Cała prawda o Rybach (19 lutego – 20 marca)

Cała prawda o Rybach (19 lutego – 20 marca)

Ryby są ostatnim znakiem zodiaku. Osoby spod tego znaku są zazwyczaj bardzo kreatywne i mają zadatki do zostania artystami.
/ 05.12.2010 11:01
Cała prawda o Rybach (19 lutego – 20 marca)

Są wrażliwe na krzywdę i niedolę innych, zawsze chętne nieść pomoc potrzebującym. Niestety często ich dobre serce jest wykorzystywane przez bardziej wyrachowane osoby. Lubią towarzystwo, nie potrafią żyć w samotności. Zazwyczaj mają szerokie grono przyjaciół i znajomych. Cechuje je przy tym duże poczucie humoru, którym zjednują sobie wielbicieli. Są łatwowierni, co często popycha je w kłopoty finansowe. Brakuje im silnej woli.

Często popadają w różne uzależnienia i mają kłopoty z ich zerwaniem. Warto podkreślić, że osoby spod tego znaku są bardzo uczuciowe, łatwo je zranić. Silnie przeżywają wszelkie życiowe porażki. Aby się z nich podźwignąć potrzebują osoby, która ich wysłucha i wesprze. Jeśli ktoś je zrani, potrafią wybaczyć, długo nie żywią urazy. 

Zobacz także: Prezenty dla znaków ognistych

W miłości są oddani do reszty. Potrafią poświecić wszystko dla tej drugiej osoby. Nie potrafią żyć bez miłości, to ona nadaje sens ich życiu. Dla ukochanej osoby są delikatni, opiekuńczy i troskliwi. Dom, dzieci, żona/mąż są dla nich najważniejsi. Zawody miłosne przeżywają bardzo intensywnie, ciężko się im po nich podnieść emocjonalnie. W pracy nie lubią się przemęczać, bronią się przed nadgodzinami. Wolą wrócić po pracy do domu i odpoczywać w cieple domowego ogniska.

Kobieta Ryby

Pani spod tego znaku jest ambitna i pracowita, doskonale sprawdza się w prawie każdej pracy, której się podejmie. Jest konsekwentna i oddana temu, co robi. Jeżeli uzna, że dana kariera nie satysfakcjonuje jej, po prostu z niej zrezygnuje i spróbuje czegoś innego. Kobieta ta jest doskonałą słuchaczką i świetną przyjaciółka, umie doradzić w prawie każdej kwestii.

Nie zdradza sekretów i tajemnic jej powierzonych, dlatego ludzie często przychodzą do niej ze swoimi żalami. Jeśli już zakocha się, to trudno jest jej później zrezygnować z tego uczucia. Oddaje się całkowicie mężczyźnie, który zawróci jej w głowie. Często później przez to cierpi. Jako żona i matka spełnia się idealnie, bo jest wrażliwa i uczuciowa.

Mężczyzna Ryby

Jest roztrzepany, ma milion pomysłów na minutę, stąd też często nie potrafi doprowadzić ich do końca. Szybko się denerwuje, choć nie ma powodu. Często nie zauważa, że ludzi obok niego cierpią i maja problemy, ocenia ich subiektywnie i nie chce słuchać tego, co mają do powiedzenia. Jest doskonałym kompanem do zabawy, ale w pracy nie sprawdza się już tak dobrze, bo trudno jest się z nim dogadać, gdy akurat jest pogrążonych w swoich planach dotyczących nowych inwestycji. Jako ojciec jest kochający, ale wobec zony jest za to niesamowicie wymagający, czasami może aż za bardzo.

Zobacz także: Prezenty dla znaków powietrznych