Jak ją poderwać - bądź na luzie

Jak ją poderwać - bądź na luzie
Randka z kobietą wielu mężczyznom spędza sen z powiek. My powiemy Ci, jak się do niej przygotować i jak skutecznie poderwać kobietę!
Weronika Kwaśniak / 26.09.2016 16:09
Jak ją poderwać - bądź na luzie

Mów jej komplementy

Zwracaj uwagę na szczegóły jej stroju, makijażu. Niewybaczalnym błędem jest niezauważenie jej nowego uczesania. Będziesz miał dużo szczęścia, jeśli zapomni ci ten nietakt. Mów jasno i prosto, dlaczego ci się podoba.

Od czasu do czasu możesz użyć jakiegoś wyszukanego słowa. Popadniesz w infantylizm jeśli wciąż będziesz używał słów: „boska”, „cudowna”, „prześliczna”, „fenomenalna”. Wystarczy, że jej powiesz, że wygląda ładnie. Po prostu nie przesadzaj.

Bądź na luzie

Twój wygląd fizyczny ma oczywiście znaczenie, ale nie tak duże jak myślisz. Ważniejsze jest co mówisz i jak to mówisz. Niewybaczalnym grzechem jest nieumiejętność wysłowienia się. Nie musisz oczywiście zapisywać się na przyspieszone kursy oratorskie, ale przydałoby się popracować nad ilością słów, których potrzebujesz aby opisać jakieś zjawisko.

Słownik do ręki bracie i wieczorami proszę się dokształcać. Oczywiście nie musisz od razu chwalić się nabytą przed chwileczką znajomością trudnych wyrazów. Popracuj również nad sposobem komunikacji. Gesty rąk, ruchy ciała, to wszystko działa na kobiety.

Słuchaj

Umiejętność słuchania drugiej osoby jest rzadko występującą cechą u mężczyzny. Ty oczywiście będziesz inny. To nic, że nie interesuje cię opowieść o wizycie u makijażystki. Postaraj się wysłuchać jej do końca. Chrząkaj, kiwaj potakująco głową, uśmiechaj się.

Korona z głowy ci nie spadnie, a może się dowiesz czegoś ciekawego. Może na kolejnej randce z kolejną wybranką twego serca zabłyśniesz wiedzą na tematy kosmetyczne?

Większość facetów nie widzi subtelnej, acz zasadniczej różnicy między cieniami do powiek, a tuszem do rzęs. Gdy wykażesz się znajomością – chociażby podstawowych elementów makijażu kobiecego - ona z pewnością spojrzy na ciebie inaczej. Kobiety uwielbiają mówić i są wdzięczne facetowi, gdy ten słucha ich z zainteresowaniem.

Nawet wówczas, gdy plotą trzy po trzy. Prawdę mówiąc, niektórzy mężczyźni, w sztuce paplania, przewyższają o głowę kobiety, ale to zupełnie inna historia. 

Zobacz też : Trochę teorii podrywu

Źródło : Wydawnictwo Printex

Redakcja poleca

REKLAMA