Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby są ostatnim znakiem zodiaku. Osoby spod tego znaku są zazwyczaj bardzo kreatywne i mają zadatki do zostania artystami. Zobacz, co ciekawego na temat zodiakalnych Ryb mówi jeszcze astrologia.
/ 12.05.2009 15:43
Ryby (19 lutego - 20 marca)

Są wrażliwe na krzywdę i niedolę innych, zawsze chętne nieść pomoc potrzebującym. Niestety często ich dobre serce jest wykorzystywane przez bardziej wyrachowane osoby. Lubią towarzystwo, nie potrafią żyć w samotności. Zazwyczaj mają szerokie grono przyjaciół i znajomych. Cechuje je przy tym duże poczucie humoru, którym zjednują sobie wielbicieli. Są łatwowierni, co często popycha je w kłopoty finansowe.

Brakuje im silnej woli. Często popadają w różne uzależnienia i mają kłopoty z ich zerwaniem. Warto podkreślić, że osoby spod tego znaku są bardzo uczuciowe, łatwo je zranić. Silnie przeżywają wszelkie życiowe porażki. Aby się z nich podźwignąć potrzebują osoby, która ich wysłucha i wesprze. Jeśli ktoś je zrani, potrafią wybaczyć, długo nie żywią urazy.

Zobacz także: Horoskop małżeński dla Ryb

W miłości są oddani do reszty. Potrafią poświecić wszystko dla tej drugiej osoby. Nie potrafią żyć bez miłości, to ona nadaje sens ich życiu. Dla ukochanej osoby są delikatni, opiekuńczy i troskliwi. Dom, dzieci, żona/mąż są dla nich najważniejsi. Zawody miłosne przeżywają bardzo intensywnie, ciężko się im po nich podnieść emocjonalnie.

W pracy nie lubią się przemęczać, bronią się przed nadgodzinami. Wolą wrócić po pracy do domu i odpoczywać w cieple domowego ogniska.

Kobieta Ryby

Panie spod tego znaku są bardzo kobiece i zmysłowe. Potrafią przy tym wykorzystać wszelkie swoje wdzięki, by zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej. Kobieta spod znaku Ryb bardzo łatwo się zakochuje i często wdaje się w romanse poza związkiem. Jednak jeśli kogoś prawdziwie i bezgranicznie pokocha, potrafi być kochającą i oddaną żoną. Panie Ryby są również oddanymi matkami, mają jednak tendencję do rozpuszczania swoich dzieci. Bywają wobec nich bezkrytyczne. Kobiety Ryby są osobami raczej rozrzutnymi, nie potrafią zadbać o finanse domowe, zazwyczaj ten obowiązek przejmują ich mężowie. Często zdarza się im wydawać bezmyślnie pieniądze na rzeczy, które za kilka dni wyrzucają do kosza. Ich siłą jednak jest niezwykła umiejętność przekonywania do siebie ludzi, a przede wszystkim tych wpływowych.

Mężczyzna Ryby

Panowie spod tego znaku są bardzo łatwi we współżyciu, potrafią iść na kompromis, łatwo akceptują postulaty innych osób. W pracy nie lubią się przemęczać, dlatego nie są zazwyczaj dobrymi przedsiębiorcami. Są stworzeni raczej do zajęć twórczych jak: tworzenie sztuki, kreowanie wizerunku firm, projektowanie wnętrz, projektowanie ogrodów, reklama. Nie nadają się do ciężkiej, fizycznej pracy. Panowie spod znaku Ryb to marzyciele, którzy lubią spędzać czas debatując lub myśląc nad sprawami niemożliwymi do spełnienia. Miłość traktują bardzo poważnie, musi być ona jednocześnie głęboka i romantyczna, ale także dawać poczucie bezpieczeństwa i przynależności. Mają tendencję do idealizowania swojej wybranki. Znoszą niejednokrotnie różne fanaberie z jej strony bez najmniejszego szepnięcia.

Zobacz także: Jak kochają Ryby?