Czy prawdziwy facet nie mówi o swoich uczuciach

Ból głowy, który powoduje rezygnację z seksu, zwykle przypisywany jest kobietom
Oczekiwanie na to, aż twój mężczyzna zacznie mówić o tym co czuje w danej chwili, jest stratą czasu. Jeśli nie mówi o swoich uczuciach, to możesz być pewna, że sam z siebie nie zacznie o nich mówić. Musisz go delikatnie ukierunkować. Wskazać drogę.
/ 24.05.2010 10:46
Ból głowy, który powoduje rezygnację z seksu, zwykle przypisywany jest kobietom

Dlaczego mężczyźni rzadko mówią o uczuciach?

Najpierw tytułem małego wstępu o tym, dlaczego faceci rzadko, lub też wcale nie mówią o uczuciach. Po pierwsze jemu się wydaje, że prawdziwy mężczyzna nie mówi o takich bzdurach. Prawdziwy, czyli najlepiej z trzydniowym zarostem, papierosem w kąciku ust i wymiętym prochowcu.

Oczywiście strój w jakim prawdziwy mężczyzna siebie wyobraża, zależy od mód panujących w danym okresie. Z powodzeniem może to być również dres z trzema paskami, mokasynki z kutasikami i białe skarpetki.

Według naszego bohatera prawdziwy mężczyzna, to mężczyzna silny, najlepiej o nieco potarganym wnętrzu psychicznym. Taki, który niczego i nikogo się nie boi.
Z trudnościami i z przeciwnościami losu, walczy z kamienną twarzą. Walczy z kamienną twarzą ze wszystkimi i ze wszystkim.

Zdaje mu się, że wszystkie kobiety o takich właśnie mężczyznach jak on śnią. Wydaje mu się, że w ten właśnie sposób, poprzez przyjmowanie kamiennej maski niewzruszoności, podkreśla swój seksapil.

Męska atrakcyjność a wrażenia kobiet

Cóż, o gustach się nie dyskutuje, ale drodzy panowie, niech dojdzie do waszych kamiennych głów, że kobiety nieco inaczej spostrzegają waszą atrakcyjność i niekoniecznie musi być to wasza kamienna twarz.

I życie z takim kamieniem jak wy, do najprzyjemniejszych nie należy. Panie wolą inną twardość, niekoniecznie musi być ona związaną z waszą twarzą.

Wyrażanie uczuć

Każda kobieta potrzebuje - tak jak wy zresztą - usłyszeć od czasu do czasu z ust swego partnera życiowego jakieś ciepłe słowo. Nikt nie mówi, abyście się codziennie produkowali i wymyślali romantyczne sonety. Wystarczy naprawdę kilka słów. Dosłownie.

A po za tym tłumienie uczuć - jak twierdzą uczeni amerykańscy - jest szkodliwe dla zdrowia. Powoduje niestrawności, zgagę, a nawet raka. Sami więc widzicie, że to wszystko dla waszego zdrowia. Czy nie tak wam mówiła mamusia?

Zobacz też : Zakochani do szaleństwa

Wstydliwość męska - nie mówi o uczuci, bo się wstydzi

Teraz o tym co ty możesz zrobić dla swego faceta. Jemu naprawdę trzeba pomóc. Mężczyzna to wstydliwe stworzenie i z ledwością mu przejdzie przez gardło mówienie o tym, co w danym momencie swego życia czuje.

Powoli, nie na siłę, przyzwyczajaj go, że to co on mówi, (nawet gdy wychodzi mu to niezgrabnie) interesuje cię i sprawia ci radość. Nawet gdy się pokłócicie, a on dumny jest z siebie, że zdołał to z siebie wyrzucić, krzycząc ci w twarz, że cię nienawidzi - nie obrażaj się.

Gdy twój facet mówi co czuje, to znaczy, że odniosłaś zwycięstwo. Możesz przyznać sobie punkt. Jeden zero dla ciebie.

Źródło : Wydawnictwo Printex

Zobacz też : Różnice płciowe w okazywaniu emocji

Redakcja poleca

REKLAMA