Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Sprawdź, jakie cechy charakteru przypisuje ci numerologia. Dowiedz się, czy jesteś kobietą nadmiernie poświęcającą się dla innych, dominatorką skupioną na sobie, typem pracoholika czy lekkoduchem, który nie zastanawia się nad dniem jutrzejszym? Poznaj typy kobiet według numerologii!
/ 27.11.2013 13:51

Zanim przeczytasz artykuł: Sprawdź, jakim numerem jesteś wg numerologii

Kobieta numerologiczna jedynka

Kobiety, do których przypisana jest jedynka są niezwykle energiczne, pełne pasji i mocno zaangażowanie w każde działanie, którego się podejmują. Stabilizacja nie jest ich domeną, lubią zmiany i wyzwania. Nieustanne sprawdzanie się i pokonywanie własnych słabości jest dla nich motorem do działania. Adrenalina i stres mają na nie niesamowicie pozytywny wpływ. Doskonale odnajdują się w sytuacjach, w których wszystko jest na wczoraj. Dlatego tak dobrze sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych. Szczególnie w pracy, która wiąże się z dużym poziomem stresu jak praca w szpitalu, agencji PR czy mediach. Doskonale radzą sobie z przewodzeniem innym i zawiadywaniem grupą. Nawet wśród przyjaciół i w rodzinie uchodzą za lidera, za którym wszyscy grzecznie podążają. W takich sytuacjach jedynki czują się jak ryba w wodzie. Uwielbiają bowiem doradzać innym i być ich powiernikami - to znaczy być potrzebnym i niezastąpionym zarazem.

Kobieta numerologiczna dwójka

Dwójki są osobami pełnymi ciepła i wrażliwości, często poświęcają się innym. Można je rozpoznać po tym, że zawsze pamiętają o potrzebach innych, ale w tym wszystkim często zapominają o własnych. Najlepiej czują się w towarzystwie osób o podobnych poglądach. Nie są w stanie zaakceptować skrajnie różnych postaw, są w tej materii mało tolerancyjne. Dwójki są typem działaczek społecznych. Kobiety te bardzo często biorą udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, pikietach, manifestacjach czy demonstracjach. Żywo wierzą w swoje poglądy i starają się przekonać do nich inne osoby. Wbrew pozorom są osobami, które bardzo łatwo nawiązują znajomości. Mają wokół siebie grono dobrych i sprawdzonych przyjaciół. Dwójki dobrze czują się we własnej skórze, gdyż spełniają się w tym, co według nich jest odpowiednie i najważniejsze w życiu. Czasami boją się jednak spojrzeć poza świat, który sobie zaaranżowały. Budują wokół siebie mur, który dla wielu z nich staje się ostatecznie nieprzekraczalną granicą.

Kobieta numerologiczna trójka

Ludzie, którzy są numerologicznymi trójkami są typowymi gwiazdami, uwielbiają błyszczeć w świetle reflektorów. A czerwony dywan to dla nich wymarzone miejsce. Pragną być nieustannie w centrum uwagi, nie rozumieją, gdy ludzie zajmują się kimś innym. W towarzystwie zazwyczaj brylują. Opowiadają śmieszne anegdotki, rzucają żartami. Lubują się w elegancji i luksusie. Z drugiej jednak strony są one także wspaniałymi towarzyszami podróży i wypadów, miło z nimi spędza się czas osobom, które potrafią je zmiarkować i lekko uspokoić. Mają niesamowite powodzenie wśród mężczyzn, gdyż wiedzą, jak podkreślić swój seksapil i urodę. Pewność siebie dodaje im animuszu. Niestety ich związki są zazwyczaj krótkie i niestałe, gdyż oparte tylko na stworzonych na potrzebę chwili pozorach. W normalnym świecie trójki czują się słabe i niewidziane. Gdy nikt ich nie dostrzega, czują się niezwykle samotnie i trudno jest im znaleźć sobie miejsce.

Kobieta numerologiczna czwórka

Czwórki to wyjątkowo pracowite osoby. Dla tych kobiet praca i obowiązki z nią związane są priorytetem, którego nic nie jest w stanie zastąpić. Najlepiej czują się w sferze zawodowej. Tam mogą się sprawdzić, wykazać. To jest dla nich coś poukładanego, świat, w którym mogą działać według określonego planu. Dlatego najlepszą pracą dla czwórki jest posada w banku, księgowości czy szkole. W życiu prywatnym często trudno jest im ułożyć sobie życie. Kobiety czwórki są niezwykle niezależne, ale i wymagające, nie tylko wobec siebie, ale i osób je otaczających. Dlatego między innymi nie mają zbyt wielu przyjaciół. Jednak tych kilku jest niezastąpionych i można na nich liczyć o każdej porze dnia i nocy – czego nie każdy może powiedzieć o swoich znajomych. W związkach kobiety te zaś lubią w pewnym stopniu rządzić, czy raczej sprawować kontrolę nad sytuacją. Nie lubią nagłych wypadków, spraw czy spontanicznych wycieczek. Z drugiej jednak strony doskonale sprawdzają się jako domowa nauczycielka czy powierniczka tajemnic.

Kobieta numerologiczna piątka

Piątki są osobami niezwykle energicznymi i niezależnymi, nie znoszą stabilizacji. Kobiety te w życiu prywatnym cenią sobie nade wszystko wolność. Nie są stworzone do życia z partnerem dominującym, który ograniczałby ich prawa. Uwielbiają podróże i wypady za miasto - wszystko to, co może przynieść im wiele nowych emocji i wyzwań. Piątki są osobami, które lubią się bawić, spędzać czas wśród ludzi. Dobrze się czują zarówno w towarzystwie osób o podobnym temperamencie, jak i tych, które są bardziej wyważone i spokojnie. Doskonale sprawdzają się jako przyjaciele. Nie tylko potrafią słuchać, ale i spojrzeć z dystansem na to, co mówi druga osoba. A to jest niezwykle rzadka cecha.

Zobacz także: Jaką moc mają kamienie?

Kobieta numerologiczna szóstka

Kobiety szóstki mają niezwykle rodzinne usposobienie. Jednym z ich największych marzeń jest zbudowanie stabilnej rodziny, w której będzie panowała miłość. Całkowicie poświęcają się wychowaniu dzieci oraz prowadzeniu domu. Nie jest dla nich najmniejszym problemem godzenie pracy z wychowywaniem dzieci. Nawet w trudnych chwilach starają się nie narzekać, by nie burzyć atmosfery rodzinnej. W takich momentach zazwyczaj szukają pocieszenia u przyjaciółki. W sferze zawodowej najlepiej czują się w pracy, która wiąże się z dziećmi. Są świetnymi nauczycielkami czy przedszkolankami. Taka praca sprawia im ogromną frajdę, ale i daje wielką satysfakcję. W związku szukają troski, szczerości i spokojnej miłości. Nie oczekują od partnera namiętności czy wybuchów uczucia.

Kobieta numerologiczna siódemka

Kobiety siódemki to zazwyczaj mole książkowe lub naukowcy, ale nie tylko. Są to także podróżnicy, grotołazi czy alpiniści. Podsumowując można powiedzieć, że są to osoby niezwykle niezależne, które uwielbiają wyzwania oraz szukają odpowiedzi na konkretne pytania. Uwielbiają rozwiązywać zagadki, analizować teorie, budować własne twierdzenia. Są nieocenione jako wielkie kreatorki. Doskonale sprawdzą się w roli wykładowcy akademickiego czy archeologa. Siódemki to osoby, które kochają wyzwania. Praca, której się poświęcają, całkowicie odizolowuje je na pewien czas od rzeczywistości. Lubią spędzać czas we własnym i książek towarzystwie. Ślęczenie godzinami nad tekstami czy starymi mapami jest dla nich niesamowitą przygodą i doświadczeniem. Swoją pasją potrafią zarażać innych. W towarzystwie są bardzo cenione, nie tylko ze względu na swoją ogromną wiedzę, ale i umiejętność tworzenia specyficznej atmosfery oraz opowiadania o faktach, o których mało kto ma pojęcie.

Kobieta numerologiczna ósemka

Ósemki są osobami o bardzo silnym charakterze. Kobiety te zazwyczaj pełnią rolę przywódców. Grupa samoistnie wybiera ósemkę, gdyż emanuje od niej pewność siebie i wiara we własne umiejętności. A takim osobom zazwyczaj się ufa, mimo że przeczucie czasami mija się z faktycznym stanem rzeczy.  Przyjaciele wiedzą, że w każdej chwili i sytuacji mogą liczyć na pomoc ósemek. Niezależnie od chwili są one bowiem dostępne i przyjdą z radą. Są dobrymi powiernikami, ale i słuchaczami. Nie oceniają, choć lubią doradzać, nie słuchając racji drugiej strony. Często kierują się intuicją, choć często ona ich zawodzi. W sferze uczuciowej nie jest im łatwo znaleźć odpowiedniego partnera. Stawiają wobec niego te same wymagania, co wobec siebie. Poza tym nie każdy mężczyzna jest w stanie znieść obok siebie kobietę silną i pewną swojej wartości. Gdy jednak ósemka znajdzie takiego, będzie to związek na całe życie.

Kobieta numerologiczna dziewiątka

Dziewiątki żyją dla innych, zazwyczaj zapominają o własnych potrzebach, skupiając się na tym, czego pragną inne osoby albo istoty. Całym dniami mogłyby pomagać. Praca wolontariusza jest dla nich niesamowicie satysfakcjonująca. Jeśli tylko mogą, biorą udział w różnego rodzaju akcjach społecznych. Udzielają się także w wielu fundacjach, stowarzyszeniach czy nawet na spotkaniach spółdzielni mieszkaniowych. Wierzą, że ich życie jest pewnego rodzaju misją. Pomaganie sprawia, że czują się potrzebne. Niestety zdarzają się chwile, gdy nie dostrzegają, że inni je wykorzystują. Nie zwracają uwagi na fakty, które każdy widzi gołym okiem. Zraniona dziewiątka bardzo szybko chowa się do skorupy. Trudno jest ją przekonać do przebaczenia. W związku szuka mężczyzny troskliwego i opiekuńczego, który będzie wspierał ją w jej codziennych działaniach. 

Polecamy także: Jaki jest twój mężczyzna według numerologii?