obrączki fot. Fotolia

Wróżby - jak je wykonać przy pomocy obrączki

Chcesz odgadnąć, co przyniesie jutro? Wcale nie musisz iść do wróżki. Wiele może powiedzieć Ci… zwykła obrączka. Chcesz wiedzieć jak dzięki niej sprawdzić co Cię czeka? Powróż sobie z obrączki. Wróżby z obrączki odkryją przed Tobą przyszłość.
/ 06.06.2019 04:11
obrączki fot. Fotolia

Wróżby z obrączki odpowiedzą na najważniejsze nurtujące Cię pytania. Potrzebujesz tylko obrączkę, szklankę i długi włos lub nitkę. Dzięki tym przedmiotom wykonasz  wróżbę, która Ci powie, kiedy wyjdziesz za mąż, ile będziesz mieć dzieci i jak będzie miał na imię twój wybranek.

Jak wróżyć z liczb?

1. Chłopiec czy dziewczynka?

Nawlecz obrączkę na długi włos lub nitkę i przepuść ją 3 krotnie między palcami lewej ręki zaczynając od kciuka. Następnie skieruj dłoń wnętrzem do góry i zatrzymaj nad nią obrączkę. Ruch wahadłowy oznacza, że będziesz mieć chłopca, ruch kołowy zwiastuje dziewczynkę. Ilość obrotów obrączki symbolizuje ilość dzieci.

2. Kiedy wyjdę za mąż?

Podnieś nitkę z obrączką nad lewą dłonią, wnętrzem do góry, 5 razy. Następnie umieść obrączkę w pustej szklance. Zatrzymaj nitkę i licz uderzenia – ich ilość oznacza wiek, w którym wyjdziesz za mąż.

3. Ilu będę mieć partnerów?

Przygotuj szklankę do połowy wypełnioną wodą. Zanurz obrączkę w wodzie, zadaj pytanie, a następnie wyjmij ją i licz uderzenia o brzeg szklanki. Wynik jaki uzyskasz oznacza liczbę partnerów w Twoim życiu.

4. Jak będzie mieć na imię mój przyszły wybranek?

Podobnie jak we wróżbie na ilość partnerów, umieść obrączkę na dnie szklanki z wodą i zadaj pytanie. Wyjmij obrączkę i policz uderzenia a następnie sprawdź, która to litera alfabetu, np. 5 uderzeń oznacza E, a 10 – J, itp. Gdy obrączka zatrzyma się, włóż ją do wody, wyjmij, i powtórz wszystkie czynności aż otrzymasz imię swojego wybranka serca. 

Wypróbuj nasze wróżby a wreszcie dowiesz się, ilu będziesz mieć partnerów w przyszłości i w jakim wieku wyjdziesz za mąż!

Poznaj prawdę przy pomocy wahadełka z wróżb!