POLECAMY

Sennik

Sprawdź, co oznacza zdrada we śnie?

Sennik: zdrada - co oznacza we śnie? Czy ma znaczenie, w jakim kontekście się pojawia? Dowiedz się, jaka jest symbolika zdrady w marzeniu sennym!

Sprawdź, co oznacza zdrada we śnie?

Zdrada to znak, który może wyrażać podświadome niezadowolenie z obecnego związku.

Najczęstsze znaczenia snu o zdradzie:

  • Ktoś nas zdradza - obraz kłopotów, jakie przeżywamy w naszym związku, nieufności jaką żywimy w stosunku do partnera, strachu przed jego odejściem.
  • My zdradzamy naszego partnera - fantazja seksualna, chęć spróbowania we śnie smaku czegoś zakazanego, przekroczenia granicy, naruszenia tabu, w innym znaczeniu sen taki będzie po prostu mówił o tym, że nie darzymy szczerym uczuciem osoby, z którą jesteśmy, pragniemy czegoś nowego, ale jednocześnie boimy się wyrazić nasze uczucia, aby nikt nie został przez nas skrzywdzony, nie odchodzimy, bo boimy się konsekwencji swego czynu. Jeśli więc śni ci się, że zdradzasz żonę, męża, dziewczynę czy chłopaka, to zapewne marzy ci się poznanie czegoś lub kogoś nowego. 

Sennik: zdrada we śnie może mieć różne znaczenia. Wszystko zależy od tego, czy to ty zdradzasz czy ktoś zdradza ciebie. Trzeba też wziąć pod uwagę to, kim jest osoba, z którą dopuszczasz się zdrady we śnie.

Sen o zdradzie z pewnością może wyprowadzić z równowagi, zwłaszcza jeśli ma się podobne podejrzenia wobec swojego partnera, przyjaciela albo kogoś z rodziny. Podobno zdrada najczęściej prześladuje w snach osoby duchowne, kierowników firm oraz tych, którzy się jej się dopuścili.

Sennik: znaczenie zdrady

Skupimy się jednak na tym, co podobny znak może oznaczać, jakie niesie ze sobą przesłanie.

Wybaczyć zdradę - czy to w ogóle możliwe?

Jeśli we śnie to osoba śniąca dopuszcza się zdrady, to jest to zapowiedź bardzo poważnych kłopotów. W twoim życiu dzieje się dużo złego, cierpisz i odczuwasz ból, jednak twoja sytuacja może się niestety tylko pogorszyć. Możliwe, że jest to związane z działaniami, które podjąłeś albo wręcz odwrotnie – z brakiem działania z twojej strony. Tak czy inaczej – przygotuj się na poważne kłopoty, które będziesz musiał przetrwać.

Ważne z kim zdradzasz we śnie

Ważne jest też, z kim zdradzasz swojego partnera/swoja partnerkę. Jeśli z osobą, której nie znasz, to zapowiedź, że wkrótce na twojej drodze pojawi się ktoś, kto całkiem zmieni twoje życie. Osoba ta faktycznie zawróci ci w głowie, trudno ci będzie oprzeć się jej urokowi. Pytanie tylko, czy będziesz potrafił?

Jeżeli będzie to osoba starsza od ciebie – w życiu nie masz opoki oraz poczucia bezpieczeństwa, brakuje Ci kogoś, kogo mogłabyś zapytać, poradzić się, czy też przytulić się albo ukryć się w jego ramionach.

Może też się zdarzyć, że osobą tą będzie ktoś z twojego rodzeństwa. To zły omen. Czekają cię problemy w rodzinie.

Sennik: zdrada - jesteś jej ofiarą

Jeżeli jednak w tym śnie, to ty jesteś osobą zdradzoną, możesz odetchnąć pełną piersią. Twoje smutki powinny już niedługo zniknąć. Sprawy, które od jakiegoś czasu nie pozwalały ci spać rozwiążą się w jakiś sposób, czy to niezależnie czy też zależnie od ciebie. Najważniejsze będzie to, że świat znowu wyda ci się piękny.

Sny erotyczne - co oznaczają?