POLECAMY

Sennik

Pies

Przyśnił Ci się pies? Był biały, czarny, gryzł, atakował? Przekonaj się, co oznacza taki sen i jakie niesie za sobą konsekwencje w realnym życiu. To bardzo ważne, by poznać jego znaczenie! Sen o psie symbolizuje brak poczucia bezpieczeństwa!

Pies

Sen o psie

Pies rzadko pojawia się we śnie jako nasz sprzymierzeniec. Występuje w roli czegoś złego, co nas goni, gryzie, prześladuje. Pies symbolizuje brak poczucia bezpieczeństwa. Świadczy o tym, że w swoim życiu nie masz osoby, na której mógłbyś się oprzeć. Tkwi w tobie silna potrzeba posiadania takiego człowieka.

Nie jesteś jedyną osobą, która może pomagać innym. Jeśli tylko zaczniesz zwracać większą uwagę na swoje potrzeby, z pewnością znajdziesz osobę, której tak usilnie szukasz.

Sprawdź, co na temat snów o psach mówi sennik!

Biały pies

W najbliższej przyszłości możesz oczekiwać samych dobrych rzeczy. Czeka Cię podwyżka albo awans w pracy. Jesteś bezrobotny? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz nową posadę. W życiu uczuciowym wszystko Ci się ułoży, nawet jeśli teraz wydaje się to niemożliwe.

Czarny pies

Napięcia, konflikty, kłopoty; przyjaciel może Cię zdradzić.

Czerwony pies

Symbolizuje nasz popęd, niezaspokojoną potrzebę miłości i związaną z tym frustrację.

Psy gryzące się

Wewnętrzny konflikt, którego podłoże tkwi gdzieś głęboko w nas. To konflikt przekładający się na nasze relacje w świecie wewnętrznym.

Szczekający pies

To zły omen. Szczekanie psa to symbol śmierci albo innego nieszczęścia w rodzinie. Inny sennik podaje jednak, że w niektórych sytuacjach szczekający pies oznacza radość.

Wściekły pies

Masz w sobie lęk, ale nie umiesz określić jego źródła. Twój przyjaciel może być w niebezpieczeństwie.

Oswojony pies

Ktoś udaje przed Tobą dobrego, by twoim kosztem zrealizować swoje plany.

Martwy pies

Wokół Ciebie jest wiele nieżyczliwych ci ludzi.

Bawić się z psem

Zwiastuje zmartwienia i smutki.

Widzieć polującego psa

Zmartwienia i smutki; w innym senniku - pilność przyniesie zysk!

Zostać napadniętym przez psa

Powinieneś w najbliższym czasie zachować szczególną ostrożność, jeśli nie chcesz narobić sobie kłopotów.

Zostać ugryzionym przez psa, gryzący pies

Jeżeli zaatakował cię pies chory na wściekliznę, przygotuj się na niemiłe zdarzenie. W niedalekiej przyszłości może okazać się, że partner cię zdradza albo, że ktoś z bliskich ci osób zapadnie na ciężką chorobę. Nie jesteś w stanie się przed tym uchronić. Możesz jednak liczyć na to, że los się odmieni.

Wyjący pies

Grozi Ci niebezpieczeństwo. Zgodnie z ludową legendą, wyjący w nocy pies to znak, że jego właściciel niedługo umrze. Tak samo jest ze snem o szczekającym bądź warczącym psie. To zapowiedź czegoś nieprzyjemnego dla śniącego albo bliskiej mu osoby.

Psia buda

Możliwe, że się stoczysz.

Pies na łańcuchu

Strzeż się złodzieja.

Pies na smyczy

Nieprzyjaciel.

Agresywny pies

Konieczna ostrożność.

Mały piesek

Przyjaźń jest bez znaczenia.

Kot walczący z psem

Sen o kocie, który walczy z psem, może oznaczać złe wiadomości albo kłopoty. Dotyczą one zarówno sfery prywatnej, jak i zawodowej. We śnie udało ci się uspokoić zwierzęta? To symbol szybkiej poprawy sytuacji po przejściowych kłopotach.

Powiązane: Szczur Pająk Ciąża