Jak go zatrzymać? Sprawdź, co mówi jego znak zodiaku!

Jak go zatrzymać? Sprawdź, co mówi jego znak zodiaku! fot. Adobe Stock
Udało ci się go zdobyć. Ale czy wiesz, co zrobić, by go zatrzymać? Co sprawi, że on na zawsze pozostanie twój, a jakie zachowania skutecznie go zniechęcą? Sprawdź, co podpowiadają ci gwiazdy i jego znak zodiaku.
/ 14.06.2018 10:21
Jak go zatrzymać? Sprawdź, co mówi jego znak zodiaku! fot. Adobe Stock

Baran (21.03-20.04)

Bądź kobieca, wykazuj się poczuciem humoru i tolerancją dla jego męskiego świata. Nie biadol, nie rozdzielaj włosa na czworo i nie rób mu wymówek. Nie zmuszaj go do chodzenia z tobą na zakupy ani oglądania komedii romantycznych, ale sama idź z nim czasem na mecz. Będzie twój na zawsze!

Byk (21.04-21.05)

Naucz się gotować i dogadzaj mu (Byki to smakosze!). Dbaj o siebie, o dom i o najbliższe otoczenie. Pokaż, że może na tobie polegać, że liczysz się z jego zdaniem i że – podobnie jak on- cenisz bezpieczeństwo materialne i dążysz do jego zdobycia. Zaimponuj mu swoją oszczędnością i zaradnością, a gdy będzie zmęczony, pozwól po prostu "pobyczyć się" przed telewizorem i nie zanudzaj go swoimi sprawami.

Jakie są naprawdę osoby spod znaku Byka? 

Bliźnięta (22.05-20.06)

Bądź pogodna, serdeczna i czuła. Pokaż mu, że interesujesz się światem i jesteś na bieżąco. Stwórz mu gniazdko domowe, do którego będzie mógł wracać, kiedy zapragnie, ale bez poczucia przymusu. Dawaj mu dużo swobody i wolności, pokaż, że sama też masz swoje tajemnice i że właściwie świetnie poradziłabyś sobie bez niego.

Rak (21.06-22.07)

Stwórz mu ciepły, prawdziwy dom. Pokaż, że jesteś fantastyczną mamą i świetną gospodynią. Zachęcaj go do do wyrażania uczuć, doceń jego wrażliwość. Celebrujcie razem różne ważne rocznice, pamiętaj też, by utrzymywać dobre relacje z jego rodziną, a szczególnie z mamą i siostrami.

Lew (23.07-22.08)

Pokaż mu, że ci imponuje, ale zachowaj niezależność i miej własne zdanie. Chwal go – szczególnie w towarzystwie, on to uwielbia, puszy się wtedy jak paw! Doceniaj również jego talenty łóżkowe – jest bardzo czuły na tym punkcie i wbrew pozorom często czuje się niepewnie.

Panna (23.08-22.09)

Ten mężczyzna bardzo ceni u partnerki zamiłowanie do porządku i gospodarność, ale też umiejętność właściwego zachowania się w różnych sytuacjach. Jeśli pokażesz mu, że potrafisz stać mocno nogami na ziemi, ale że nie brak ci też fantazji (której jemu, niestety, czasem brakuje) i będziesz w umiejętny sposób zachęcać go do eksplorowania świata – nigdy cię nie zostawi. Okazuj też zrozumienie dla jego hobby, nawet jeśli jest nim zbieranie różnego rodzaju gwoździków czy innych "przydasiów", które panowie spod znaku Panny uwielbiają.

Waga (23.09-23.10)

Dbaj o swój wygląd i bądź damą w każdej sytuacji, bo pan Waga bardzo zwraca uwagę na wygląd partnerki. Oczekuje też, że ona będzie kobieca, łagodna, czuła i tolerancyjna, szczególnie wtedy, gdy on zacznie komplementować inne panie (ten typ po prostu tak ma!). Dopilnuj też, by wasze życie towarzyskie kwitło, chętnie chodź z nim do kina czy teatru. Interesuj się sztuką i kulturą, pokaż, że masz dobry gust i że zależy ci na tym, aby wasz dom był przytulny i urządzony ze smakiem.

Skorpion (24.10-21.11)

Pokaż mu, że jesteś kobietą z charakterem, która ma własne zdanie. Ustępuj mu czasem w mniej istotnych kwestiach, ale niech wie, że są sprawy, w których nie popuścisz. Uwodź go – Skorpion ma największy temperament erotyczny w całym zodiaku, więc sprawy łóżkowe są dla niego niezwykle ważne. Dopóki w waszej sypialni płonie ogień i nie jest nudno – on jest twój.

Strzelec (22.11-21.12)

Podziwiaj jego pasję i staraj się, by postrzegał cię jako osobę niezwykle szczerą, bezpośrednią, przyjacielską, zrównoważoną i zaangażowaną w sprawy świata. Bądź niezależna – ten typ faceta nie znosi kobiety-bluszcza. Chętnie uczestnicz razem z nim w różnego rodzaju eskapadach i wycieczkach, sama też organizuj często spontaniczne wypady. Nigdy nie stawiaj go przed wyborem: ja albo przyjaciele, bo możesz się gorzko rozczarować...

Koziorożec (22.12-19.01)

Pokaż mu, że jesteś obowiązkowa, pracowita, praktyczna i że on może liczyć na ciebie w każdej sytuacji. Nie wymagaj od niego, by był zbyt wylewny, bo okazywanie emocji nie jest jego mocną stroną. Doceniaj jednak gesty, które świadczą o jego zaangażowaniu. Wykaż się ambicją – ten facet ją doceni i będzie cię wspierał w osiąganiu twoich celów. Nie krytykuj go – szczególnie w większym gronie.

Wodnik (20.01-18.02)

Bądź dla niego wyzwaniem i staraj się sprawiać wrażenie, że nie poznał cię do końca.  Nie baw się z nim jednak w babskie gierki, bo to go nuży i wydaje mu się mało pociągające. Zaskocz go osiągnięciami intelektualnymi albo swoimi planami (np. planowaniem egzotycznej podróży). Stwórz mu ciepły dom, ale daj też do zrozumienia, że musi się starać, aby w nim żyć, bo ty sama świetnie sobie bez niego poradzisz.

Ryby (19.02-20.03)

To facet, który buja z głową w chmurach, dlatego będzie ci dozgonnie wdzięczny jeśli weźmiesz na siebie sprawy związane z tzw. prozą życia. Nie znaczy to jednak, że masz zostać jego mamusią czy księgową. Raczej delikatnie go kontroluj i ingeruj wtedy, gdy jest to konieczne. Okazuj mu wsparcie – w głębi duszy jest bardzo niepewny siebie i potrzebuje kogoś, kto będzie w niego wierzył i zawsze stanie po jego stronie.
 

Redakcja poleca

REKLAMA