Gdzie uprawiać seks - 5 najlepszych miejsc do uprawiania seksu zimą fot. Fotolia

Gdzie uprawiać seks - 5 najlepszych miejsc do uprawiania seksu zimą

Wydaje ci się, że zima nie sprzyja miłosnym uniesieniom? Jesteś w błędzie! Sprawdź, w jakich miejscach można uprawiać seks o tej porze roku!
/ 20.12.2016 12:48
Gdzie uprawiać seks - 5 najlepszych miejsc do uprawiania seksu zimą fot. Fotolia

Uważa się, że najlepszą porą roku na uprawianie seksu jest lato. Wysoka temperatura, widok skąpo ubranych ciał muśniętych słońcem, wakacyjne wojaże oraz nastrój beztroski i zabawy zaostrzają apetyt na miłosne igraszki. Mimo argumentów przemawiających za tym, że w czasie upałów mamy największy popęd seksualny, niektóre badania dowodzą, że ochota na seks wzrasta zimą.

"Zima wzmaga poziom seksualnego pobudzenia. Zimą u większości par pożądanie jest potężniejsze niż w innych porach roku. Kiedy partnerzy się przytulają i dotykają, ich ciepłe ciała wydają się być bardziej pociągające niż latem, co przekłada się na wzmożony popęd seksualny i większą skłonność do eksperymentów. Wzmaga się także poczucie bliskości i jedności" – komentuje dr Rajan Bhonsle, seksuolog i ekspert od relacji seksualny.

Namiętne uniesienia z drugą połową w domowym zaciszu to najlepsza metoda na rozgrzanie w długie, mroźne wieczory. Nie warto jednak ograniczać się do sypialni. Gdzie jeszcze można uprawiać seks, kiedy za oknem pada śnieg, a termometry wskazują temperaturę poniżej zera? Przedstawiamy miejsca, które wzmocnią twoje doznania w zimową słotę.

7 zdrowotnych korzyści z uprawiania seksu

Gdzie uprawiać seks zimą?

1. Samochód

Samochód to idealne miejsce na szybki numerek zimą. Trzeba przyznać, że jest w nim dość niewygodnie, dlatego nie poleca się go na długi stosunek. Udaj się nim gdzieś, gdzie nikt nie będzie wam przeszkadzał, np. do lasu. Widok pokrytych bielą drzew i hipnotyzująca cisza wprawią was w odpowiedni nastrój. Pamiętaj, aby rozgrzać auto, zanim zaczniecie się kochać. Ujemna temperatura może dać wam się we znaki, kiedy ochłoniecie po miłosnym uniesieniu.

2. Wanna

Kąpiel w wannie pełnej piany i aromatycznych olejków to jedna z najprzyjemniejszych form relaksu w zaciszu domowym w długie zimowe wieczory. Jeœli chcesz, żeby była jeszcze przyjemniejsza, weŸź ją wspólnie z partnerem. Seks w wannie lub pod prysznicem to ciekawa alternatywa dla miłosnych igraszek w sypialni, dlatego powinna skorzystać z niej każda para, która pragnie urozmaicić swoje życie erotyczne. Upojne chwile w wannie wypełnionej gorącą wodą i pianą to doskonały sposób na podniesienie temperatury ciała, jak również temperatury w związku. Nie zapomnij o rozstawieniu aromatycznych świec w łazience – pobudzą wasze zmysły i pomogą stworzyć romantyczną atmosferę.

3. Przy kominku

Duży wpływ na jakośœć seksu ma sceneria, w jakiej go uprawiamy. Chyba nie ma bardziej magicznego miejsca na uprawianie seksu w mroŸźne wieczory od górskiej chaty wyposażonej w kominek. Miłosne igraszki przy płomieniach na miękkim dywanie czy niedŸźwiedziej skórze z pewnoœścią doprowadzą cię do wrzenia, dlatego warto pomyœśleć o wyjeŸździe w góry z drugą połową w sezonie zimowym. Nie zapomnij o grzanym winie z afrodyzjakami – cynamonem i pomarańczą. Dzięki nim ty i twój partner nabierzecie jeszcze większej ochoty na odkrywanie nowych doznań w waszym życiu seksualnym.

4. Kolej linowa

Podczas przejażdżki koleją linową sam na sam z drugą połową można nie tylko podziwiać piękny górski krajobraz... Jeżeli jesteśœ osobą lubiącą adrenalinę, możesz mieć pewnoœść, że miłosne igraszki w wagoniku na pewno ci jej dostarczą. W kolei zdobędziesz szczyt, i to nie jeden. Podróż nią trwa zaledwie kilkanaśœcie minut, dlatego to idealne miejsce do uprawiania seksu dla fanów szybkich numerków. Powinny się również na niego pokusić osoby cierpiące na lęk wysokośœci – w takich okolicznoœściach szybko zapomną o swojej fobii.

Na czym polega sekret powodzenia u płci przeciwnej?

5. Sauna

Lubisz wygrzewać się w saunie, kiedy termometry nieubłaganie wskazują temperaturę poniżej zera? Istnieje sposób, dzięki któremu może być ci jeszcze goręcej! Wystarczy, że zabierzesz ze sobą swojego partnera... Widok nagiego i rozgrzanego ciała drugiej połowy z pewnoœścią zwiększy twoje pożądanie i zachęci do wypróbowania nowych pozycji. Wybierz saunę dwuosobową – w ten sposób będziecie czuć się w pełni swobodnie. Pamiętajcie o zachowaniu ostrożnośœci – w takim miejscu można stracić przytomnoœść, i to nie tylko z rozkoszy...