Wodnik (20 stycznia - 18 luty)

Wodnik (20 stycznia - 18 luty)

Wodniki cechują się racjonalnym i logicznym podejściem do życia. Są osobami niezależnymi, które nie lubią się nikomu podporządkowywać. Zobacz, co jeszcze mówi astrologia o zodiakalnych Wodnikach.
/ 07.05.2009 14:48
Wodnik (20 stycznia - 18 luty)

Cenią sobie zarówno swoją jak i czyjąś wolność. Starają się nie wyróżniać ludzi i wszystkich traktować równo. Są wrażliwi na krzywdę innych, zawsze gotowi spieszyć z pomocą. Są osobami uczciwymi, szczerymi i praworządnymi. Ich nieugięta postawa i inteligencja czynią z nich ludzi cieszących się dużym uznaniem. Mają dużą siłę przebicia. Bywają jednak uparci i nieustępliwi.

Wodniki lubią sport, a także różne zajęcia na świeżym powietrzu. Są dobrymi gospodarzami. Potrafią rządzić się pieniędzmi i myśleć przyszłościowo. Odkładają na edukację dzieci jeszcze zanim pójdą do szkoły, zawsze mają zaskórniaki na wyjazd wakacyjny z rodziną. W towarzystwie są cenieni za optymizm i przyjacielski stosunek do ludzi.

Zobacz także: Jakimi parterami są osoby spod znaku Wodnika?

W związku są stali w uczuciach. Potrafią być romantykami i zaskakiwać swoją drugą połówkę. Współmałżonek może na nich polegać. Rodzina jest dla nich bardzo ważna.

Kobieta Wodnik

Najważniejsze dla kobiety spod znaku Wodnika jest okazywanie przez jej partnera szacunku. Nie lubi być traktowana jako obiekt seksualny. Zanim zdobędziesz jej serce będziesz musiał się długo starć o jej względy. Zanim komuś zaufa musi bowiem upłynąć sporo czasu. Dla swojego partnera jest czuła i delikatna. Obdarzona wielkim intelektem, jest dobra w naukach ścisłych. Kobiety spod tego znaku często wykonują męskie zawody. Są towarzyskie, doskonale znajdują się w gronie nowych osób. Są uczciwe, nie potrafią kłamać. Jeśli coś obiecają możesz być pewien, że spełnią swoje słowo. Lubią jednak pouczać innych i dawać często niepotrzebne nikomu rady.

Dobrze znoszą życiowe porażki, niepowodzenia je umacniają i popychają do jeszcze większych wysiłków. Kobiety Wodnik są dobrymi matkami i żonami, umiejętnie zarządzają domem.

Mężczyzna Wodnik

Mężczyzna Wodnik w wyborze partnerki życiowej kieruje się najpierw intelektem, a później dopiero zwraca uwagę na wygląd. Kobieta oprócz ładnej buźki, musi mieć wg niego coś do powiedzenia. Pan Wodnik lubi towarzystwo, jest kontaktowy i otwarty na nowe propozycje. Ma wielu przyjaciół, którym zawsze jest gotowy pomóc. W stosunkach z kobietami jest ostrożny. Lubi, kiedy to kobieta wychodzi pierwsza z inicjatywą. Raczej nie angażuje się w znajomości na jedną noc. Szuka kobiety na całe życie, która będzie jednocześnie jego kochanką, przyjaciółką i partnerem do dyskusji na różne tematy. Problemy chce rozwiązywać natychmiast, nie lubi zwlekać. Jest niespokojny i niecierpliwy. Jako mąż i ojciec jest oddany, wyrozumiały i opiekuńczy. Daje poczucie bezpieczeństwa swoim najbliższym.

Zobacz także: Jakim ojcem jest mężczyzna spod znaku Wodnika?