Telefon i AmazingBaby - mobilna aplikacja/ Fot. Materiały prasowe fot. Materiały prasowe

AmazingBaby - mobilna aplikacja dla nowoczesnych mam

Jesteś świeżo upieczoną mamą i w związku z tym masz wiele pytań i wątpliwości? Skorzystaj z mobilnej aplikacji AmazingBaby. To najnowsza aplikacja dla wszystkich młodych i nowoczesnych mam. Najważniejszym celem mobilnej aplikacji jest pomoc troskliwej mamie, która chce jak najlepiej wesprzeć rozwój swojego dziecka.
/ 09.11.2012 12:05
Telefon i AmazingBaby - mobilna aplikacja/ Fot. Materiały prasowe fot. Materiały prasowe

Główne zadania mobilnej aplikacji AmazingBaby

Aplikacja podpowie, jak wykonać każde ćwiczenie, opisze potrzebne zabawki lub rekwizyty i dokładnie pokaże, w jaki sposób dane ćwiczenie pomoże dziecku w osiągnięciu ważnych kamieni milowych w rozwoju umiejętności motorycznych, poznawczych, komunikacyjnych i społecznych.

Polecamy: Jak skutecznie pozbyć się kolki u dziecka?

Czym wyróżnia się aplikacja AmazingBaby?

W aplikacji  znajdziesz wiele pomysłów na ćwiczenia i informacje na temat tego, w jaki sposób każde ćwiczenie pomaga dziecku w jego rozwoju oraz jakie umiejętności są doskonalone. Dzięki łatwemu menu z nawigacją, ćwiczenia są uporządkowane według różnych części dnia (czas zabawy, na powietrzu, pora na kąpiel i pora na wyciszenie). Masz także możliwość zrobienia zdjęć podczas zabawy i podzielenia się nimi z rodziną i znajomymi. W aplikacji znajdziesz również zbiór „wspomnień“, uporządkowany według dat, na którym możesz zobaczyć wszystkie wykonane ćwiczenia i osiągnięte przez twoje dziecko kamienie milowe.

Polecamy: Pierwsze pół roku dziecka - jak bawić się z niemowlęciem?

Dodatkowe informacje na temat kamieni milowych w rozwoju dziecka znaleźć można na stronie internetowej WHO (Światowej Organizacji Zdrowia).

Aplikację AmazingBaby udostępnia firma Mead Johnson Nutrition, producent mleka modyfikowanego Enfamil.

Źródło: Materiały Prasowe Mead Johnson Nutrition (Poland) Sp. z o.o./ (dr)

Zobacz także: Usypianie dziecka - metoda "wypłakiwania się"

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)