POLECAMY

To wideo ma już ponad 20 milionów wyświetleń. Ciężarna piosenkarka zdetronizowała Beyonce swoim tańcem!

Co ona wyrabia!
To wideo ma już ponad 20 milionów wyświetleń. Ciężarna piosenkarka zdetronizowała Beyonce swoim tańcem! fot. Screen Facebook
Na początku lutego media obiegła wiadomość o tym, że Beyonce i Jay-Z znów zostaną rodzicami bliźniaków. Podczas występu Grammy Beyonce pojawiła się ubrana cała na złoto, z aureolą na głowie i dała show w trakcie którego maksymalnie eksponowała swój błogosławiony stan. Jednak ktoś ją przebił...
 

Queens & princesses 👑👑👸👸 #wcw😍 #wce #blackgirlmagic #toomuchsauce #mustbethatafricanbutter #beyoncé #tina #blu

Post udostępniony przez unbeweavable hair kenya (@unbeweavable_hair_kenya)

Ciara, bo o niej mowa, w krótkim wideo zaprezentowała, jak tańczy, skacze i wygina się w ciąży do piosenki Whitney Houston "I'm every woman". Piosenkarka znana m.in z przebojów "One Two Step" czy "Goodies" oraz jej mąż Russell Wilson, wychowują 3-letniego syna Ciary ze związku z raperem Future, a teraz spodziewają się dziecka. 

Ciężarna Ciara zdetronizowała Beyonce prywatnym występem

Ciara była jedną z gwiazd, które uczciły pamięć zmarłej przed pięcioma laty Whitney Houston. Rocznica śmierci przypadała na 11 lutego. Piosenkarka w wyjątkowy sposób wspomniała legendarną artystkę, inny niż wszyscy. Nam się podoba, a wam?

Wideo jest bardzo pozytywne, nic dziwnego, ze stało się hitem sieci. Pech chciał, że zbiegł się z występem Beyonce podczas Grammy - wokalistka, która bardzo chce udowodnić, że j e s t w ciąży (poprzednia ciążą Beyonce była uznawana za udawaną), dała show, podczas którego każdy mógł zobaczyć, że Beyonce jest w ciąży. 

 

Orange 👸 #beyoncé #yonce #thecarters #beysus #thecartertwins

Post udostępniony przez BEYONCÉ (@beygcarter)

Natalia Kukulska wróciła do pracy miesiąc po porodzie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)