Problemy się pojawiają dopiero wtedy, gdy twoje dzieci zaczynają mieć pierwsze kłopoty i wątpliwości, a więc w wieku szkolnym.

Jakimi matkami są kobiety spod znaku Wodnika?

Jako rodzic jesteś bardziej przyjaciółką niż opiekunką. Nie sprawdzasz się w roli „karzącej ręki” ani mentora. Kochasz nad życie swoje dzieci i dajesz temu wyraz przy każdej nadarzającej się okazji.
/ 15.03.2011 15:48
Problemy się pojawiają dopiero wtedy, gdy twoje dzieci zaczynają mieć pierwsze kłopoty i wątpliwości, a więc w wieku szkolnym.

Twoje pociechy są z ciebie dumne, uwielbiają spędzać z tobą wolne chwile. Urządzacie sobie wspólne pikniki w parku, przejażdżki rowerem, wypady za miasto czy też buszowanie po sklepach. Ogólnie mówiąc, dobrze jest mieć taką matkę. Problemy się pojawiają dopiero wtedy, gdy twoje dzieci zaczynają mieć pierwsze kłopoty i wątpliwości, a więc w wieku szkolnym. Z kolei okres dojrzewania to już dla ciebie mordęga. Nie powinnaś się tego bać. 

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Wodniki?

Jeżeli czujesz, że nie potrafisz pomóc swoim dzieciom, to chociaż wysłuchaj ich – to naprawdę jest dla nich ważne.

Ewentualnie możesz umówić je na rozmowę z jakimś twoim przyjacielem czy przyjaciółką, którą one traktują jak członka rodziny. To, że zwrócisz się do kogoś innego z prośbą o pomoc, wcale nie znaczy, że jesteś złą matką. Wręcz przeciwnie… nie bój się więc tego, tylko działaj.

Zobacz także: Jak kochają Wodniki?