Orgazm sutkowy? Zafunduj go sobie sama! Zobacz, jak to zrobić

Orgazm sutkowy? Zafunduj go sobie sama! Zobacz, jak to zrobić fot. Adobe Stock
Orgazm sutkowy – niewiele kobiet wie, jak go doświadczać, a przecież to rodzaj rozkoszy, który można ofiarować sobie samej. Pieszczoty piersi i sutków staną się niezapomnianym przeżyciem, jeśli podejdziesz do nich z zaciekawieniem i otwartym umysłem.
/ 03.01.2019 13:39
Orgazm sutkowy? Zafunduj go sobie sama! Zobacz, jak to zrobić fot. Adobe Stock

Orgazm sutkowy kojarzony jest z tradycyjną relacją. Partner za pomocą pieszczot piersi doprowadza kobietę do orgazmu, po którym oboje podnieceni cieszą się grą wstępną albo przechodzą do stosunku seksualnego.
Co jednak zrobić w sytuacji, gdy on zasypia po jednym numerku, a rozpalona partnerka ma ochotę na więcej? Kobieta może się obrazić, urządzić scenę „egoiście” albo… zaspokoić się sama!

Orgazm sutkowy zdarza się częściej niż myślisz, ale wymaga delikatności

Orgazm sutkowy – jak to zrobić dłońmi?

Kobieca masturbacja kojarzona jest zwykle z drażnieniem warg sromowych i stymulacją pochwy, ale tak być nie musi! Kobieta może się zaspokoić się też pieszcząc swoje piersi i sutki.
Tylko od niej i tkliwości jej piersi zależy, czy wybierze delikatne muskanie sutków i okolic piersi opuszkami palców, czy spróbuje intensywniejszego uciskania, wykonując koliste, mocne ruchy od nasady piersi, aż po sutki. Jeśli potrzebuje silniejszych bodźców, może drażnić sutki, szczypiąc je czy zaciskając na nich mocno palce.

Sutki lubią dodatki…

Przy wrażliwych piersiach albo po stosunku, gdy kobieta jest jeszcze podniecona, orgazm sutkowy można wywołać poprzez gładzenie ciała piórkiem albo delikatnym materiałem np. jedwabną lub satynową częścią bielizny.
Niektóre panie wolą użyć naturalnych lubrykantów, jak miód, płynna czekolada, mleko czy kostki lodu.   
Jeśli kobieta lubi patrzeć, może nałożyć na piersi nasutniki, stanąć przed lustrem i pieścić swoje ciało patrząc sobie głęboko w oczy. To dobry sposób nie tylko na pokonanie nieśmiałości, ale i samoakceptację.   

Erotyczne zabawki

Orgazm sutkowy można przeżywać i bez partnera, ale nie rezygnując z męskich atrybutów. Wystarczy użyć wibratora do pobudzania piersi i szczeliny między nimi. Przedtem jednak warto nawilżyć ciało lubrykantem, żeby nie doszło do zadrapań czy podrażnień.
Przy zabawach piersiami dobrze sprawdzają się też kulki gejszy.
Tak naprawdę rozkosz nie zna granic. Warto otworzyć się na ten rodzaj doznań i lepiej poznać samą siebie.

Przeczytaj koniecznie!
Współżycie przy ciasnej pochwie, czy naprawdę problemem jest rozmiar?
Jak zacząć używać wibratora? Oto przydatne wskazówki!
Bielizna erotyczna. 4 hity, które zawsze sprawdzą się w waszej sypialni