Podtrzymywanie więzi z kobietami to niełatwe zadanie!

Jak podtrzymywać więzi z kobietami?

Podtrzymywanie więzi to każde podejmowane przez Ciebie działanie, mające na celu zachowanie pozytywnych emocji w związkach, które budujesz z kobietami.
/ 13.08.2010 09:57
Podtrzymywanie więzi z kobietami to niełatwe zadanie!

Podtrzymywanie więzi po randce

Kiedy wracasz z randki, jesteś tak zdołowany, że nie potrafisz zmusić się do jakiejkolwiek dalszej pracy? Po jednym spotkaniu już nigdy nie odzywasz się do kobiety, z którą się umówiłeś? „Zadzwoniłbym do niej, ale jestem teraz strasznie zajęty" lub "w pracy mam teraz szał, a poza tym muszę poukładać sobie życie, zanim skupię się na pogoni za dziewczynami. Zresztą, jeśli jest mną zainteresowana, sama zadzwoni”. Czyżby to były Twoje wymówki?

Prawda jest następująca: jesteś tak pochłonięty użalaniem się nad sobą i tym, że jest nieudacznikiem, że nie potrafisz podjąć konkretnego działania, które doprowadziłoby Cię do sukcesu. Dwa miesiące później z tęsknotą wspominasz tę kobietę. „Teraz już nie mogę do niej zadzwonić”, wmawiasz sobie. „Już tak długo z nią nie rozmawiałem!”.

Właściwy czas, właściwe miejsce - czyli kiedy podtrzymywać więź?

Porównajmy Twoje zachowanie z prawidłowy modelem zachowań. Kiedy mężczyzna zaczyna spotykać się z kobietą powinien zdawać sobie sprawę z potęgi podtrzymywania więzi. „Poszliśmy na randkę wstępną i pod koniec naszego spotkania pocałowałem ją. Potem umówiliśmy się na randkę uwodzicielską, zabrałem ją do zoo i wręczyłem jej porządnie zapakowane ozdóbki w kształcie zwierzaków, które wcześniej kupiłem w sklepiku na terenie zoo.

Pod koniec tej randki także się całowaliśmy, ale czułem, że jeszcze nie nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok. Wiedziałem jednak, że muszę podtrzymać uczucia, które zbudowaliśmy. Pomiędzy pierwszą i drugą randką uwodzicielską wpadłem do niej do pracy i zostawiłem dla niej krótki liścik miłosny i jedną różę." - tak powinna brzmieć Twoja relacja ze spotkań z płcią przeciwną. 

Kiedy jesteś pewien, że dana kobieta odpowiada Ci na tyle, aby nadal się z nią spotykać, musisz zadbać o podtrzymywanie istniejącej pomiędzy wami więzi.

Musisz podtrzymać romantyczną więź poprzez poczynienie drobnych kroków, dzięki czemu Wasz romans będzie pełen życia i rozkwitnie. 

Zobacz też : Jak ja poderwać - bądź tajemniczy

Co daje podtrzymywanie więzi

Podtrzymywanie więzi jest odpowiedzialne za trzy kluczowe elementy w zachowywaniu żywotności danej znajomości. Kobieta czuje się wtedy wyjątkowa i przyciągasz ją do siebie, gdyż:

  • Podtrzymywanie więzi to znak, że myślisz o niej. Nawet jeśli nie myślisz o danej dziewczynie nieustannie, warto zainwestować nieco czasu i wysiłku w utwierdzenie jej w przekonaniu, że jest wręcz odwrotnie. Kobiety uwielbiają wiedzieć, że facet, który im się podoba, myśli o nich, a jednocześnie nienawidzą odwrotnej sytuacji. 
  • Podtrzymywanie więzi zaspokaja zatem kluczową potrzebę każdej dziewczyny — przeświadczenie, iż o niej myślisz.
  • Podtrzymywanie więzi to znak, że poświęcasz jej czas i wysiłek. 
  • Podtrzymywanie więzi daje kobiecie znać, że inwestujesz czas i wysiłek w emocje, które pomiędzy Wami zaistniały. Zauważ, że napisaliśmy „czas i wysiłek”, a nie „pieniądze”.

Zobacz też : Jak ją poderwać - bądź spontaniczny

Na większości kobiet znacznie pokaźniejsze wrażenie wywrze kartka, którą sam przygotowałeś, lub krótki liścik z jedną różą niż coś, na co wydałeś sporo pieniędzy, ale poświęciłeś temu mniej czasu i wysiłku. Jak już wcześniej zaznaczyliśmy, wydawanie ogromnych ilości pieniędzy w celu uwiedzenia kobiety nie jest konieczne i może przynieść efekty odwrotne do zamierzonych.

Jeśli podczas randki dowiesz się, że Twoja wybranka tęskni za czasami, kiedy coca-cola rozlewana była do szklanych butelek, a nie do puszek, zapamiętaj to. Jeśli uda Ci się znaleźć dla niej sześciopak butelkowej coca-coli, ładnie go zapakuj i wręcz z jakąś zabawna notką. Gwarantujemy Ci, że w ten sposób zajdziesz dalej niż za pomocą drogiego, acz bezosobowego prezentu.

Podtrzymywanie więzi to znak, że jesteś produktywnym mężczyzną. Kobietom podobają się faceci, którzy potrafią stworzyć dla siebie życie, jakiego pragną. W reguły nie przepadają za mężczyznami, którzy padają ofiarą własnej egzystencji i dla których życie „po prostu leci”.

Kiedy podtrzymujesz swoją więź z kobietą, dajesz jej do zrozumienia, że jesteś facetem, który wie, jak poświęcić się — na stałe — budowaniu takiego życia, jakiego pragnie. Pokazujesz jej, iż jesteś kreatywny i zorientowany na działanie. Odznaczasz się na tle innych marudnych, wiecznie narzekających „męczenników”, dzięki czemu płeć piękna bardziej Cię pożąda.

Artykuł jest fragmentem książki: Kobiety wolą uwodzicieli. Jak je zdobywać?, wyd. Helion