Horoskop - znak zodiaku - Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Horoskop - znak zodiaku - Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Osoby spod znaku Bliźniąt są niezwykle kreatywne i pomysłowe. Nie potrafią się nudzić, muszą być w stałym ruchu. Dowiedz się wszystkiego o zodiakalnych Bliźniętach.
Julia Kot / 20.09.2018 16:43
Horoskop - znak zodiaku - Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Bliźnięta są inteligentne i bardzo komunikatywne. Są ciekawe świata, zawsze wszystko muszą wiedzieć, dlatego czasami wydają się po prostu wścibskie. To często ludzie z osobowością artysty: wrażliwi na sztukę, ceniący dobrą muzykę i literaturę.

Bliźnięta są często wszechstronnie uzdolnione i mają kłopot z wyborem zawodu. Bywa, że zmieniają go nawet kilka razy w życiu. Nie czują się jednak przy tym nieszczęśliwi, gdyż w ich naturze leżą ciągłe zmiany i chęć poznawania nowych obszarów wiedzy.

Bliźnięta - znak zodiaku obdarzony darem rozwiązywania konfliktów

Bardzo dobrze sprawdzają się w pracy zespołowej, są dobrymi koordynatorami różnych przedsięwzięć. Mają dar rozwiązywania konfliktów. Łatwo odnajdują się w nowym środowisku, dlatego też mają wielu przyjaciół i znajomych. Czasami jednak reakcje Bliźniąt są trudne do przewidzenia.

W miłości lubią silne emocje i nowe doznania, dlatego dbają o to, aby nie popaść w rutynę. Chęć ciągłych zmian i nowych wrażeń jednak popycha ich często do zdrady lub porzucenia partnera.

Jakie wady i zalety Bliźniąt?

Bliźnięta uchodzą za osoby niezrównoważone emocjonalnie i humorzaste. Wydają się być ciągle czymś rozproszone, niezdolne do skupienia się na jednej sprawie. Nie uchodzą za osoby godne zaufania, lubią plotkować i oceniać innych.

Kobieta - Bliźnięta

Kobieta spod tego znaku jest szczególnie zalotną osobą. Nigdy nie wiadomo, czego się można po niej spodziewać. Za każdym razem jednak potrafi zadziwić i zauroczyć. Potrafi intrygująco prowadzić rozmowy, oczarować dowcipem, błyskotliwością i dobrą aurą. Łatwo nawiązuje nowe kontakty, jednak nie jest skora do długoterminowych związków.

Lubi być w centrum uwagi i stara się być przez wszystkich lubiana. Sama jednak lubi oceniać innych i to na podstawie niesprawdzonych plotek. W życiu codziennym sprawia wrażenie osoby roztrzepanej i nieuporządkowanej. Ma kłopoty z dotrzymaniem terminów w pracy i w szkole. Kobieta spod znaku Bliźniąt jest wesołą i żywą osobą, z którą nie sposób się nudzić. Uwielbia zmiany, dlatego często zmienia wystrój swojego mieszkania, samochód, kolor włosów.

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Bliźniąt?

Mężczyzna - Bliźnięta

Niespokojny, podenerwowany, jakby czegoś stale szukał. Panowie spod znaku Bliźniąt są poszukiwaczami przygód, stale chcą robić coś nowego, nie znoszą rutyny. Lubią być w stanie zakochania, potrafią wtedy zaskakiwać swoją wybrankę nietuzinkowymi pomysłami.

Nie lubią jednak, kiedy partnerka usiłuje ich tłamsić - oni potrzebują poczucia swobody. Nie potrafią zrezygnować z wyjść z przyjaciółmi. Rozkosz sprawiają im długie pogawędki, podczas których skaczą z tematu na temat. Muszą robić kilka rzeczy na raz, dlatego często mają nie jedną, a dwie prace.

Nie najlepiej znoszą porażki. Popadają wtedy w zły nastrój, który jednak przechodzi wraz z nowym pomysłem, jaki zaświta w ich głowie.

Zobacz też:Facetów spod tych znaków raczej nie zaciągniesz do ołtarza! Czy twój ukochany jest na liście?Osoby spod tych znaków najbardziej na świecie kochają jedzenie! Jesteś w rankingu?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (51)
/02.10.2016 22:18
Jestem bliżnikiakiem z 19 czerwca. Jestem dobrym czlowiekiem , ale przyznaję , że mam problem z kontrolowaniem emocji. Dlatego moje dobre intencje wobec bliżnich mogą być niewłaściwie odbierane w przypływie emocji. Emocje są natomiast wytworem myśli, które często bliżniaka zapentlają z powodu niewolniczych myśli. Dlatego bliżniaku wyjdż ze swoich pułapek myślowych a wtedy będziesz szczęśliwy. My bliżniacy jesteśmy bardzo zdolnymi ludżmi. Chcemy być doceniani , ale poprzez emocjonalne usposobienie czasami popadamy w tarapaty. Dobre słowo tak dużo znaczy dla nas - lubimy być chwaleni , ale ten "skundlony świat" nie dopuszcza na to , żeby chwalić. A my bliżniacy z kolei jak chwalimy innych to odbierane jest to jako nieszczere lub interesowne. Dlaczego tak trudno bliżnim powiedzieć , dolenić , że im się coś podoba. My bliżniacy potrzebujemy tego jak paliwa. żeby żyć.
/27.01.2016 15:32
Opisałeś siebie w tak piękny sposób, ukazujący Twą intelektualną błyskotliwość, że oddałabym Ci się z pełną świadomością tego, że jestem jedną z tych srok, które łapiesz za ogon, tylko po to, byś mi tak na okrągło czarował.
/24.04.2015 09:19
:) jestem bliźniakiem i napiszę wam jaki jestem nie zostawie nawet suchej nitki na sobie. Jestem marzycielem żyje w innym świecie od wszystkich i nie zaproszę do niego innej osoby jak tylko tą którą kocham - jestem rozbiegany jak stado wypuszczonych z kojca szczeniaków. Łapię tysiące okazji za ogon jednocześnie i jak narazie nie mam nic czego bym sie trzymał. Marzenia bardzo często chcę urealnić i wtedy wkrada się kłamstwo narazie wierzę że jest ktoś komu nie będę musiał kłamać - to chyba efekt dużych ambicji i rozbiegania pomiędzy tysiącami pomysłów na życie. Jakim jestem partnerem nie wiem do końca ale wiem że załapałem sie na złą epokę bo marzę o związku pełnym romantyzmu - kocham całym sobą nie potrzebuje końcowego zbliżenia bo uważam się za słabego kochanka albo nie trafiłem na kobietę która pobudza mnie do końca mam wrażenie ze kobieta powinna nakładać jakie tempo powinno być kiedys sie dopasuje. Jezeli czegoś nie napisałem to pytajcie odpowiem jeżeli znam odpowiedz. Tak na zakończenie lubimy plotki. Dusza towarzystwa wszyscy tak mówią a ja nadal twierdze ze jestem jak rozmymlane nudne flaki z olejem.
POKAŻ KOMENTARZE (48)