Relacje pani Wodnik z innymi znakami zodiaku

Relacje pani Wodnik z innymi znakami zodiaku

Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panie spod znaku Wodnika? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych kobiet z daleka?
/ 21.06.2010 16:10
Relacje pani Wodnik z innymi znakami zodiaku

Wodnik z Wodnikiem

Kiedy Wodnik spotyka na swojej życiowej drodze Wodnika na pewno będzie ciekawie. Są chwile w ich życiu kiedy wspaniale się porozumiewają. Są jednak chwile kiedy pałają do siebie wielką niechęcią. Całe szczęście, że chwile te trwają krótko i Wodniki szybko dochodzą do porozumienia w spornych kwestiach.

Otwarci na świat rzadko bywają w domu. Najczęściej służy im on jako miejsce do spania i czasami do przyjmowania nieoczekiwanych gości. Wolny czas spędzają zazwyczaj w gronie przyjaciół. Zazwyczaj oddzielnie. Także w sypialni co do aspektów życia erotycznego pomiędzy Wodnikami panuje niezwykła harmonia. Oboje przecież doskonale wiedzą, że seks to nie wszystko i zanim przystąpią do rzeczy mogą przegadać nawet pół nocy. Czasami decydują się na jakieś małe i miłe szaleństwo. Na przykład spotkanie w parku o północy.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Wodniki

Z Baranem

Ten skaczący z kamienia na kamień zwierzak, wieczny chłopiec, nie jest dobrą partią dla zrównoważonej pani Wodnik. Gdy spotka go na swojej drodze, powinna pamiętać, że Barany przypisane są do żywiołu Ognia. I to ognia, który potrafi spalić niejedną niewiastę. Oczywiście w sensie metaforycznym nie dosłownym.

Mars – wojenny symbol - ma przemożny wpływ na ich zachowanie i charakter. Pani Wodnik, owszem czasami zdarza się zrobić coś nieprzewidywalnego, ale w tej dziedzinie Baran bije was na głowę. Nawet w łóżku nie będzie się układało. On chciałby wszystko natychmiast. Pani Wodnik nigdzie się nie spieszy. Gwiazdy mówią nie.

Z Bykiem

Mężczyźni spod znaku Byka przez astrologów zaliczani są do jednych z najbardziej namiętnych znaków zodiaku. I chyba tylko na tym polu pani Wodnik ma szanse dojść do porozumienia z tym amantem. A i to niekoniecznie, ponieważ mężczyźni spod tego znaku raczej niechętnie wdają się w romanse, które nie skończą się przed ołtarzem. Cóż, warto spróbować, ale na długie życie z tym panem nie warto się decydować.

Wodniczki cenią wolność i niezależność, a Byk jest raczej konserwatystą jeśli chodzi o relacje damsko – męskie. Nie dajcie się złapać na lep szarmanckości i kurtuazji jaki roztacza wokół siebie Byk. Wiele kobiet wpada w jego sidła, ale panie spod znaku Wodnika niech się strzegą. Reasumując: do tańca tak, do różańca w żadnym wypadku.

Z Bliźniakiem

Podobne temperamenty i podobne charakterki, więc jest duża szansa na to, że się uda. Co za tym przemawia? Otóż pana spod znaku Bliźniąt z całą pewnością można zaliczyć do mężczyzn oryginalnych. Owszem lubi przebywać w domu, ale lubi także dobrą zabawę.

Nie lubi konfliktów. Nie trzeba mu także matkować. Zajmie się sobą, a co najważniejsze nie będzie rościł pretensji, że rozmawiałaś z tym wysokim brunetem. Może dlatego, że on w tym czasie rozmawiał z tą niską blondynką? Jeśli myślisz o nim poważnie wybacz mu jego zbyt długie rozmowy z kobietami. Oczywiście co za dużo to nie zdrowo, ale Bliźniak jest plastyczny i można go sobie wychować. W sypialni także może być interesująco. Pamiętaj tylko, że zbyt długa rozmowa może podziałać na niego usypiająco. Do działa. Warto.

Z Rakiem

Mężczyzna spod tego znaku stanowi wprost idealny materiał na partnera (wrodzona monogamiczność), ale pani Wodnik nie będzie z nim miała łatwego życia. Z natury tryskająca optymizmem, może nie przeżyć kolejnego napadu rakowej melancholii.

Rak przyciąga do siebie kobiety swoją skromnością i dziecinną niewinnością. Nie szuka jednak w kobiecie partnerki, a chce raczej związać się z drugą matką. Pani Wodnik nie ma aż tak rozwiniętego uczucia macierzyńskiego. Trudno zresztą od niej wymagać, aby takie uczucia żywiła w stosunku do dorosłego (!) mężczyzny. Jedynie w sypialni mogą dojść do jakiegoś konsensusu, ale i z tym ostrożnie. Rak się bardzo łatwo zakochuje i gdy mu będzie za dobrze, tak łatwo się nie odczepi.

Z Lwem

Z tym despotycznym mężczyzną pani Wodnik daleko nie zajdzie. Pan spod tego znaku nie uznaje partnerstwa, nawet wówczas, gdy rozpowiada wokół, że jest zwolennikiem równości płci, robi to tylko dlatego, aby zaliczono go do grona poprawnych politycznie. Ale w głębi duszy doskonale wie gdzie jest miejsce kobiety.

Ceniąca wolność pani Wodnik oczywiście nie da się usidlić, nawet gdy Lew będzie ją obsypywał prezentami, przysyłał kwiaty i zabierał ją na kolację do drogich restauracji. Tutaj do głosu dochodzi jego urażona ambicja, a nie uczucie. Jako przyjaciel z którym można porozmawiać o wszystkim tak. Jako partner z którym można spędzić przynajmniej jedną trzecią swego życia, gwiazdy mówią zdecydowane nie.

Z Panną

Podobnie jak z Lwem tak i z mężczyzną spod znaku Panny, pani Wodnik co najwyżej może dojść do rogatek miasta zwanego miłością. Odmienne charaktery i odmienne temperamenty. Świat pana Panny jest zbyt uporządkowany jak na gust Wodniczki.

Ona lubi akcenty szaleństwa i nie wszystko musi leżeć na swoim miejscu. Zresztą kto powiedział, że każda rzecz ma przypisane swoje miejsce? Panią Wodnik rozstraja nerwowo chłodne obejście Panny. Nie widać czy się cieszy czy smuci. Co to za facet, który nie okazuje uczuć? Lepiej dla obojgu gdyby spotykali się w przelocie, wymieniali ze sobą standardowe pozdrowienia i natychmiast zapomnieli o sobie.

Z Wagą

Są spore szanse na powodzenie. To nic, że pan Waga należy do gatunku mężczyzn kochliwych. Gdy nad nim popracować może się udać. Oprócz kilku wad same zalety. Pierwsza to poczucie humoru, które tak ceni sobie pani Wodnik u mężczyzn. Po drugie w jego towarzystwie kobieta czuje się jak księżniczka. By dobrze się układało w związku z panem Wagą naprawdę mało trzeba.

Wystarczy, że kilka razy dziennie zwróci się uwagę na jego wyjątkowość. Wtedy jak paw puszy swoje piórka, oczy zaczynają błyszczeć i dla tej, z której ust wypłynęła owa słodycz gotowy jest zrobić wszystko. Jednym słowem warto, bo życie z Wagą jest przyjemne, proste i nie pozbawione malutkiej dawki romantyzmu. Ale uwaga! Większość mężczyzn zapomina, że od większej robi się mdło.

Ze Skorpionem

Na drzwiach prowadzących do mrocznej duszy mężczyzny spod znaku Skorpiona powinna zostać zawieszona ostrzegawcza tabliczka: „Uwaga niebezpieczeństwo. Zbliżenie grozi ukąszeniem”. To nic, że w stosunku do kobiet jest czuły i delikatny. Pozory mylą, a w tym wypadku bardzo mylą.

Tak jak pan spod znaku Lwa, Skorpion od swojej partnerki oczekuje posłuszeństwa. Oczywiście dla Wodniczki taka postawa życiowa jest nie do zaakceptowania. Gdy dziwnym zbiegiem okoliczność tych dwoje spotka się w sypialni, pani Wodnik natychmiast wybiegnie z niej z okrzykiem przerażenia. Skorpion wprost bucha seksem, nie może wyobrazić sobie bez niego życia. Zresztą nie na darmo o Skorpionach mówią demony seksu. Z daleka.

Ze Strzelcem

To nic, że pan spod tego znaku wielce sympatyczny jest i basta. Obdziela jednak ową sympatią zbyt wiele kobiet. I nawet dla dość tolerancyjnej pani Wodnik jest tego zdecydowanie za wiele. Te jego ciągłe flirty, ciągłe umizgiwania się, gry, podchody. Przecież zwariować można z takim facetem. Zresztą na nią, o dziwo, urok osobisty tego biegającego z łukiem Amora, nie działa tak, jak on by sobie tego życzył.

Cóż, w życiu nie można mieć wszystkiego. Może ich połączyć sypialnia. Dla pana spod tego znaku seks też nie jest czymś najważniejszym, czymś czym można sobie zaprzątać codziennie myśli. Tutaj mogą dojść do porozumienia, byle na krótko. Jako przygoda tak. Jako partner nie.

Zobacz także: Horoskop zawodowy

Z Koziorożcem

W tym klimacie poszukująca ciepła pani Wodnik na pewno się nie ogrzeje. Trudno jednak wymagać od kogoś kto urodził się na Saturnie, by emanował ciepłem. Romantyzm kontra pragmatyzm. On na świat patrzy przez pryzmat racjonalności, bynajmniej nie ma w sobie cech działacza pozytywistycznego. Racjonalność go przytłacza, więc oddaje się w ręce melancholii. Optymistycznie nastawiona do problemów świata pani spod znaku Wodnika nie chce być w tej samej bajce co pan Koziorożec. Spakuje walizki i tyle ją będzie widać.

Z Rybą

Przy sprzyjających gwiezdnych wiatrach panie spod znaku Wodnika mogą z Rybą przeżyć kilka pięknych chwil. Oboje są romantykami, chociaż niekiedy romantyzm Ryby może być męczący. No bo ile razy można jeść kolację przy świecach trzymając się za ręce i szeptać czułe słówka? Po dziesiątym zaproszeniu staje się to po prostu nudne.

Ryba czasami też zapada się w krainę swoich marzeń. Trudno wówczas nawiązać z nim kontakt. Pana spod tego znaku trudno zaliczyć do wiernych w uczuciach mężczyzn, ale można nad tym popracować. Najlepiej w sypialni i nazajutrz po śniadaniu. Do dzieła.