obrączki fot. Fotolia

Jak wróżyć z obrączki?

Chcesz odgadnąć, co przyniesie jutro? Wcale nie musisz iść do wróżki. Wiele może powiedzieć Ci… zwykła obrączka. Chcesz wiedzieć jak dzięki niej sprawdzić co Cię czeka? Powróż sobie z obrączki. Wróżby z obrączki odkryją przed Tobą przyszłość.
/ 23.01.2017 07:45
obrączki fot. Fotolia

Wróżby z obrączki odpowiedzą na najważniejsze nurtujące Cię pytania. Potrzebujesz tylko obrączkę, szklankę i długi włos lub nitkę. Dzięki tym przedmiotom wykonasz  wróżbę, która Ci powie, kiedy wyjdziesz za mąż, ile będziesz mieć dzieci i jak będzie miał na imię twój wybranek.

Jak wróżyć z liczb?

1. Chłopiec czy dziewczynka?

Nawlecz obrączkę na długi włos lub nitkę i przepuść ją 3 krotnie między palcami lewej ręki zaczynając od kciuka. Następnie skieruj dłoń wnętrzem do góry i zatrzymaj nad nią obrączkę. Ruch wahadłowy oznacza, że będziesz mieć chłopca, ruch kołowy zwiastuje dziewczynkę. Ilość obrotów obrączki symbolizuje ilość dzieci.

2. Kiedy wyjdę za mąż?

Podnieś nitkę z obrączką nad lewą dłonią, wnętrzem do góry, 5 razy. Następnie umieść obrączkę w pustej szklance. Zatrzymaj nitkę i licz uderzenia – ich ilość oznacza wiek, w którym wyjdziesz za mąż.

3. Ilu będę mieć partnerów?

Przygotuj szklankę do połowy wypełnioną wodą. Zanurz obrączkę w wodzie, zadaj pytanie, a następnie wyjmij ją i licz uderzenia o brzeg szklanki. Wynik jaki uzyskasz oznacza liczbę partnerów w Twoim życiu.

4. Jak będzie mieć na imię mój przyszły wybranek?

Podobnie jak we wróżbie na ilość partnerów, umieść obrączkę na dnie szklanki z wodą i zadaj pytanie. Wyjmij obrączkę i policz uderzenia a następnie sprawdź, która to litera alfabetu, np. 5 uderzeń oznacza E, a 10 – J, itp. Gdy obrączka zatrzyma się, włóż ją do wody, wyjmij, i powtórz wszystkie czynności aż otrzymasz imię swojego wybranka serca. 

Wypróbuj nasze wróżby a wreszcie dowiesz się, ilu będziesz mieć partnerów w przyszłości i w jakim wieku wyjdziesz za mąż!

Poznaj prawdę przy pomocy wahadełka z wróżb!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/08.09.2015 15:18
Kilka miesiecy temu korzystałam z Paulusa (ze strony wrozbitapaulus.pl) i chociaż wróżba wydawała mi się trochę nieprawdopodobna to zaczęła się spełniać. Wydaje mi się że jest to człowiek ze zdolnościami przewidywania przyszłości, pewnie niedługo skorzystam znowu.
/03.02.2015 09:07
bez sensu....sprawdzic ilu partnerow? pierwsza liter jego imienia? a sprawdzic to mam czyja obraczka? wlasna? czyli juz partner jest... bez sensu
/28.01.2015 16:58
Ze mną niedawno chłopak zerwał a za rok mam wyjść za mąż, tylko ciekawe kto to będzie i czy rzeczywiście to się sprawdzi....
POKAŻ KOMENTARZE (9)