Fotolia

Wodnik: Czy nadajesz się na szefa?

Wodnik jest bardzo wyrozumiałym szefem, zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że, żeby dobrze pracować, trzeba najpierw zdobyć odpowiednie doświadczenie.
/ 09.03.2011 13:04
Fotolia

Swoich pracowników Wodnik traktuje dobrze, stara się im doradzać, być ich przyjacielem. Zapewnia im możliwość rozwoju, ale też oczekuje od nich postępów. Jeżeli ich nie widzi, przestaje inwestować w takiego pracownika. Dużą zaletą pracy u szefa-Wodnika jest to, że nie trzeba przestrzegać żadnych szczególnych zasad. Dla niego liczy się przede wszystkim pracowitość, ambicja i kreatywność. 

Zobacz także: Jakim pracownikiem jest Wodnik?

Jeżeli pracownik pokazuje, że myśli, bierze czynny udział w pracy zespołu, to ma zapewnione miejsce i nie musi się obawiać zwolnienia. Wada Wodnika? Brak należytej cierpliwości i bałaganiarstwo. No niestety, ten szef z pewnością potrzebuje dobrego asystenta, który będzie umiał opanować rozgardiasz, nie tylko w biurze szefa, ale i w jego umyśle. 

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Wodniki?

Wodniki znakomicie sprawdzają się na kierowniczych stanowiskach w radiu, redakcji, telewizji czy agencji reklamowej. Ogólnie mówiąc, powinny stawiać na media.