Zdrada

Zdrada
Przyśniło Ci się, że ktoś Cię zdradza? We śnie zdradzałeś? Dowiedz się, co oznacza sen o zdradzie! To bardzo ważne, by poznać jego znaczenie. Być może to właśnie w ten sposób dowiesz się, że czeka cię coś dobrego bądź złego!

Sen o zdradzie:

  1. Ktoś Cię zdradza
  2. Zdradzasz swojego partnera
  3. Zdradzasz partnera z nieznaną osobą
  4. Zdradzasz z osobą starszą od Ciebie
  5. Zdradzasz ze swoim bratem lub siostrą

Jak interpretować sen o zdradzie?

Zdrada we śnie oznacza niezadowolenie z obecnego związku. Wszystko zależy od tego, czy to Ty zdradzasz czy ktoś zdradza Ciebie. Weź pod uwagę, kim jest osoba, z którą dopuszczasz się zdrady we śnie. Sprawdź sennik!

Sen o zdradzie może wyprowadzić z równowagi, zwłaszcza jeśli ma się podobne podejrzenia wobec swojego partnera, przyjaciela albo kogoś z rodziny. Zdrada najczęściej prześladuje w snach osoby duchowne, kierowników firm oraz tych, którzy się jej się dopuścili.

Ktoś Cię zdradza

Obraz kłopotów, które przeżywamy w naszym związku i nieufności, jaką żywimy w stosunku do partnera, strachu przed jego odejściem.

Twoje smutki powinny już niedługo zniknąć. Rozwiążą się sprawy, które od jakiegoś czasu nie pozwalały Ci spać. Najważniejsze będzie to, że świat znowu wyda ci się piękny.

Zdradzasz swojego partnera

Fantazja seksualna, chęć spróbowania we śnie smaku czegoś zakazanego, przekroczenia granicy, naruszenia tabu. W innym znaczeniu sen taki będzie po prostu mówił o tym, że nie darzysz szczerym uczuciem osoby, z którą jesteś.

Pragniesz czegoś nowego, ale jednocześnie boisz się wyrazić swoje uczucia, aby nikogo nie skrzywdzić. Nie odchodzisz, ponieważ obawiasz się konsekwencji swego czynu. Jeśli więc śni Ci się, że zdradzasz żonę, męża, dziewczynę czy chłopaka, to zapewne marzy Ci się poznanie czegoś lub kogoś nowego. 

To zapowiedź bardzo poważnych kłopotów. W Twoim życiu dzieje się dużo złego, cierpisz i odczuwasz ból, jednak Twoja sytuacja może się tylko pogorszyć. Możliwe, że jest to związane z działaniami, które podjąłeś albo wręcz odwrotnie – z brakiem działania z Twojej strony. Przygotuj się na poważne kłopoty, które będziesz musiał przetrwać.

Zdradzasz partnera z nieznaną osobą

Ważne jest też, z kim zdradzasz swojego partnera/swoją partnerkę. Jeśli z osobą, której nie znasz, to zapowiedź, że wkrótce na drodze pojawi się ktoś, kto całkiem zmieni Twoje życie. Osoba ta zawróci Ci w głowie, trudno Ci będzie oprzeć się jej urokowi.

Zdradzasz z osobą starszą od Ciebie

W życiu nie masz opoki oraz poczucia bezpieczeństwa. Brakuje Ci kogoś, kogo mogłabyś zapytać, poradzić się, przytulić się albo ukryć się w jego ramionach.

Zdradzasz ze swoim bratem lub siostrą

Zły omen. Czekają Cię problemy w rodzinie.

15.11.2016