Gwiazdozbiór: 13 sławnych przystojniaków, którzy mają mniej niż 175 cm wzrostu

Wielkie gwiazdy małego formatu. Zobacz!
Edyta Liebert / 03.06.2015 04:47

Można być gwiazdą wielkiego formatu, ale w praktyce być nie przekraczać na centymetrze magicznego pułapu 170 cm. Przygotowałyśmy specjalnie zestawienie znanych i lubianych aktorów, muzyków, producentów, którzy osiągnęli sukces, będąc stosunkowo niskimi facetami. O kogo chodzi?

Zgodzicie się z nami, że rozmiar nie ma znaczenia, a to, czy mężczyzna jest wart uwagi w dużej mierze zależy od jego charakteru, poczucia humoru, lojalności czy dojrzałości. Facet, któremu można zaufać od razu nabiera dodatkowych centymetrów w naszych oczach, tym bardziej, jeśli jest przystojny i ma "to coś".

Wielkie gwiazdy małego formatu

Nieco przekornie mężczyzn, którzy mają mniej niż 175 cm umieściłyśmy w rankingu niskich amantów i mianowałyśmy gwiazdami małego formatu. Ale nie chodzi o ich osiągnięcia, tylko o wymiary! W galerii znalazł się m.in. dobrze wam znany Tom Cruise, Usher czy Bruno Mars. Nie zabrakło też polskich nazwisk, które od lat święcą triumfy w naszym rodzimym show-bizie. Poza tym: niełatwo jest odgadnąć, kto ile ma wzrostu, jeśli widuje się tę osobę jedynie na ekranie.

Jesteście ciekawe, kto znalazł się w galerii niskich sławnych mężczyzn? Zapraszamy do oglądania!

Więcej:

Tagi: gwiazdy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/08.05.2019 17:12
Tak moze i nie sa wszyscy przystojni sle za to mają trzydziestaki w rozporkach. A wtedy wzrost w lozku nie ma znaczenia. Wolę być kuta takim mlotem niz przez wysokiego cienkim drucikiem
/19.04.2017 21:33
Przygadala.idiotka.idiotce
/12.08.2016 22:30
elmo - zastanów się co piszesz, bo możesz tym zrazić innych do siebie.
POKAŻ KOMENTARZE (1)