Encyklopedia seksu - ujawnienie się uniesienie urofil

Encyklopedia seksu fot. Fotolia
Ujawniamy ulubione uciechy urofila... i parę innych słów na literę U
/ 28.10.2013 16:26
Encyklopedia seksu fot. Fotolia

Ujawnienie się


Ujawnienie się (ang. coming out) polega na publicznym wyznaniu jakiejś ważnej i trudnej prawdy o sobie, np. że jest się biseksualistą, gejem/lesbijką. Coming out może także dotyczyć ujawnienia przez kogoś faktu bycia nosicielem wirusa HIV, bycia zarażonym AIDS lub przyznania się do alkoholizmu, raka czy innej poważnej choroby.

Uniesienie


Uniesienie - tą ładną nazwą określana jest jedna ze stojących pozycji seksualnych. Umożliwia ona głęboką penetrację, dlatego jest odpowiednia do stosunku pochwowego. Pozycja pełnego uniesienia możliwa jest jednak tylko wtedy, gdy kobieta jest lekka, w innym przypadku partnerka może opierać stopy o ścianę znajdującą się za stojącym mężczyzną po to, by odpychać się od niej i ułatwić partnerowi zadanie unoszenia oraz opuszczania jej pośladków. Wadą tej pozycji jest fakt, że trudno ją utrzymać dłuższy czas. Uniesienie jest więc najlepsze dla osób wysportowanych!

Urofil


Urofil to fetyszysta, który przyjemność erotyczną odnajduje w wąchaniu poplamionej moczem bielizny i ogólnie w zapachu moczu. Urofile lubią także tzw. "złote deszcze" (inaczej "sporty wodne"), czyli siusianie na partnera oraz bycie zraszanym uryną przed stosunkiem seksualnym lub podczas niego.


Opracowanie haseł: MTC
Na postawie książki: dr Ruth Westheimer, "Encyklopedia seksu", przeł. Zofia Grudzińska, Wydawnictwo AL FINE oraz innych źródeł.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA