Horoskop - znak zodiaku - Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Horoskop - znak zodiaku - Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Osoby spod znaku Bliźniąt są niezwykle kreatywne i pomysłowe. Nie potrafią się nudzić, muszą być w stałym ruchu. Dowiedz się wszystkiego o zodiakalnych Bliźniętach.
Julia Kot / 20.09.2018 16:43
Horoskop - znak zodiaku - Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Bliźnięta są inteligentne i bardzo komunikatywne. Są ciekawe świata, zawsze wszystko muszą wiedzieć, dlatego czasami wydają się po prostu wścibskie. To często ludzie z osobowością artysty: wrażliwi na sztukę, ceniący dobrą muzykę i literaturę.

Bliźnięta są często wszechstronnie uzdolnione i mają kłopot z wyborem zawodu. Bywa, że zmieniają go nawet kilka razy w życiu. Nie czują się jednak przy tym nieszczęśliwi, gdyż w ich naturze leżą ciągłe zmiany i chęć poznawania nowych obszarów wiedzy.

Bliźnięta - znak zodiaku obdarzony darem rozwiązywania konfliktów

Bardzo dobrze sprawdzają się w pracy zespołowej, są dobrymi koordynatorami różnych przedsięwzięć. Mają dar rozwiązywania konfliktów. Łatwo odnajdują się w nowym środowisku, dlatego też mają wielu przyjaciół i znajomych. Czasami jednak reakcje Bliźniąt są trudne do przewidzenia.

W miłości lubią silne emocje i nowe doznania, dlatego dbają o to, aby nie popaść w rutynę. Chęć ciągłych zmian i nowych wrażeń jednak popycha ich często do zdrady lub porzucenia partnera.

Jakie wady i zalety Bliźniąt?

Bliźnięta uchodzą za osoby niezrównoważone emocjonalnie i humorzaste. Wydają się być ciągle czymś rozproszone, niezdolne do skupienia się na jednej sprawie. Nie uchodzą za osoby godne zaufania, lubią plotkować i oceniać innych.

Kobieta - Bliźnięta

Kobieta spod tego znaku jest szczególnie zalotną osobą. Nigdy nie wiadomo, czego się można po niej spodziewać. Za każdym razem jednak potrafi zadziwić i zauroczyć. Potrafi intrygująco prowadzić rozmowy, oczarować dowcipem, błyskotliwością i dobrą aurą. Łatwo nawiązuje nowe kontakty, jednak nie jest skora do długoterminowych związków.

Lubi być w centrum uwagi i stara się być przez wszystkich lubiana. Sama jednak lubi oceniać innych i to na podstawie niesprawdzonych plotek. W życiu codziennym sprawia wrażenie osoby roztrzepanej i nieuporządkowanej. Ma kłopoty z dotrzymaniem terminów w pracy i w szkole. Kobieta spod znaku Bliźniąt jest wesołą i żywą osobą, z którą nie sposób się nudzić. Uwielbia zmiany, dlatego często zmienia wystrój swojego mieszkania, samochód, kolor włosów.

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Bliźniąt?

Mężczyzna - Bliźnięta

Niespokojny, podenerwowany, jakby czegoś stale szukał. Panowie spod znaku Bliźniąt są poszukiwaczami przygód, stale chcą robić coś nowego, nie znoszą rutyny. Lubią być w stanie zakochania, potrafią wtedy zaskakiwać swoją wybrankę nietuzinkowymi pomysłami.

Nie lubią jednak, kiedy partnerka usiłuje ich tłamsić - oni potrzebują poczucia swobody. Nie potrafią zrezygnować z wyjść z przyjaciółmi. Rozkosz sprawiają im długie pogawędki, podczas których skaczą z tematu na temat. Muszą robić kilka rzeczy na raz, dlatego często mają nie jedną, a dwie prace.

Nie najlepiej znoszą porażki. Popadają wtedy w zły nastrój, który jednak przechodzi wraz z nowym pomysłem, jaki zaświta w ich głowie.

Zobacz też:Facetów spod tych znaków raczej nie zaciągniesz do ołtarza! Czy twój ukochany jest na liście?Osoby spod tych znaków najbardziej na świecie kochają jedzenie! Jesteś w rankingu?