Co działa na facetów - wyznania 7 facetów o tym co zwraca ich uwagę

Co działa na facetów fot. Fotolia
Aby skusić faceta, jabłko już nie wystarczy. O to, co zrobić, aby zwrócić jego uwagę, zapytaliśmy 7 przedstawicieli płci męskiej.
/ 18.01.2017 13:42
Co działa na facetów fot. Fotolia

Co tak naprawdę kręci naszych mężczyzn? Na co zwracają największą uwagę, a wobec czego są całkowicie bezbronni? 7 mężczyzn zdradziło nam, co u kobiet działa na nich najbardziej:


Co działa na facetów? Znamy ich sekrety!


Nie będę mówił, że wygląd jest nieistotny. Dziewczyna musi wyglądać naprawdę wystrzałowo, abym zwrócił na nią uwagę. Oczywiście zawsze skuteczne są szpilki plus krótka spódnica plus dzikość w spojrzeniu.
Filip Borzuchowski, 27 lat, ekonomista

To bardzo trudne pytanie. Dziewczyna musi mieć to „coś”. Nie podam konkretów. Ale jestem pewien, że za każdym razem jest to coś innego.
Maciej Głuchowski, 29 lat, polonista

Dziewczyna powinna być seksowna, ale nie wyzywająca. Trochę niedostępna, ale nie wyniosła. Głośne dziewczyny nie robią na mnie wrażenia – to mnie nawet do nich zniechęca. Fajne ciuchy zawsze są plusem, ale nie odgrywają tak istotnej roli jak to, czy dziewczyna nosi je z klasą. Minispódniczki i kuse bluzki nie są ciekawe. Zakryte ciało pozostawia większe pole dla wyobraźni.
Antek Regulski, 29 lat, tłumacz i DJ

Lubię być podrywany w nietypowy sposób. Ostatnio zdarzyło mi się, że dziewczyna, której nie znałem, zapytała, czy może zrobić sobie ze mną zdjęcie. Taka sytuacja zawsze jest wstępem do rozmowy, a nawet bliższej znajomości :)
Sebastian Nieśpiałowski, 28 lat, fotograf i barman

Oczywiście niezastąpione jest uwodzicielskie, intrygujące spojrzenie i piękny uśmiech. Dla mnie to wystarczający powód, aby zacząć rozmowę. Nie jest to jednak warunek (jej) pełnego sukcesu :)
Piotr Janiszewski, 26 lat, student

Niestety, nie ma na to prostej odpowiedzi. Wszystko zawarte jest w spojrzeniu, w mowie ciała. W sygnałach, które nie zawsze można odczytać właściwie. Zresztą niektóre dziewczyny mają dar ściągania na siebie uwagi i niekoniecznie jest to związane z niezwykłą urodą. Ale jeśli ktoś oczekuje, że wpatrywanie się w drugą osobę przez pół godziny i uśmiech Jokera załatwią sprawę, to się zawiedzie.
Piotrek Krzysztofik, 32 lata, grafik

Jestem typem zdobywcy. To ja wybieram dziewczynę i nic nie jest w stanie mnie zachęcić bądź zniechęcić. Wytrwale dążę do tego, aby to dziewczyna uległa mojemu urokowi.
Michał Wójcicki, 27 lat, informatyk

Zobacz także:

Redakcja poleca

REKLAMA