Gry erotyczne (planszowe, karciane, towarzyskie)

Gry erotyczne (planszowe, karciane, towarzyskie)
Chociaż niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, to do gadżetów erotycznych zaliczyć możemy nawet zwykłe gry karciane czy planszowe. Na pewno każdy z nas pamięta grę „flirt” - grę karcianą, w którą grało się będąc jeszcze w podstawówce. I chociaż treści w niej zawarte może nie miały zabarwienia mocno erotycznego, to jednak można powiedzieć, iż ta gra towarzyska miała w sobie to „coś”...
/ 15.07.2010 15:42
Gry erotyczne (planszowe, karciane, towarzyskie)

Po co nam te gierki?

Popularne dziś gry erotyczne są na pewno dużo bardziej sugestywne, niż tamta gra. Jest wiele rodzajów takich gier, mają różne zasady czy zastosowania, ale na pewno łączy je jedna rzecz. Wszystkie tego rodzaju gry mają za zadanie pozbywanie się zahamowań w związku (oczywiście tych związanych z seksem i czerpaniem z niego przyjemności), a także lepsze wzajemne poznawanie się partnerów.

Rozkosz

Jedną z takich gier jest na przykład gra planszowa Rozkosz. Ta gra to doskonały sposób na długie, nudne zimowe wieczory. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które są nieśmiałe i nie potrafią otwarcie mówić o swoich potrzebach. Ta gra na pewno dostarczy wielu fascynujących przeżyć i niewątpliwie sprawi przyjemność obu stronom. W tej grze nie trzeba nic mówić. O wszystkim decyduje rzut kostką.

Polecamy również: Na czym polega antykoncepcja hormonalna?

Zabawy z wibratorem

Inną z gier, które bardzo często wybierają pary, jest gra Vibro Game. To gra erotyczna, która przeznaczona jest do zabaw z wibratorem. Gra zawiera 28 kart. Na kartach znajdują się naprawdę bardzo oryginalne pomysły „wibrujących" zadań dla dwojga. To doskonały sposób na odkrycie tego, iż wibrator idealnie nadaje się w trakcie wspólnych igraszek w łóżku.

Karty, plansza i igraszki

Grą, która zawiera w sobie zarówno planszę jak i karty jest gra znana pod nazwą Słodkie Igraszki. Ta planszowo-karciana gra posiada lekkie zabarwienie erotyczne. Nadaje się dla par w każdym wieku. Pomaga im zarówno urozmaicić swój związek, jak również tym, którzy chcieliby, by ich miłosne zbliżenia zyskały charakter niepowtarzalnej zabawy.

Polecamy również: Skąd wziął się biseksualizm?

Zagrajmy w spełnianie marzeń

Tego rodzaju gry są naprawdę nieszkodliwe i całkiem przyjemne dla obu stron. Pozwalają spojrzeć na swój związek zupełnie z innej perspektywy i poznać marzenia oraz pragnienia partnera, o których wcześniej nie mieliśmy zupełnie pojęcia. Poza tym takie gry, do których dołączone są różne akcesoria, nie tylko gwarantują parze słodkie i smakowite przygody we wspólnej sypialni, ale przede wszystkim zapewniają im wiele radości ze wspólnych igraszek. Mało tego, stosowanie tego rodzaju zabawek sprawia, iż nasza wyobraźnia zostaje pobudzona i uruchomione zostają wszystkie zmysły rozkoszy. To idealny wstęp do pikantnego zakończenia wspólnego wieczoru.

Redakcja poleca

REKLAMA