Relacje pani spod znaku Bliźniąt z innymi znakami zodiaku

Relacje pani spod znaku Bliźniąt z innymi znakami zodiaku

Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panie spod znaku Bliźniąt? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych kobiet z daleka?
/ 16.06.2010 15:17
Relacje pani spod znaku Bliźniąt z innymi znakami zodiaku

Bliźnięta z Bliźniętami

Oboje bardzo nerwowi, wciąż mają szalone pomysły, które chcą natychmiast realizować. Działają na siebie stymulująco. Uwielbiają życie towarzyskie, a każde z nich otoczone jest szerokim kręgiem przyjaciół i znajomych. Wciąż poszukują nowych wrażeń w kontaktach międzyludzkich. W stosunku do siebie mają wysokie wymagania. Niekiedy za wysokie.

Nienasyceni, szukają nowych przygód. Mogło by się wydawać, że para ta wspaniale się uzupełnia i stanowi idealny model partnerstwa. Nic bardziej mylnego. Oboje podświadomie szukają partnera ustabilizowanego, na ramieniu którego mogliby się oprzeć i wypłakać w chwilach zwątpienia. Niestety jest to niemożliwe, gdyż - o paradoksie - zbyt wiele ich łączy. Związek ten raczej nie przetrwa długo. Na chwilę warto, na dłużej można darować.

Ona z mężczyznami spod innych znaków

Z panem Baranem

Trzeba powiedzieć wprost: w tym związku to ona jest mężczyzną. Dominująca w każdym calu, stawia zbyt wysokie wymagania dla partnera spod znaku Barana. Przynajmniej on tak sądzi i nie ma zamiaru ich spełniać. Jak wiadomo Baran mężczyzna za żadne skarby świata nie zaakceptuje despotycznej i wymagającej kobiety. Jest zbyt dużym indywidualistą. Także w sypialni ich współżycie nie będzie układało się różowo. Związek w który nie warto się angażować. No chyba, że Pani Bliźniaczka jest masochistką, ale w tej konfiguracji to rzadka przypadłość.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Bliźnięta

Z panem spod znaku Byka

Byk jak wiadomo jest chodzącą marmurową rozwagą, który wszystko bierze śmiertelnie poważnie. To facet, chłodno kalkulujący, co mu się opłaca, a co nie opłaca. Dla roztrzepanej Bliźniaczki jest posągowym uosobieniem zdecydowania i pewności siebie. Byk, jako że ma wpisaną w naturę potrzebę dominacji, będzie próbował podporządkować sobie partnerkę. Kobieca intuicja podpowiada jej, że jeśli ulegnie, przestanie być atrakcyjna dla Pana Byka.

Z drugiej strony jeśli będzie próbowała postawić na swoim, dojdzie do starcia tych dwóch silnych osobowości. W wojnie tej raczej nie będzie wygranych. Ich partnerstwo ma szansę na przetrwanie, jeżeli zachowają się jak dwoje dojrzałych ludzi i wykażą nieco zrozumienia dla własnych słabości. Ostrzeżenie dla pana Byka! Wymagać od Pani Bliźniaczki dojrzałości, to tak jak wymagać od słońca, aby świeciło w nocy. No, ale spróbować zawsze warto. Może się uda? A jak nie, przynajmniej pozostaną piękne wspomnienia.

Pan Rak

Jak wiadomo, nad wszystko przekłada życie domowego ogniska. Dla Pani Bliźniaczki całkowite poświęcenie się - nudnemu jej zdaniem - ognisku jest sprzeczne z jej naturą. Na pewno w początkowej fazie znajomości, Panu będzie bardzo się podobała fantazja kobiety spod znaku Bliźniaka. Nigdy jednak nie zaakceptuje jej ciągłego wychodzenia z domu, wielogodzinnych pogaduszek z przyjaciółmi i flirtów. Siedząc w papuciach przy kominku będzie się tylko niepotrzebnie zadręczał.

Rakowa wyobraźnia na pewno podsunie mu obraz zdrady, jakiej dopuszcza się w tym momencie jego partnerka. Także w sferze erotyki Panie spod znaku Bliźniąt raczej nie dojdą do porozumienia z panem Rakiem. Początkowa fascynacja szybko wygaśnie i pozostanie tylko popiół z nie do końca skonsumowanej namiętności. Ten związek Panie mogą sobie darować. Jest tylu fajniejszych facetów.

Lew

Bardzo żywa i ruchliwa Bliźniaczka ceni sobie swobodę. Lwu nie za bardzo odpowiada indywidualizm Bliźniaczki. On sądzi, że jest królem wszystkich zwierząt (czytaj mężczyzn), a także swojej samicy. Pani spod znaku Bliźniąt jest zbyt samodzielna i inteligentna, aby dać się zamknąć w złotej klatce stworzonej przez pana Lwa.

Oboje uwielbiają błyszczeć w towarzystwie. Błyskotliwi, szybko i łatwo nawiązują kontakty towarzyskie. Zbyt łatwo jak dla pani Bliźniaczki. W łóżku przeszkadza jej jego zbyt ognisty temperament. Tym bardziej, że pan Lew do końca życia nie pojmie, że ktoś może nie mieć tak dużych potrzeb seksualnych jak on. Na krótko tak. Na długo nie.

Mężczyzna spod znaku Panny

Z jednej strony ona: ciekawa życia, podziwiana i adorowana. Z drugiej strony on: chłodny perfekcjonista. Opanowany, aż do bólu. Ją interesuje wszystko, co nowe i świeże. Łatwo ulega emocjom. U niego intelekt dominuje nad namiętnościami. Ona towarzyska, kobieta z ikrą i temperamentem. Jego razi jej lekkomyślność i łatwowierność. Ją natomiast denerwuje jego powściągliwość w wyrażaniu uczuć. On nie znosi szybkości z jaką zmienia poglądy.

Jak czerwona płachta na byka działa na niego jej cięty język, którego ona z kolei nader chętnie używa, gdyż nie może już znieść jego marmurowej postawy. O życiu seksualnym nawet nie warto wspominać. Dla mężczyzny spod znaku Panny kobieta Bliźniaczka to perwersyjna nimfomanka. Jak widać z powyższej charakterystyki temperamentów, potrzeb i pragnień, Panie powinny zapomnieć o mężczyźnie spod tego znaku.

Zobacz także: Wszystko o Bliźniętach

Waga

Ten związek ma duże szanse na przetrwanie, dlatego, że wiele łączy te dwa znaki. Bliźniaczka pełna życia i temperamentu łatwo znajduje wspólny język z panem spod znaku Wagi. Ten, chociaż ceni spokój, lubi tak jak Bliźniaczka, życie towarzyskie. Oboje nie cierpią monotonii i rutyny. W sypialni Wadze niekiedy przeszkadza nerwowość i niezdecydowanie Bliźniaczki, ale nie ogół dochodzą do końcowego porozumienia. Mogą żyć długo i szczęśliwie. Warto.

Pan spod znaku Skorpiona

Skorpion za nic w świecie nie zniesie zmienności nastrojów kobiety spod znaku Bliźniąt. Jako osobnik pedantyczny nigdy też nie zaakceptuje i nie zrozumie roztrzepania Bliźniaczki. Będzie chciał ją wychować, ale prędzej szlag go trafi. Pan Skorpion chętnie zamknąłby swoją wybrankę w domu. Nie zrozumie, że ona musi uczestniczyć w kolejnym przyjęciu wydanym z okazji....Oczami wyobraźni widzi już ją w ramionach innego. Oczywiście na tym tle dochodzi do dramatów. W sypialni także nie układa się wspaniale. Ona zmienna i kapryśna, on demon seksu, pełen dzikiej namiętności. Dla niej zdecydowanie za dzikiej. W łóżku pani spod znaku Bliźniąt potrzebuje faceta, a nie demona. Można odpuścić.

Pan Strzelec

Oboje uwielbiają jak coś się dzieje wokół nich. Nie potrafią spokojnie usiedzieć na miejscu. Roznosi ich energia i często razem wpadają na szalone pomysły. Związek pani Bliźniaczki i pana spod znaku Strzelca ma spore szanse na przetrwanie. Pod warunkiem, że oboje powściągną swoje predyspozycje do skoków w bok. To trudne zadanie, ale wykonalne gdy się w sobie zakochają na zabój.

Koziorożec

To solidny facet i tak jak pana spod znaku Skorpiona, tak i jego drażnią w pani Bliźniaczce zmienne nastroje i jej podwójna natura. To trzpiotka, która tryska tysiącem pomysłów na minutę. On natomiast jest konsekwentny w działaniu i lubi wszystko perfekcyjnie doprowadzić do końca. Twardo stąpa po ziemi i wymaga aby inni, także najbliżsi, również twardo po niej stąpali. Jej z kolei nie odpowiada chłód emocjonalny partnera, dlatego w łóżku nie osiągną szczytów uniesień. Nie należy żałować.

Pan Wodnik

Pasują do siebie jak ulał. Cechy, które posiada pani Bliźniaczka odpowiadają pod każdym względem panu spod znaku Wodnika. Oboje nieco zwariowani - z największą przyjemnością realizować będą swoje szalone pomysły. Towarzyscy, lubią być adorowani i lubią adorować innych. Dlatego czasami w ich związku dochodzi do scen zazdrości, ale są one krótkie, jak wiosenna burza, i nie mają istotnego wpływu na dalsze pożycie. Oboje zgodni co do tego, że życie jest zbyt krótkie, aby marnować je na bzdurne kłótnie. Mogą żyć długo i szczęśliwie.

Mężczyzna spod znaku Ryb

Jest dla pani spod znaku Bliźniąt nazbyt spokojny. Łagodny jak baranek pan Rybka nie zniesie zbyt długo zmienności nastrojów swojej partnerki. Nie odpowiada mu także jej bujne życie towarzyskie. Po co ci tylu znajomych. Czy ja ci nie odpowiadam, że wciąż wychodzisz z domu? Spójrz, przecież mamy siebie. To nam powinno wystarczyć. Posiedźmy razem w domu i oddajmy się marzeniom, a potem mi ugotujesz obiadek. Jak można się tego spodziewać, pani spod znaku Bliźniąt alergicznie reaguje na takie propozycje i rozstanie się z tymi ciepłymi kluchami jest kwestą czasu.