Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Masz do załatwienia ważną sprawę albo musisz podjąć decyzję, ale nie wiesz, który dzień będzie najlepszy? Sprawdź, jakie dni tygodnia są korzystne dla Ciebie, a jakie nie. Stworzyliśmy listę korzystnych i niekorzystnych dni tygodnia dla każdego znaku zodiaku.
/ 07.04.2011 09:09
Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Baran

Poniedziałek – to dla Ciebie dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji. Wtorek, środa i czwartek – w te dni nie załatwiaj ważnych spraw jeżeli zależy Ci na ich powodzeniu. Piątek i sobota – to dni dla Ciebie neutralne. Niedziela – pod koniec tygodnia uważaj na zdrowie.

Byk

Poniedziałek i środa – na początku i w środku tygodnia unikaj rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Wtorek – to dla Ciebie najlepszy dzień na podejmowanie decyzji. Czwartek i piątek – w te dni gwiazdy sprzyjają Ci w pracy. Sobota i niedziela - to dla Ciebie dni neutralne.

Bliźnięta

Poniedziałek i czwartek – w te dni raczej nie załatwiaj ważnych spraw, coś może nie pójść po Twojej myśli. Wtorek i piątek – w te dni rób plany, będą miały one dużą szansę powodzenia. Środa, sobota i niedziela – to Twoje dni neutralne.

Zobacz także: Jak się wzbogacić?

Rak

Poniedziałek i wtorek – pierwsze dni tygodnia są dla Ciebie najlepsze, podejmuj się w nie nowych zadań. Środa i niedziela – w te dni ostrożnie podejmuj decyzje, gwiazdy bywają Ci nieprzychylne. Czwartek, piątek i sobota – są dla Ciebie neutralne.

Lew

Poniedziałek i sobota – to dni dla Ciebie neutralne. Wtorek – w ten dzień wszystko powinno układać się po Twojej myśli. Środa, czwartek i niedziela – w te dni zrezygnuj z załatwiania ważnych spraw. Piątek – przedsięwzięcia rozpoczęte w ten dzień mają największą szansę powodzenia.

Panna

Poniedziałek i piątek – w te dni możesz spodziewać się największych sukcesów. Wtorek, sobota i niedziela – to dni dla Ciebie neutralne.

Środa i czwartek – nie należą do korzystnych dla Ciebie dni, ważne sprawy odłóż na piątek.

Waga

Poniedziałek i sobota – w te dni wszystkie decyzje podejmuj ostrożnie. Wtorek i niedziela – w te dni uda Ci się sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Środa, czwartek i piątek – to dni dla Ciebie neutralne.

Zobacz także: Jakim jesteś przyjacielem?

Skorpion

Poniedziałek i wtorek – w te dni sprzyjający układ planet zapewnia powodzenie Twoim sprawom. Środa, czwartek i sobota – są dla Ciebie neutralne. Piątek i niedziela – w te dni bądź ostrożniejszy niż zwykle, coś może nie pójść po Twojej myśli.

Strzelec

Poniedziałek, sobota i niedziela – to Twoje dni neutralne. Wtorek i piątek – to najlepszy dla Ciebie czas na załatwienie trudnych spraw. Środa – możesz się spodziewać kłopotów w pracy. Czwartek – podjęte w tym dniu decyzje mogą okazać się niedobre.

Koziorożec

Poniedziałek i środa – w te dni czujesz spadek energii, a Twoje sprawy mogą nie mieć pomyślnego przebiegu. Wtorek, piątek i sobota – to dobre dla Ciebie dni, wypełnianie obowiązków przychodzi Ci z łatwością. Czwartek i niedziela – to dni dla Ciebie neutralne.

Wodnik

Poniedziałek, sobota i niedziela – te dni są dla Ciebie neutralne. Wtorek i czwartek – w te dni najczęściej popełniasz błędy, dlatego nie zabieraj się wtedy za trudne zadania.

Środa i piątek – to Twoje najlepsze dni, gwiazdy sprzyjają Twoim przedsięwzięciom.

Ryby

Poniedziałek, czwartek i piątek – te dni wybieraj na załatwianie najważniejszych spraw, ułożą się po Twojej myśli. Wtorek i sobota – to dla Ciebie dni neutralne. Środa i niedziela – w te dni miej się na baczności, bo układ planet Ci nie sprzyja.