POLECAMY

Sennik

Co oznacza jeśli śni mi się sąsiad?

Trudno powiedzieć, czy podobny sen jest koszmarem czy też przyjemnością. Wszystko zależy od tego, jakie stosunki mamy z naszymi sąsiadami. Jednak dla sennika nie to większego znaczenia. Symbole są jednoznaczne. Sprawdźmy je.

Co oznacza jeśli śni mi się sąsiad?

Sąsiedzi we śnie oznaczają nie tylko dobrych ludzi, jakich znamy. Są to zdecydowanie źli ludzie, pragnący wejść w spór ze śniącym. Podświadomość nawołuje, by ostrożnie dobierać sobie przyjaciół.

Najczęstsze znaczenia snu:

  • widzieć we śnie - odpocznij
  • być sąsiadem - dobre nowiny
  • rozmawiać z sąsiadem - powodzenie w interesach
  • kłócić się z sąsiadem - daj sobie czas na zastanowienie
  • nagi sąsiad - spodziewaj się z nim nieporozumienia więc uważaj na to co mówisz
  • sąsiadka - będą o tobie krążyć plotki

Sny o sąsiadach mogą mieć różny wydźwięk i różne nieść ze sobą przesłanie. Każdy sen powinno się dokładnie przeanalizować, zanim wyciągnie się ostateczne wnioski.

Jeśli w Twoim śnie otrzymujesz zaproszenie od swojego sąsiada to, wbrew pozorom, zły znak. Powinieneś mieć się na baczności, niestety bowiem w Twojej okolicy znajdują się ludzie, którzy niekoniecznie dobrze Ci życzą. Możliwe, że ktoś już od dłuższego czasu kopie pod Tobą dołki, nawet jeśli ty w ogóle nie zdajesz sobie z tego sprawy. Dobrze rozejrzyj się i nie przestań tak wszystkim ufać. Naprawdę nie każdy jest Ci życzliwy, mimo że Ty starasz się być miły dla wszystkich.

Z kolei śmierć sąsiada we śnie to paradoksalnie dobry znak. Twoje problemy, które dręczą Cię już od pewnego czasu, skończą się jak za dotknięciem magicznej różdżki. Wszystko w Twoim życiu powinno się wreszcie ułożyć, nawet jeśli wszystkie znaki na niebie i ziemi temu zaprzeczają.

Zobacz także: Dobry współlokator

Smutny sąsiad symbolizuje problemy, które pojawią się już niedługo wokół Ciebie, a nad którymi nie będziesz w stanie zapanować. Są pewne rzeczy, które pozostają poza Twoją władzą, na które nie masz wpływu. Podobne znaczenie niesie ze sobą obraz złego albo obrażonego sąsiada. Przygotuj się na kłótnie, gdyż i tak nie uda Ci się ich uniknąć.

Na szczęście już ujrzenie we śnie radosnego sąsiada jest dobrą zapowiedzią. Jeśli w obecnej chwili masz średnie stosunki ze swoimi okolicznymi towarzyszami, powinno się to zmienić na lepsze już wkrótce. Uwierz w to, choć może to wydawać się misją niemożliwą.

W Twoim śnie może także pojawił się obraz Twojego partnera w objęciach sąsiada? Zastanawiasz się, co on może oznaczać. Z reguły łączy się go z zapowiedzią problemów w małżeństwie. Podświadomie już czujesz, że miedzy Tobą a mężem/żoną nie układa się. Nawet jeśli jeszcze nie dostrzegasz pierwszych symptomów, one niedługo się pojawią, jeśli niczego nie zmienisz w Waszych relacjach.