Poznaj 3 strefy erogenne mężczyzn, na których nigdy się nie zawiedziesz

sterfy erogenne, strey erogenne mężczyzn, wrażliwe miejsca, pieszczoty erotyczne fot. Adobe Stock
Masz ochotę na więcej, ale on wymawia się od seksu ze strachu, że nie spełni twoich oczekiwań? Już nie musicie obawiać się falstartów. Wystarczy, że nauczysz się pieścić jedną z tych trzech stref erogennych mężczyzn, a wasze zbliżenia nigdy już nie będą takie, jak dawniej. Trzeba tylko się ośmielić.
/ 23.03.2019 03:07
sterfy erogenne, strey erogenne mężczyzn, wrażliwe miejsca, pieszczoty erotyczne fot. Adobe Stock

Strefy erogenne, to miejsca na ciele szczególnie wrażliwe na bodźce. Stymulowanie ich dłońmi, językiem czy ustami nie tylko podnieca, ale może też doprowadzić do orgazmu.
Mężczyźni mają zdecydowanie mniej stref erogennych od kobiet, lecz niektóre z nich działają równie niezawodnie, jak szwajcarskie zegarki.
Jeśli twój partner ma trudności ze wzwodem albo z jego utrzymaniem, to pora byś poznała jego wrażliwe miejsca i nauczyła się je pieścić.

6 punktów erogennych, które warto pieścić

Strefa erogenna mężczyzn – wnętrze ud

W książce „Recepta na dobre zdrowie” dr Frederic Saldmann opisuje tajemniczy odruch nosidłowy, wywalający wzwód. Wystarczy musnąć udo po jego wewnętrznej stronie, jak najbliżej pachwiny, a jądra mężczyzny natychmiast uniosą się w kierunku dłoni.
Jednorazowa próba z pewnością wywoła wybuch śmiechu, ale delikatne i miarowe stymulowanie tej strefy erogennej mężczyzny poprawi ukrwienie narządów płciowych, doprowadzając do prawdziwej erekcji.

Strefa wstydliwa – prostata

Mężczyźni z reguły nie pozwalają kobietom pieścić prostaty w obawie, że zostaną posądzeni o skłonności homoseksualne. Nic bardziej mylnego! Męska prostata po prostu uwielbia czułości bez względu na orientację, wiek czy doświadczenia.
Dla niewtajemniczonych prostata, to gruczoł i część męskiego układu płciowego, który znajduje się pod pęcherzem moczowym a przed odbytnicą. Można się do niego dostać przez odbyt i stąd biorą się uprzedzenia, które milionom mężczyzn odbierają radość seksu.
A przecież dotknięcie prostaty przez partnerkę zgodnie z tym, co pisze dr Saldmann, wywołuje u mężczyzn piorunującą przyjemność. Jest guzikiem, którego naciśnięcie wyzwala całą moc libido.
Nie należy jednak pieścić jej za szybko, ani za mocno i na pewno nie całą dłonią. Wystarczy wskazujący palec, ponieważ znajduje się ona bardzo blisko sromu.
Dla tych, którzy wciąż mają opory przed poznaniem tej strefy erogennej dodam, że masaż prostaty przy zapaleniu tego organu, wykonywany przez lekarza, wydalić z moczem zarazki. Tym bardziej nie należy go unikać.

Strefa wrażliwa – cymba conchae

To nic innego, jak łódka muszli znajdująca się we wgłębieniu małżowiny usznej. Wystarczą trzy minuty delikatnego masażu tego miejsca, aby mózg mężczyzny eksplodował z pożądania.
Naukowcy udowodnili, że stymulowanie tej strefy erogennej aktywizuje jednocześnie kilka obszarów w mózgu odpowiedzialnych m.in. za rozkosz i nagrodę.
Łódkę muszli najlepiej jest stymulować językiem, ponieważ położona jest dosyć głęboko. Wystarczy jednak wykonywać małe kółka, aby przez ciało partnera przebiegł dreszcz rozkoszy.

Przeczytaj także:
Seks bez zabezpieczenia – prezerwatywa to konieczność, nie fanaberia
Ile trwa stosunek? Czy naprawdę czas trwania zbliżenia jest tak ważny?
Jakie kobiety najbardziej podobają się mężczyznom?