Jakimi partnerami są osoby spod znaku Wodnika?

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Wodnika?

Charakter Wodniczki raczej trudno zaliczyć do spokojnych i układnych. Jej reakcje ciężko zaliczyć do reakcji przewidywalnych. Jest jak pogoda, a synoptycy, którzy ją przepowiadają zazwyczaj mylą się w szczegółach. Mężczyznę spod znaku Wodnika często ponosi fantazja, gdy rozmawia na tematy związane ze sferą seksualną. Oczywiście głównym bohaterem tych podkoloryzowanych opowieści jest on sam. Złośliwi twierdzą, że Wodnik jest krową, która dużo ryczy, ale mało mleka daje.
/ 11.04.2011 08:55
Jakimi partnerami są osoby spod znaku Wodnika?

Kobieta

Mężczyzn zastanawia zmienność nastrojów pani spod znaku Wodnika, chcieliby bliżej poznać przyczyny takiego zachowania, zbadać dogłębnie objawy. Robiąc pierwszy krok na drodze poznania, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, wpadają w sidła pani Wodnik. Oryginalna wielce w zachowaniu, szuka mężczyzn podobnych do siebie. Preferuje płeć przeciwną o dziwnych oczach i pozaziemskich zainteresowaniach. No i koniecznie musi być dżentelmenem.

Nie interesują ją racjonaliści, którzy potrafią wszystko wytłumaczyć za pomocą wykresów i tabelek. Po prostu nuda. Nie zaciekawią ją także mężczyźni, którzy eksponują swą gotowość seksualną, popartą nadmiernym rozrostem masy mięśniowej. Takich wysyła do lamusa. Obiekt, którym się zainteresuje zostaje poddany dokładnej obserwacji i analizie. Pani Wodnik w doborze partnera kieruje się intuicją. Brak w jej postępowaniu śladów wyrachowania. Swemu partnerowi stawia kilka warunków. Najważniejszy to: zapewnienie wolności i niezależności. Reszta wyjdzie w praniu. A pranie z panią Wodnik, wbrew pozorom do najłatwiejszych nie należy. Na co dzień tryskająca humorem, ciepła i radosna, czasami zmienia się nie do poznania. Ze słodkiej istotki przeistacza się w oziębłą matronę, rzucającą na lewo i prawo babciną zastawą. Doprawdy, powody dla których tak się dzieje są niezrozumiałe nawet dla najtęższych badaczy natury ludzkiej. Oczywiście już po wszystkim wyraża skruchę. Wówczas przyda się zimny prysznic. Najlepiej półgodzinny. 

Zobacz także: Sex horoskop

Pani Wodnik lubi decydować z kim i kiedy spędzi urocze chwile zapomnienia. Chociaż w jej wypadku miłosne zapomnienie jest specyficznym procesem. Jeśli spotkacie kobietę, która powie wam stop w połowie drogi, ponieważ coś ją uwiera w nogę, to znaczy, że spotkaliście się z panią Wodnik. Tak jak dla pana, także dla pani Wodnik seks nie jest czymś tak nieziemskim, żeby ulegać silnym emocjom. Oczywiście, to fajnie, że czasami dwoje ludzi może dać sobie tyle radości, ale skakać z tego powodu do góry, to już lekka przesada.

Dla Pani Wodnik zbliżenie jest raczej spełnieniem duchowym, wymianą myśli niż starciem namiętności. Nie oznacza to jednak, że w sypialni jest kobietą oziębłą i czas spędza wyłącznie na prowadzeniu konwersacji.

Mężczyzna

W sprawach seksu Wodnik nie jest tak jak Skorpion szalonym demonem opętanym żądzą seksu, ale inwencji nie sposób mu odmówić. Do igraszek miłosnych ma podejście zdroworozsądkowe. Seksu według Wodnika nie należy przeceniać, a nawet więcej: jego zdaniem jest on po prostu przereklamowany. Wiele hałasu o nic.

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Lubi grę wstępną, ale w jego wykonaniu jest to specyficzna zabawa. Bo polega głównie na wyrzucaniu z siebie potoku słów, wrażeń, poglądów. Oczywiście wraz z upływem czasu słowa przeradzają się w czyny. A jeśli już dojdzie do miłosnego gruchania, niektóre kobiety mogą poczuć się troszeczkę rozczarowane. Spotkanie z Wodnikiem przypomina krótką wiosenną burzę z wyładowaniami. Trochę piorunów i ciepły deszczyk. Na dodatek nie zatraca się w miłosnym uścisku do samego końca. Gdy nie będzie ekscytująco, natychmiast znajdzie bardziej interesujące zajęcie. Na przykład film w telewizji. Uwaga! Panu spod tego znaku nie należy pod żadnym pozorem proponować praktyk preferowanych przez promil społeczeństwa.

Źródło: PRINTEX