze o macierzyństwie

 

Dzień dobry! Wczoraj caaały dzień pracowaliśmy nad niebiesko-zielonym projektem 😏💙💚 #B3

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

Beata Kozidrak - jej głos znają wszyscy

W 1994 Kozidrak zaśpiewała swój pierwszy przebój poza Bajmem, smakując solowej kariery: "Tyle chciałem Ci dać" nagrała z grupą Universe. Pod koniec 1994, m.in. wspólnie z Krzysztofem Cugowskim i zespołem Vox, wzięła udział w nagraniu hymnu akcji charytatywnej "Pomóż dzieciom przetrwać zimę", skomponowanego przez Abramka i Sota. Dla wielu jednak pozostaje na zawsze związana nierozerwalnie z Bajmem, choć od 1998 roku Beata działa również jako artystka solowa. Jej pierwszy krążek "Beata", dwukrotnie pokrył się w Polsce platyną.

 

💋

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

Beata Kozidrak do niedawna była żoną Andrzeja Pietrasa, współtwórcy i menedżera grupy Bajm, z którym ma dwie córki: Katarzynę (wokalistkę formacji Kashmir i Cate Likes Candy) i Agatę.

Jak zmieniała się przez lata diwa polskiej muzyki? Beata Kozidrak od lat utrzymuje się na scenie jako jedna z najpopularniejszych piosenkarek i jest znana ze swoich scenicznych strojów. Czy zawsze tak wyglądała? Lubiła prowokować strojem? Zobacz galerię!

Agnieszka Cegielska ma boską figurę dzięki...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)