POLECAMY

Najlepszy zawód dla Ciebie

Nie wiesz, w którą stronę pójść, jaki zawód dla siebie wybrać? A może już wybrałeś tylko czujesz, że to nie jest do końca to, co chciałbyś w życiu robić? Nigdy nie jest za późno na zmiany! Sprawdź, który zawód najbardziej pasuje do Twojego znaku zodiaku.
Najlepszy zawód dla Ciebie fot. Fotolia

Najlepsze zawody dla znaków zodiaku: Baran, Byk, Bliźnięta

Baran

Lubisz być w ciągłym ruchu i nie znosisz monotonii, dlatego najlepiej sprawdzisz się w zawodach, które związane są z aktywnością fizyczną. Masz predyspozycje do tego, by być zawodowym sportowcem, ale odnajdziesz się także w roli podróżnika, handlarza czy wojskowego. Ponadto, doskonale czujesz się stając na czele różnych przedsięwzięć. Z tego powodu powinieneś wybierać raczej stanowiska kierownicze lub pracę na własny rachunek. W przeciwnym razie możesz mieć problemy z podporządkowaniem się woli przełożonego.

Byk

Zależy Ci na stabilnej pracy. Jesteś wytrwały, cierpliwy i sumienny. Wszystko to sprawia, że odpowiednie dla Ciebie będą przede wszystkim zawody urzędnicze. Jako, że ważny jest dla Ciebie wysoki status materialny możesz spróbować swoich sił także w przyszłościowych i wysoko opłacanych dziedzinach, takich jak inżynieria genetyczna czy informatyka.

Bliźnięta

Masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i duży wpływ na ludzi, dlatego masz szansę osiągnąć sukces w zawodach takich jak handlowiec, negocjator, czy dyplomata. Ponadto, Twój urok osobisty i uzdolnienia humanistyczne powodują, że sprawdzisz się w pracy w mediach, będziesz świetnym dziennikarzem lub prezenterem.

Najlepsze zawody dla znaków zodiaku: Rak, Lew, Panna

Rak

Jesteś obdarzony dużą wyobraźnią, dlatego sprawdzisz się zawodach wymagających kreatywności, takich jak malarz, dekorator wnętrz, ale także specjalista ds. marketingu. Nieustannie marzysz też o wielkich przygodach, dlatego odpowiedni będzie dla Ciebie zawód związany z podróżami np. marynarz lub etnograf.

Lew

Należysz do osób wojowniczych i nie znosisz podporządkowania. Nie będziesz czuł się zatem dobrze podlegając komuś w pracy. Najlepiej sprawdzisz się prowadząc własny biznes. Możesz także próbować swoich sił w zawodach związanych z ciągłym przypływem adrenaliny.

Panna

Cechuje Cię skrupulatność i trzeźwe podejście do życia, dlatego odpowiednie dla Ciebie będzie stanowisko urzędnicze. Twoja umiejętność logicznego myślenia sprawia, że masz predyspozycje także do nauk ścisłych. Z tego powodu sprawdzisz się pracując jako inżynier lub mechanik. Nie powinieneś natomiast myśleć o zawodach, w których trudno o stabilizację.

Fot. Fotolia

Najlepsze zawody dla znaków zodiaku: Waga, Skorpion, Strzelec

Waga

Twoja wrażliwość na piękno powoduje, że sprawdzisz się w zawodach artystycznych. Jeśli natomiast nie masz w tym kierunku predyspozycji okażesz się doskonałym konserwatorem zabytków lub historykiem sztuki. Jako, że ważny jest dla Ciebie sukces finansowy, a przy tym potrafisz się doskonale komunikować z innymi, będziesz również dobrym lekarzem.

Skorpion

Z zaangażowaniem realizujesz swe cele i dążysz do perfekcji, sprawdzisz się zatem w zawodach rzemieślniczych lub jako pracownik naukowy. Niektóre skorpiony przejawiają talent literacki, dlatego okażą się także dobrymi dziennikarzami lub pisarzami. Jeśli natomiast obejmą kierownicze stanowisko ich wysokie wymagania będą utrudniały porozumienie z podwładnymi.

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Strzelec

Jako zodiakalny strzelec jesteś otwarty i ciekawy świata, dlatego sprawdzisz się w zawodach takich jak podróżnik, dziennikarz czy naukowiec. Lubisz zmiany i nie przepadasz za stabilizacją. Nie powinieneś zatem myśleć o zawodach urzędniczych i wszystkich tych, które wiążą się z rutyną.

Najlepsze zawody dla znaków zodiaku: Koziorożec, Wodnik, Ryby

Koziorożec

Jesteś bardzo pracowity i wytrwały, trudno odwieść Cię od realizacji wyznaczonych celów. Te cechy powodują, że możesz osiągnąć sukces niemal w każdej dziedzinie. Szczególnie dobrze sprawdzisz się w bankowości lub inżynierii. Jako niezwykle sumienna osoba będziesz także dobrym urzędnikiem, odpowiadać Ci będzie księgowość.

Wodnik

Twoja niezależna natura powoduje, że nie jest łatwo Ci się podporządkować, także w pracy. Doskonale będziesz się czuł wykonując wolny zawód, najlepiej artystyczny. Jeżeli natomiast przejawiasz raczej zdolności do nauk ścisłych okażesz się świetnym psychiatrą. Odpowiadać Ci będą także wszelkie zawody związane z pracą wśród przyrody, takie jak rolnik, leśnik czy ogrodnik.

Ryby

Nie lubisz wychodzić przed szereg, dlatego nie czujesz się dobrze na stanowiskach kierowniczych. Jako pracownik jesteś natomiast sumienny i masz dobry kontakt z ludźmi. Sprawdzisz się w zawodach związanych z dyplomacją, będziesz także dobrym negocjatorem.

Bliska jest Ci także sztuka i odpowiadają Ci zawody artystyczne, związane z muzyką, malarstwem czy poezją.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/3 lata temu
Ja jestem bykiem, a wcale nie lubię stabilnej pracy. Pracuję jako nauczyciel, a ostatnio marzy mi się praca w radiu... Nawet zaczęłam zgłębiać wiedzę o radiu o podszewki www.gazeta-mosina.pl/2015/polscy-pionierzy-radiowi/
/6 lat temu
Wy dziw-ki kur-wy!
/6 lat temu
Mój się nie zgadza. k***a pocałujcie mnie w dupe ! Wy oszusty je...ne !
POKAŻ KOMENTARZE (2)