POLECAMY

Gadżety erotyczne do seksu analnego

Nie każdemu wystarczy seks w tradycyjnym wydaniu. Coraz więcej osób stara się szukać nowych doznań i stymulować części ciała, których do tej pory nie uznawało się za pociągające. Wiele par uprawia seks analny, czyli przez odbyt. Dlatego też przedstawiciele firm, które zajmują się wykonywaniem gadżetów erotycznych, stworzyli linię produktów, które są odpowiedzią na tego rodzaju potrzeby.
Gadżety erotyczne do seksu analnego

Uwaga na otarcia

Wbrew pozorom stymulacja przez odbyt niewiele różni się od pozostałych rodzajów stymulacji. Tutaj jednak troszeczkę bardziej trzeba uważać na wszelkie otarcia i zranienia. Jest również trochę ciężko początkowo przyzwyczaić się do tego rodzaju seksu. Kiedy jednak dojdziemy do „wprawy”, dużo łatwiej jest nam wówczas czerpać przyjemność również i z tego doznania. A pomóc nam w tym mogą różnorodne gadżety erotyczne do seksu analnego.

Zabawki do seksu analnego

Jedną z bardzo często wybieranych przez klientów sklepów z gadżetami erotycznymi zabawek są kulki. W zasadzie jest to pięć połączonych ze sobą sznurkiem kulek, które wykonane są ze specjalnego tworzywa wysokiej jakości. Takie kulki mają przede wszystkim zastosowanie analne, co jednak nie przeszkadza temu, by móc ich także używać dopochwowo. Zabawka ta zakończona jest wygodnym uchwytem. Dzięki temu znacznie łatwiej jest ich używać. Takie kulki wykorzystywane są przede wszystkim w grze wstępnej. Zarówno poprzez wsuwanie jak i wysuwanie kulek z części intymnych naszego partnera, możemy spowodować jego naprawdę silne podniecenie. Takie kulki występują także w wersji z wibratorem. Wibrujące kulki jeszcze bardziej mogą wpływać na nasilenie odczuwania przyjemności w trakcie stosunku.

Polecamy: Ile czasu powinien trwać stosunek płciowy?

Korek analny

Kolejną zabawką jest korek analny z wibratorem. To plug, który wykonany jest z materiału żelowego. Posiada on wibrator, który zaopatrzony jest w cztery różne programy wibracji. Posiada charakterystyczny stożkowy kształt, a zakończony jest okrągłą stopką. Ten przyrząd do masturbacji doskonale może wsuwać się do otworu, a stopka uniemożliwia mu jego wypadnięcie.

Polecamy: Kiedy rozpocząć współżycie seksualne?

Jeśli chodzi o tego rodzaju zabawy w łóżku, to w szczególności parom, które dopiero eksperymentują z tym rodzajem miłości, zaleca się stosowanie żeli nawilżających. Ich działanie nie tylko daje lepszy poślizg, ale także większe bezpieczeństwo i możliwość unikania niepotrzebnych otarć czy ranek. Poza tym taki żel jest doskonałym nawilżeniem. Większość dostępnych środków zawiera dodatkowo substancje antyseptyczne i przeciwgrzybiczne.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)