Jak ją poderwać - bądź tajemniczy

Jak poderwać kobietę - to pytanie z pewnością męczy wielu mężczyzn!
Jak poderwać kobietę - czyli o tym co wolno, a czego nie w kontaktach z płcią piękną! Czyli krótki poradnik dla mężczyzn, jak powinni się zachowywać.
Weronika Kwaśniak / 26.09.2016 16:08
Jak poderwać kobietę - to pytanie z pewnością męczy wielu mężczyzn!

Dajemy ci zestaw przydatnych, można wręcz powiedzieć, że niezbędnych narzędzi, służących do skutecznego poderwania kobiety. Bez nich nawet najbardziej wyrafinowany plan spali na panewce. Jeśli nie posiadasz owych narzędzi postaraj się je nabyć. Oczywiście nie dostaniesz ich w sklepie. Musisz sam je w sobie odnaleźć.

Bądź nieco tajemniczy - czyli jak poderwać kobietę na "tajemniczego uwodziciela"

Nie ma to jak niedopowiedzenia. Nie musisz od razu opowiadać jej całego swego życia, gdyż później w ogóle nie będziesz miał jej co opowiadać.
Większość kobiet przepada za męskim tajemnicami. Uwielbiają je rozwiązywać, drążyć, odkrywać.

Zostawiaj jej tropy, dzięki którym ona będzie odkrywała kolejne ścieżki twego życia. Dozuj informacje wypływające z twoich ust, kropelka po kropelce. Po prostu rozpalisz jej ciekawość.

Z pewnością masz zanadrzu kilka historyjek o swoim życiu. Przypomnij sobie. Zawsze je opowiadasz, gdy spotykasz się ze swoimi kumplami na piwie. Przy którymś z kolei kuflu, zupełnie wam nie przeszkadza, że znacie swoje historie na wylot.

Wchodząc w relację mów o sobie!

Zauważ jednak, że ona o tobie nie wie nic. Możesz zatem opowiedzieć jej kilka barwniejszych szczegółów ze swego życia, oczywiście odpowiednio podkoloryzowanych.

Najlepsze są takie historie, gdzie występujesz jako bohater pozytywny. Nie masz takich? Wysil swoją wyobraźnię, na pewno uda ci się coś stworzyć. Na wszelki jednak wypadek podsuniemy ci kilka scenariuszy.

  • Złapałem groźnego przestępcę – historia w której opowiadasz jak to któregoś pięknego dnia stanąłeś w obronie słabszych i uciśnionych, a dzięki tobie sprawiedliwości stało się zadość.
     
  • Uprawiałem sporty ekstremalne – to opowieść o tym, ile wyrzeczeń i poświęceń z twojej strony wymaga uprawianie tego rodzaju sportów.
     
  • Nie mogę ci powiedzieć, gdzie pracuję. Gdybym to zrobił, musiałbym cię zabić. Oczywiście, że to żart, ale możesz być pewny, że po takim tekście, jej kolana będą miękkie.
      
  • Zakładamy oczywiście w dobrej wierze, bo wierzymy w ludzi, że nie należysz do jednej z miliona działających w naszym pięknym kraju, zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym.

Oczywiście każdą historię możesz opowiedzieć od razu, za jednym zamachem, ale po co? Nie będzie w niej ani dramatyzmu, ani napięcia i odpowiedniego klimatu. Po prostu wleci w jedno jej cudownego ucho, a drugim wyleci. Ale możesz ją opowiedzieć zupełnie inaczej. Podzielić na kilka kawałków i odpowiednio podawać. Wstęp, rozwinięcie, zakończenie.

Zobacz też : Prawdziwy facet nie mówi o swoich uczuciach

Ona oczywiście, że nie będzie chciała później i kiedyś, tylko tu teraz i natychmiast. I twoja w tym głowa, aby inteligentnie wybrnąć z tej sytuacji. Możesz na przykład powiedzieć jej: Nie chcę o tym mówić dzisiaj. To wyzwala we mnie jeszcze do dzisiaj zbyt silne emocje.

Uwierz, że kobieta, którą pożądasz zacznie cię odbierać jako interesującego faceta z fantazją, a w dodatku wrażliwego. Z pewnością umówi się z tobą, jeszcze raz, chociażby po to, aby wysłuchać do końca twoich historii.

Rzecz jasna twoje historie muszą być prawdziwe. Możesz je nieco podkolorować, dodać parę szczegółów, ale nigdy nie kłam. Prędzej czy później kłamstwo wyjdzie na jaw i wówczas będziesz spalony.

Zobacz też : Jak poderwać mężczyznę

Źródło : Wydawnictwo Printex

Redakcja poleca

REKLAMA