Idealna kochanka - 7 oznak, że jesteś dobra w łóżku fot. Fotolia

Idealna kochanka - 7 oznak, że jesteś dobra w łóżku

Zastanawiasz się, czy jesteś idealną kochanką? Przedstawiamy 7 sygnałów, które o tym świadczą! Koniecznie przeczytaj!
/ 12.10.2016 16:05
Idealna kochanka - 7 oznak, że jesteś dobra w łóżku fot. Fotolia

Niejedna z nas pragnie, aby jej partner czuł się spełniony w sypialni. Satysfakcjonujący seks nie tylko poprawia zdrowie i samopoczucie, lecz przede wszystkim wzmacnia związek. O posiadaniu idealnej kochanki marzy chyba każdy mężczyzna. Przy niej nie ma mowy o wdarciu się rutyny do sypialni. Jakie cechy ma kobieta dobra w łóżku? Nurtuje cię, czy nią jesteś? Przedstawiamy 7 oznak, które o tym świadczą.

5 najskrytszych fantazji seksualnych mężczyzn

1. Seks nie jest dla ciebie tematem tabu

Rozmowy o seksie nie sprawiają ci żadnych problemów. Potrafisz swobodnie mówić o swoich oczekiwaniach seksualnych i nie masz oporów przed zadawaniem pytań partnerowi. Uważasz, że seks to temat, który partnerzy powinni przegadać. Zdajesz sobie sprawę, że przemilczenie tej kwestii może źle wpłynąć na życie intymne.

2. Jesteś otwarta na eksperymentowanie w sypialni

Nie boisz się eksperymentować w sypialni. Jesteś otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń w sferze seksualnej. Chętnie uprawiasz miłość w różnych pozycjach, używasz gadżetów erotycznych (a jeśli nie używasz, nie wykluczasz, że z nich skorzystasz). Czy grozi ci nuda w seksie? To mało prawdopodobne.

3. Twój partner czuje się przy tobie swobodnie

Twój mężczyzna w sypialni nigdy nie czuje się przy tobie skrępowany. Z łatwością opowiada ci o swoich potrzebach seksualnych, ponieważ zdaje sobie sprawę, że chcesz być ich świadoma. Potrafi zwierzyć ci się z każdego problemu intymnego, bo wie, że zareagujesz w adekwatny do tego sposób. 

4. Wiesz, jak doprowadzić partnera do wrzenia

Doskonale znasz mapę czułych punktów partnera i umiejętnie się nią posługujesz. Najlepszym na to dowodem są reakcje twojego ukochanego. Wiesz, jakie pieszczoty sprawiają mu najwięcej przyjemności, dlatego bez trudu potrafisz go wprawić w stan podniecenia. Dbanie o doznania partnera jest jedną z cech idealnej kochanki.

5. Nie wstydzisz się swoich zachowań

Wiele kobiet podczas uprawiania seksu wstydzi się okazywać, że jest im dobrze. Takie zachowanie utrudnia im, a nawet uniemożliwia, osiągnięcie satysfakcji seksualnej. Idealna kochanka nie czuje się skrępowana w sypialni. Podczas szczytowania wzdycha, mruczy i krzyczy, jednym słowem uwielbia być głośno. Dlaczego? Ponieważ doskonale wie, że mężczyźni za tym przepadają... Ty też nie jesteś zwolenniczką zachowania ciszy w czasie seksu?

6. Twój partner często inicjuje zbliżenia

Do zbliżeń często dochodzi z inicjatywy twojego partnera? Jeśli tak, oznacza to, że seks z tobą dostarcza mu niebywałej przyjemności. Gdyby było inaczej, z pewnością nie zachęcałby cię do jego uprawiania. Nie powinnaś mieć wątpliwości – uważa, że jesteś dobra w łóżku, dlatego tak ochoczo z tego korzysta.

7. Uwielbiasz czerpać przyjemność i ją dawać

Po prostu kochasz seks. Dzięki temu w sypialni nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. Jesteś żądna nowych doznań, dlatego chętnie o nich mówisz. Czerpiesz prawdziwą radość z osiągania przyjemności, w łóżku czujesz się jak ryba w wodzie. Dawanie rozkoszy jest dla ciebie równie ważne jak jej branie, dlatego zawsze uwzględniasz potrzeby partnera. Nie czujesz się do tego zobowiązana – po prostu lubisz patrzeć, kiedy twojemu mężczyźnie jest naprawdę dobrze.

Jak podniecić faceta?