Mąż Wodnik może być nie tylko znakomitym kochankiem, lecz także przyjacielem i partnerem długich, konstruktywnych dyskusji.

Horoskop małżeński dla Wodnika

Co mówi o Tobie albo o Twoim partnerze horoskop małżeński? Jaką będziesz żoną? Jakim on będzie mężem? Horoskop małżeński odkryje przed Tobą najgłębiej skrywane tajemnice Twojej drugiej połowy.
/ 03.06.2011 11:21
Mąż Wodnik może być nie tylko znakomitym kochankiem, lecz także przyjacielem i partnerem długich, konstruktywnych dyskusji.

Żona Wodnik

Kobieta spod znaku Wodnika to typowa romantyczka, która oczekuje od męża czułych gestów, niespodzianek i nastrojowych kolacji tylko we dwoje. Żona Wodnik to osoba, która potrzebuje mężczyzny, który otoczy ją silnym ramieniem i uchroni od potknięć i przykrości. W związku ceni bardziej stronę emocjonalną niż cielesną, a życie erotyczne ogranicza do minimum. Stara się wprawdzie zadowolić swojego męża, ale uważa, że najbardziej liczy się czułość i wzajemne zrozumienie.

Zobacz także: Jak kochają Wodniki?

Pani Wodnik to wzorowa gospodyni, która potrafi zadbać o najdrobniejszy szczegół związany z wyposażeniem mieszkania. Uwielbia przyjmować gości i przygotowywać smakowite potrawy, ponieważ jest wspaniałą kucharką. Nie jest jednak typową kurą domową – uwielbia sport, spotkania z przyjaciółmi i wypady do miasta bez asysty męża. Potrzebuje bowiem nieco swobody i niezależności.

Kobiety spod tego znaku uchodzą za rozsądne matki. Mają swój stały system wartości, który starają się wpoić dzieciom od najmłodszych lat. Uczą ich empatii, tolerancji oraz szacunku do innych ludzi. Dlatego ich dzieci często odznaczają się wyjątkową wrażliwością.

Mąż Wodnik

Pan spod znaku Wodnika jest wzorowym mężem, ponieważ potrafi dać kobiecie to, czego ona najbardziej potrzebuje – poczucie bezpieczeństwa i dużą dawkę czułości. Jego żona nie musi być ideałem kobiecej urody – dla niego najbardziej liczy się intelekt oraz kobieca delikatność i wrażliwość.

Mąż Wodnik może być nie tylko znakomitym kochankiem, lecz także przyjacielem i partnerem długich, konstruktywnych dyskusji. W związku nie popada w rutynę, lecz wciąż coś zmienia, proponuje nowe rozwiązania tak, aby wspólne życie było ciekawe i pełne małych, codziennych radości.

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Wodnika?

Mężczyzna spod znaku Wodnika jest zazwyczaj pomysłowym ojcem, który wcześnie zaszczepia w swoich dzieciach zamiłowanie do aktywnego trybu życia. Stara się zainteresować ich jakimś rodzajem sportu. Jego optymizm, radość życia i ogromne poczucie humoru sprawiają, że dzieci traktują go jak kumpla.