POLECAMY

„Kolejność narodzin a charakter. Co wpływa na osobowość dziecka?” – recenzja książki

Jesteś jedynakiem? A może urodziłeś się jako drugie lub trzecie dziecko w rodzinie? Czy wiesz, że kolejność, w jakiej przychodzimy na świat, ma ogromny wpływ na to, jacy jesteśmy? Zapraszamy do lektury „Kolejność narodzin a charakter. Co wpływa na osobowość dziecka?”
„Kolejność narodzin a charakter. Co wpływa na osobowość dziecka?” – recenzja książki fot. Materialy prasowe

To jaką jesteś osobą w życiu dorosłym zawdzięczasz  po części swojej pozycji w rodzinie, to znaczy tyle czy  pojawiłeś się w swojej rodzinie jako pierwsze, drugie czy jako ostatnie dziecko. Wracając do swoich korzeni, możesz odkryć tajemnicę swojego charakteru, związków z innymi ludźmi, a także życia zawodowego i codziennych wyborów. 

Linda Blair w swojej książce „Kolejność narodzin a charakter. Co wpływa na osobowość dziecka?” w bardzo dokładny sposób przy pomocy ciekawych przykładów,  tłumaczy czytelnikowi jak kolejność narodzin wpływa na kształtowanie się osobowości młodego człowieka, jakimi osobami są jedynacy, a także to, jaki wpływ na nasz charakter mają nasze  relacje z najbliższymi członkami rodziny.

Z pewnością dzięki lekturze zyskasz cenną wiedzę na temat samego siebie, a także otaczających cię ludzi. Kto wie, może  po lekturze  zmienisz koncepcję wychowywania własnych dzieci? A może odważysz się i wprowadzisz zmiany we własnym życiu, by  stało się lepsze?

„Kolejność narodzin a charakter. Co wpływa na osobowość dziecka” to idealny przewodnik dla każdego z nas!

Gorąco polecamy!

Tytuł : Kolejność narodzin a charakter. Co wpływa na osobowość dziecka?

Autor: Linda Blair

Data wydania: 2012/04

Wydawnictwo:  Sensus

Zobacz także: Błędy rodzicielskie - jak ich unikać?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)