Cała prawda o Wodnikach (20 stycznia – 18 lutego)

Cała prawda o Wodnikach (20 stycznia – 18 lutego)

Wodniki cechują się racjonalnym i logicznym podejściem do życia. Są osobami niezależnymi, które nie lubią się nikomu podporządkowywać.
/ 03.10.2016 12:31
Cała prawda o Wodnikach (20 stycznia – 18 lutego)

Cenią sobie zarówno swoją jak i czyjąś wolność. Starają się nie wyróżniać ludzi i wszystkich traktować równo. Są wrażliwi na krzywdę innych, zawsze gotowi spieszyć z pomocą. Są osobami uczciwymi, szczerymi i praworządnymi. Ich nieugięta postawa i inteligencja czynią z nich ludzi cieszących się dużym uznaniem. Mają dużą siłę przebicia. Bywają jednak uparci i nieustępliwi.

Wodniki lubią sport, a także różne zajęcia na świeżym powietrzu. Są dobrymi gospodarzami. Potrafią rządzić się pieniędzmi i myśleć przyszłościowo. Odkładają na edukację dzieci jeszcze zanim pójdą do szkoły, zawsze mają zaskórniaki na wyjazd wakacyjny z rodziną. W towarzystwie są cenieni za optymizm i przyjacielski stosunek do ludzi.
W związku są stali w uczuciach. Potrafią być romantykami i zaskakiwać swoją drugą połówkę. Współmałżonek może na nich polegać. Rodzina jest dla nich bardzo ważna.

Kobieta Wodnik

Panie spod znaku Wodnika lubią być zdobywane i obsypywane prezentami. Mężczyzna, który chciałby zostać panem ich serca, musi mocno się postarać. Kolacje przy świecach, romantyczne spacery wieczorem czy kwiaty – takie rzeczy z pewnością zmiękczą serce Kobiety Wodnika. Raczej nie będzie ona wierna partnerowi, który nie będzie poświęcał jej wystarczająco dużo czasu. W związku odnajdzie się tylko u boku kochającego ją mężczyzny. Wówczas będzie wspaniałą żoną, matką i gospodynią domową.

W pracy liczy się dla niej kreatywność i niezależność, nie jest w stanie pracować w firmie albo innej instytucji, w której wymagałoby się od niej siedzenie przez kilka godzin w jednym miejscu, dlatego najczęściej wybiera prace „ruchome” jak: zawód prawnika czy też lekarza.

Mężczyzna Wodnik

Mężczyzna spod tego znaku jest osobą inteligentną, stawiającą na doskonalenie własnych umiejętności. Ceni ludzi, którzy podobnie jak on mają szereg zainteresowań, które rozwijają. Trzyma się z daleka od obiboków i pozorantów. Lubi się bawić, ma wielu przyjaciół, ale równie dobrze czuje się także w bibliotece czy też w domu z książką w ręku. 

Zobacz także: Jak kochają Wodnik?

Kobieta, która chciałaby zdobyć jego serce musi mieć coś w głowie, by móc toczyć z nim długie rozmowy przy kominku. Dla Wodnika znacznie ważniejsze jest intelekt niż uroda, która wszak przeminie kiedyś. Jako mąż pan spod tego znaku spełnia się doskonale. Mimo że jest czasami niecierpliwy, to potrafi się jednak doskonale też zajmować dziećmi.