Kobieta w salonie fot. Adobe Stock

Horoskop: Wodnik 21.01 - 21.02

Jaki jest zodiakalny Wodnik? Zobacz charakterystykę tego znaku zodiaku. Sprawdź horoskop dla dziecka, kobiety i mężczyzny spod tego znaku zodiaku.
Julia Kot / 21.01.2010 18:00
Kobieta w salonie fot. Adobe Stock

Dziecko spod znaku Wodnika

Potrafi być bardzo skryte i z miną pokerzysty znieść każdy cios. Zrozumienie jego obecnego stanu psychicznego może być w takim wypadku bardzo trudne. Dziecka spod tego znaku należy się nauczyć. Nie pytaj swojego malca, jak mu minął dzień, bo możesz nie usłyszeć żadnej odpowiedzi, więcej dowiesz się z jego gestów.

Jest nieobliczalny w reakcjach. Duże niepowodzenia może skwitować wzruszeniem ramion, a małą porażkę wielką histerią. Jedno jest pewne, szybko wybacza i zapomina, dalekie mu są też dołki psychiczne. Nikomu nie chce zrobić krzywdy, przyjaciel zwierząt. W pewnym wieku jego szczęście będzie zależało od tego, czy kupisz mu psa.

Jeśli nie psa, to jakiekolwiek futerkowe stworzonko, inaczej będzie smutny i zniechęcony. A zniechęconego Wodnika nie namówisz do współpracy. Jeśli się zbuntuje, najlepszym sposobem jest zasugerowanie mu, by robił dokładnie na odwrót, niż się tego chce. Musi mieć wolną rękę w wyborze przyszłego zawodu.

Kobieta spod znaku Wodnika

To ciekawa, atrakcyjna kobieta, która niejednym potrafi zaskoczyć. Potrafi być czułą żoną, a zaraz potem drapieżną kochanką, życie z nią nie jest nudne. Chce być za wszelką cenę uwodzicielska, a jednocześnie zagadkowa. Nosi cudaczne stroje, kocha dziwne nakrycia głowy.

Marzy o tym, by wróciła moda na wachlarze, karety, koronkowe falbanki i pojedynki o serca kobiet. Często wyobraża sobie, że jest damą i każe się tak traktować, jednocześnie klnie jak szewc, potrafi też nieźle wypić. W zabawie idzie na całość, zwłaszcza gdy przesadzi z alkoholem, ugania się za obcymi facetami.

Ale łóżkowe propozycje odrzuca natychmiast, jest bowiem wierna zasadom. Jest w niej wiele przeciwieństw. Wizja dotrzymania dozgonnej wierności i niańczenia dzieci raczej ją przeraża, często więc decyduje się na wolne związki lub wychodzi za mąż w późnym wieku.

Kobieta spod znaku Wodnika

Idzie do przodu jak buldożer. Wielce niezależny, nie znosi, gdy ktoś się wtrąca w jego osobiste sprawy. Rządzi nim rewolucyjny Uran i ograniczający Saturn. Bezstronny, życzliwy i bardzo przyjacielsko nastawiony do ludzi i świata. Chętnie patronuje zbiorowym przedsięwzięciom, jest szlachetny, łagodny i opanowany.

Stworzony, by uszczęśliwiać innych. Nie umie oszczędzać, wszelką gotówkę szybko i lekkomyślnie wydaje. Uwielbia przebywać w gronie ludzi ekscentrycznych, którzy mogą wnieść w jego życie trochę tajemniczości i niezwykłych doznań. Sam często bywa dziwaczny, im jest starszy, tym trudniej jest się z mim dogadać.

Wodnik ma problemy z ustatkowaniem się, przyparty do muru wybierze partnerkę, z którą będzie miał relację opartą na przyjaźni i pokrewieństwie dusz, mniej na seksie. Lubi romantyczne flirty, zawsze będzie się w kimś podkochiwał. Niegroźnie, bo na zdradę nie pozwoli mu pilnujący morale Saturn.

Zobacz także:Sennik – sprawdź, co oznaczają Twoje sny!Znaki zodiaku a ojcostwo, czyli jakim tatą będzie twój partner?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (133)
/16.01.2016 21:25
Wodniki są wredne. Znam kilku osobiście. Podkładają świnie, omijać szerokim łukiem.
/03.11.2015 20:40
my wariatki chyba to wy nie macie nie równo pod sufitem to wy się za facetami uganiacie liczycie ze kasy dostniecie wiecej ! oto wam chodzi kobietom polskim ! my kobiety zagraniczne nie jesteśmy ani wariatkami ani psychcznie chorymi tym bardziej sie nie sprzedajemy jak wy ! a jeśli chodzi mowa o facetach to oni sami się za nami uganiają to ich problem nie nasz ,bo nie mają nic innego do roboty ! a kolejna żecz nie pdrywamy facetow tym bardziej nie pokazujemy tyłka jak kobiety poslkie sigzdy podobno tak was nazywają ? wy pokazujecie zeby owinąc faceta i zdobyć kasę . a my kobiety zagrniczne maamy swoj honor nie pokazujemy tylka i do holery nikogo nie owijamy wokól palca i nie wykorzystujemy bo ich kasa nas nie interesuję z facetem powinno sie być nie dla pieniędzy tylko z miłosci niestety łakome damule poslkie tego nie od rózniają i nie lecimy na żadną kasę bo honor i opinię swoją maamy dla tego jesteśmy wspaniałe ,nietuzinkowe ,tajemnicze i zachycajace ? jak byście były takie niezwykle jak my kobiety zagrniczne jesteśmy ,to tez za wami by się oglądali za kobietami poslkimi , a jak lecicie na ich kasę to się nie oglądają za wami bo interesuję was tylko portfel ! my kobiety wspaniałe nie życzymy zęby w jaki kolwiek sposób nas obrażano zwłaszcza przez niemajace dobrze z głową sigzdy poslkie !
/28.10.2015 20:23
dużo czytamy ,aż do znudzenia ! a ta wodnice zanudziły by się na śmierć gdybyśmy nic nie robiły ,gotujemy ,sprzątamy, podlewamy ,zmywamy jak każda dama kobieta ale absolutnie nie jesteśmy alkoholiczkami jak kobiety poslkie . Oodrobinę tylko na dnie łyka wypijemy jak są gosciny a tak po za tym na dnie kieliszka nie wlewamy za dóżo wina alkohole nas nie pociagają aż tak .Kochamy rodzinę i kochamy pomagać innym to tyle . Jestesmy wspaniałe to tyle Podobno mielismy w wakacje kobiety zagrniczne miłość spotkać ale jakoś się nie pojawiła i nic nie powiedziała ta osoba oby nie było za puzno jeśli się nie po spieszy to bedzie na drugi rok juz będzie za puzno na tą Miłość prawdziwą niestety dla kobiet zagrnicznych musimy mieć pewność my kobiety zagrniczne / czy ta osoba nas kocha czy się nami bawi ? nie znosimy jak ktoś się nami bawi ! albo ta osoba zaryzykuje albo straci skarb Królową Wspaniałą Niemieicką ! to tyle zbytnio nie ufamy facetom . ale jeśli sie odważy to dostanie nagrodę i zapoznanie z naszym ojcem Niemcem ,chyba że adorator stchurzy ! albo powie ze kocha albo straci . odpowiedż nalezy do niego .albo pięknosci Niemeickie straci i to na zawsze
POKAŻ KOMENTARZE (130)