Prezenty dla znaków ognistych

Prezenty dla znaków ognistych
Znaki ogniste (Baran, Lew, Strzelec) posiadają energię ekstrawertyczną, ruchliwą, toteż dobrze jest obdarowywać je czymś, co przyda się im w codziennej aktywności.
Prezenty dla znaków ognistych

Barany lubią wszelkiego rodzaju sporty, toteż dobre będą dla nich przeróżne akcesoria sportowe, jak worek treningowy, hantle, sportowa czapka, dres. Kobiety Barany nie przywiązują zbyt dużej wagi do ubioru, ale ładna bluza sportowa z dobraną kolorystycznie opaską na włosy lub wesołą czapką z pomponem na pewno je ucieszy. Całkiem mały Baranek będzie zachwycony koniem na biegunach, sankami, skakanką czy piłką, i nawet jeżeli ma już jedną, gwarantujemy, że druga nie będzie leżała bezczynnie w kącie.

Zobacz także: Wszystko o zodiakalnych Baranach

Lew jest mniej rozbiegany od Barana, a ponieważ nie lubi się zbytnio przemęczać, spodoba mu się np. walizka na kółkach, którą dostojnie i bez wysiłku będzie mógł ciągnąć za sobą. A może duże lustro na ścianę, w którym będzie mógł się przeglądać? Efektowny świecznik na pewno umili niejedną kolację, a piękna taca pozwoli pani domu serwować wystawne potrawy. Dla dziecka proponujemy instrument muzyczny, farby do malowania lub kukiełkę, co pozwoli na rozwijanie twórczych zdolności, które drzemią w każdym Lwie.

Zobacz także: Wszystko o zodiakalnych Lwach

Dla Strzelca, lubiącego sporty, żarty i podróże, proponujemy plecak, zabawne ubranie turystyczne, coś ze sprzętów wycieczkowych. Kobieta Strzelec zachwyci się dużą muszlą z ciepłego morza, przyda jej się też ręcznik kąpielowy w wesołe wzory, a także z przyjemnością wypije herbatę o ciekawym egzotycznym smaku. Dziecku podarujmy globus, rolki, rower czy latawiec. A Księga rekordów Guinnessa zainspiruje je do przekraczania barier – przecież każdy Strzelec marzy o tym, by sięgać jeszcze dalej, pokonywać własne ograniczenia i zdobywać szczyty, dosłownie i w przenośni.

Zobacz także: Wszystko o zodiakalnych Strzelcach

Elżbieta Kłobus, Zofia Wieczorek, fragment książki: "Z astrologią pod rękę", Wydawnictwo KOS

Redakcja poleca

REKLAMA