seks pod prysznicem fot. redakcja Polki.pl

SEKS POD PRYSZNICEM: seks w wannie, wspólny prysznic

Seks pod prysznicem to jedna z najczęstszych fantazji seksualnych. Jakie pozycje są najlepsze?
/ 21.04.2017 12:36
seks pod prysznicem fot. redakcja Polki.pl

Oto jedna z najczęściej spotykanych scen w filmach erotycznych: strugi gorącej wody, mnóstwo pary, obszerny prysznic lub wanna i nagie ciała. To, co na ekranie wydaje się być banalnie proste, w rzeczywistości niekoniecznie takie jest - niektórzy skarżą się na ryzyko poślizgnięcia lub odbite pokrętła na plecach. Seks pod prysznicem wymaga więc przede wszystkim odpowiedniej pozycji. Gdy jednak się już ją odnajdzie, może przysporzyć obojgu partnerom dużej satysfakcji. Nie bez powodu seks w wannie lub wodzie znajduje się w ścisłej czołówce fantazji erotycznych!

Seks pod prysznicem: pozycje

Na kolanach

Od tyłu z podparciem

Na pieska

Seks pod prysznicem: urozmaicenia

  • Słuchawka prysznicowa w czasie seksu pod prysznicem może okazać się bardziej przydatna niż cała masa erotycznych zabawek. Kierowanie strumienia wody o różnym natężeniu na strefy erogenne kobiety, to jeden z pomysłów na namiętną grę wstępną, a nawet pełne zaspokojenie ;-)
  • Strugi wody spływające po całym ciele sprawiają, że seks pod prysznicem staje się jeszcze bardziej zmysłowy. Większość par preferuje gorący strumień, który działa relaksująco i pobudzająco. Co ciekawe, są jednak osoby, które bardziej podnieca chłodna strużka wody, cieknąca po plecach - zapewnia mały dreszczyk emocji, gęsią skórkę i dodatkowe doznania.
  • Seks pod prysznicem to dobra okazja, aby skusić się na seks oralny - szczególnie, jeśli na co dzień ty lub twój partner nie jesteście do niego zbyt przekonani. Jeżeli zazwyczaj macie opory przed tą formą pieszczot, łazienka to idealne miejsce, aby jednak polubić miłość francuską. W końcu pod prysznicem macie 100% gwarancji zachowania odpowiedniej higieny oraz całkowitej czystości narządów płciowych.
  • Podczas seksu pod prysznicem świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju olejki do masażu. Nie bój się - tutaj nie trzeba wreszcie martwić się o zatłuszczenie pościeli lepką i pachnącą substancją!
  • Mamy też wskazówkę dla koneserów seksu pod prysznicem. W ciekawy sposób można go urozmaicić dzięki... podglądaniu siebie w lustrze. Często uniemożliwia to konstrukcja łazienki, ale jeśli tylko to realne - otwórzcie drzwi od kabiny i zerknijcie w lusterko.

5 rzeczy, które faceci uwielbiają w łóżku

Seks pod prysznicem: o czym należy pamiętać

  • Jak zachowa się prezerwatywa w wodzie? To pytanie zawsze pozostaje do pewnego stopnia niewiadomą. Chociaż użycie prezerwatywy pod wodą jest możliwe, zawsze istnieje zwiększone ryzyko, że może się ona zsunąć. Należy ją nałożyć przed zanurzeniem się w wodzie.
  • Podczas seksu pod prysznicem mogą pojawić się problemy z nawilżeniem okolic intymnych. Warto mieć pod ręką lubrykant, ponieważ strumienie wody wypłukują naturalny śluz.
  • Uważaj na potencjalne urazy i uszkodzenia. Brodzik może być śliski, a intensywne oddawanie się igraszkom bywa nawet... przyczyną dewastacji łazienki. Wśród pracowników hoteli krąży wiele legend i anegdotek na temat par, które musiały opłacać wymianę drzwi w kabinach prysznicowych.

8 rzeczy, które zagwarantują ci lepszy seks

A co, gdy nie masz w łazience prysznica?

Seks w wannie, technicznie rzecz biorąc, jest nieco trudniejszy niż seks pod prysznicem. Niektórzy ginekolodzy twierdzą też, że zwiększa ryzyko podrażnień i infekcji intymnych - do pochwy dostaje się wtedy więcej wody, niż w czasie stosunku uprawianego w kabinie prysznicowej. Nie są to jednoznaczne zalecenia. Jeśli jednak wanna jest duża, może warto spróbować?

Czytaj więcej na temat erotyki