Idealny kochanek, idealna kochanka

Jak sięgnąć ideału w seksie? Profesor Lew-Starowicz podpowiada co nas, Polaków, naprawdę pociąga w płci przeciwnej… Czyli o istocie bycia dobrym kochankiem czy dobrą kochanką.
/ 11.04.2012 06:02

Jak sięgnąć ideału w seksie? Profesor Lew-Starowicz podpowiada co nas, Polaków, naprawdę pociąga w płci przeciwnej…

Idealna kochanka…

Powinna mieć niewielu partnerów w przeszłości, a ten obecny ma być oczywiście najlepszy - jednym słowem dobrze jest narzekać na swoich poprzednich facetów. Kobieta seksualnie idealna powinna również wykazywać się aktywnością, zwłaszcza oralną, i być gotowa do praktykowania różnych pozycji, a podniecać się bardzo szybko. Bo po co komu ta długa gra wstępna?

Idealny kochanek, idealna kochanka

Oczywiście wspaniała kochanka powinna regularnie przeżywać orgazm pochwowy (wiadomo już dlaczego panie udają), a jeszcze lepiej by było gdyby… szczytowała również podczas dawania im seksu oralnego! Poza tym ma jasno i prosto mówić o swoich pragnieniach, snach i fantazjach, a po zakończeniu stosunku wyrazić swoją opinię.

Podsumowując, drogie panie, więcej entuzjazmu, inicjatywy, a przede wszystkim zwierzeń i otwartości. Byle tylko nie chwalić za dużo swoich byłych i nie krytykować obecnego kochanka. I tak łatwo można zostać ideałem!

Idealny kochanek

Pieści długo, dużo i ciągle, niezależnie od upływu lat. Wykazuje w łóżku inicjatywę, odgaduje nastrój i ochoty swojej partnerki, na godziny przed zbliżeniem jest miły, czuły i stwarza odpowiedni klimat pocałunkami, komplementami, objęciami. Nie żadne szybkie numerki.

Idealny kochanek powinien rozumieć, że dla kobiety seks nie polega na orgazmie i to jak najszybszym, ale na pieszczotach i rozbudzaniu dzikości, która w nas drzemie. Powinien chętnie dawać seks oralny i wiedzieć dużo o łechtaczce, zwłaszcza manualnych technikach jej pobudzania. Nie ma zbyt szybko się podniecać ani tym bardziej dochodzić, ale erekcję powinien mieć stalową w trakcie całego stosunku. A orgazm ekspresyjny, wytrysk solidny, byle nie prosto do ust.

Hmm… Wygląda na to, że bycie idealnym kochankiem jest fizycznie prawie niemożliwe. A jednak, drogich panów, namawiamy do okazywania większej otwartości, czułości i preferowanie rozmaitości w życiu łóżkowym.

Źródło:
„Lew w sypialni”, Zbigniew Lew-Starowicz, Wydawnictwo Z/W 2012

„Lew w sypialni” to najnowsza publikacja prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza, bezwzględnie największego autorytetu w polskiej seksuologii. Profesor tym razem przygotował prawdziwą gratkę dla wszystkich chcących erotykę okiełznać, zwłaszcza we własnej sypialni. Na podstawie wielu lat pracy w roli psychoterapeuty autor wspaniale rysuje schematy w jakie wszyscy popadamy zagrzebując swoje życie seksualne pod ciężarem żali, wyrzutów, nieporozumień… Warto przeczytać, bo można dowiedzieć się zaskakujących rzeczy o swoim związku!