POLECAMY

Sennik

Co oznacza jeśli śni mi się las?

Czy miałeś ostatnio sen, że zgubiłeś się w lesie? A może wręcz przeciwnie – zażywałeś odpoczynku na polance wśród drzew? Jeśli zastanawia Cię, że mogą oznaczać podobne obrazy, ten artykuł jest wręcz stworzony dla Ciebie.

Co oznacza jeśli śni mi się las?

Najczęstsze znaczenia snu:

  • Gęsty i ciemny las - troski
  • Las z leśniczówką - spadek
  • Płonący las - radosne zdarzenie
  • Trzebić las - zniszczenie

Interpretacja snu:

Niektórym las kojarzy się z pięknem natury, z magią, elfami czy też dzieciństwem. Są jednak i tacy, dla których skupisko leśne jest największym koszmarem, czymś przed czym uciekają w swoich snach, czego za wszelką cenę pragną uniknąć.

Las, w którym jest bardzo dużo drzew jest złym omenem. Miej się na baczności. W Twojej rodzinie mogą się pojawić problemy, które trudno Ci będzie rozwiązać, jeśli mocno się w to nie zaangażujesz. Możliwe, że sam staniesz się przyczyną tych kłopotów. Uważaj więc na swoje zachowanie.

Zobacz także: Sen proroczy

Podobnie las z dużymi prześwitami jest złym znakiem. Tym razem jednak dotyczy on sfery materialnej i interesów, które prowadzisz. Twoje projekty oraz cała praca jest zagrożona. Coś stoi Ci na przeszkodzie, coś uniemożliwia, by sprawy potoczyły się gładko. Zastanów się co to może być, może dzięki temu uda Ci się naprawić błędy albo też zapobiec jakiemuś nieszczęściu bądź też porażce.

Jeśli widzisz las, który się pali, to znaczy, że wkrótce Twoje życie przejdzie całkowitą przemianę. Nie wiadomo, czy będzie ona dobra czy też zła, to akurat zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie.

Zgubienie się w lesie to już ostrzeżenie, które bezpośrednio dotyczy Twojego życia. Poruszasz się po bardzo cienkiej linie, otaczają Cię same kłamstwa, nawet jeśli tego nie zauważasz albo nie do końca zdajesz sobie z tego sprawę. Albo się opamiętasz, albo sam zgotujesz sobie bardzo przykry los. Obawa przed zgubieniem się w lesie oznacza, że w głębi duszy zdajesz sobie już sprawę z tego, że źle postępujesz, ale boisz się przyznać do tego przed samym sobą, wolisz udawać, że wszystko jest ok. Tak być nie może. Lepiej jest rozwiązać sprawę, zanim będzie za późno.