Który znak zodiaku jest najlepszy na męża

Który znak zodiaku jest najlepszy na męża

Podobno znaki zodiaku mówią o nas więcej, niż sami jesteśmy w stanie powiedzieć. Jeżeli jest tak faktycznie, to co lepiej, jak nie one właśnie, doradzą nam, który mężczyzna będzie najlepszym kandydatem na patera życiowego?
/ 30.04.2010 12:35
Który znak zodiaku jest najlepszy na męża

Są ludzie, którzy doskonale sprawdzają się w roli kochającego męża, ale są i tacy, którzy w ogóle nie nadają się do tej roli. Jeżeli faktycznie w znakach zodiaku zapisana jest nasza osobowość, to i zapewne również predyspozycje, bądź też ich brak, do bycia cudownym partnerem.

Baran

Z nim nie pójdzie ci tak łatwo. Z jednej strony jest uczuciowy, a gdy kocha to szaleńczo i namiętnie, ale z drugiej – ucieka przed stałymi związkami i wszelkimi papierkami. Możecie być parą nawet dobrych kilka lat, a on nadal nie pomyśli o pierścionku zaręczynowym. Na dodatek związek z Baranem będzie wymagał od ciebie stałej uwagi i czujności. On nie lubi nudy, więc będziesz musiała stale go zaskakiwać. Jednak chyba warto walczyć o to uczucie, nawet jeśli ostatecznie nie staniecie na ślubnym kobiercu.

Byk

Jest idealnym kandydatem na męża. Jeżeli jesteś teraz z Bykiem, ale nie marzysz o ślubie, to lepiej wycofaj się, albo powiedz mu o tym otwarcie. Mężczyźni ci łączą w sobie przeciwieństwa, są zmysłowi i namiętni, ale i stali w uczuciach oraz praktyczni. Z Bykiem nigdy nie będziesz musiała martwic się o swój byt, on zrobi wszystko, wręcz stanie na głowie, by zapewnić ci wszystko, czego tylko zapragniesz.

Bliźnięta

Jest troszkę jak Piotruś Pan, wiecznie goni za przygodą i kurczowo trzyma się wolności i niezależności. Jeżeli pragniesz go usidlić, musisz wziąć to pod uwagę. Nie złapiesz go na czułe słówka, on sam musi dorosnąć do tej ważnej decyzji. Bliźniak szuka kobiety o silnym charakterze, która będzie z jednej strony umiała zapanować nad jego zmiennością, a z drugiej uszanuje jego potrzebę niezależności. Ślub z tym mężczyzną jest możliwy, tylko od razu musisz się przygotować na to, że wasz związek będzie raczej należał do tych burzliwych i pełnych przygód.

Zobacz także: Jak różnica wieku wpływa na wasz związek

Rak

On z pewnością będzie ci wierny. Marzy tylko o tym, by cię w końcu poprosić o rękę i żebyś ty powiedziała to upragnione słowo na „T”. Rak będzie wspaniałym ojcem i głową rodziny. Zapewni ci miłość i poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli jednak lubisz mieć odrobinę wolności, powinnaś się dwa razy zastanowić zanim zaczniesz z nim rozmawiać o poważnym związku. Raki uwielbiają być troskliwe, czasami aż nazbyt.

Lew

Prawie ideał, zwłaszcza jeśli marzysz o mężu, którego będziesz musiała non-stop zapewniać o tym, że jest jedyny w swoim rodzaju. Zainteresuje się tobą, gdy zobaczy, że za nim szalejesz. Zakocha się w tobie i zapewne będzie pragnął zawieść cię przed ołtarz. Czy będzie wierny? To już inna kwestia. Przygotuj się na drobne flirty i miej nadzieję, że na tym się skończy. Wszystko zależy od ciebie.

Panna

Zakochałaś się w pedancie, więc teraz musisz cierpieć, ale nie poddawaj się. Marzysz, by spędzić z nim resztę życia, to nic trudnego. Jeżeli cię kocha, to poprosi cię o rękę, o ile będzie skłonna zaakceptować kilka jego zasad. Pamiętaj, by sprzątać po sobie, nie zostawiać śmieci ani śladów po czerwonej szmince. Miłość wymaga kompromisów. Ale za to z pewnością w związku, już po ślubie, będziecie tworzyć zgraną parę, a on dochowa ci wierności.

Waga

Dobry kandydat na męża, tylko że musisz być przy nim twarda. On nie lubi kłótni ani przepychanek, więc jeżeli go kochasz nie walcz z nim, tylko szukaj kompromisów. Z pewnością będzie chciał poprosić cię o rękę, gdyż już nie będzie mógł sobie wyobrazić życia bez ciebie. Waga jest opiekuńcza i troskliwa, ale nie wymagaj od partnera zdecydowania.

Skorpion

Z nim trzeba postępować ostrożnie, lepiej przyczaj się jak kot. W przypadku Skorpiona najlepiej jest udawać niedostępną, by jeszcze bardziej pobudzić palący się w nim ogień namiętności. Im bardziej będziesz oporna, tym szybciej poprosi cię o rękę. Pamiętaj jednak, że w związku może być wam ciężko. Skorpiony są wybuchowe i zaborcze. I niestety mogą zdarzyć się zdrady. Ale z pewnością nie zabraknie wam namiętności.

Zobacz także: Sex horoskop

Strzelec

Trudno ci będzie zmusić go do ożenku, zbytnio uwielbia wolność i niezależność. Jest wspaniałym kochankiem i przyjacielem, ale jako mąż niezbyt się sprawdza. Jeżeli go kochasz i uda ci się go jakimś cudem zaciągnąć przed ołtarz, przyszykuj się na trudny związek, choć raczej szczęśliwy, jeżeli będziesz umiała zadbać o partnera. Strzelec raczej nie opuści cię, ale czy tobie to wystarczy?

Koziorożec

Trudno powiedzieć, ile w waszym związku jest miłości. Chcesz być z nim, myślisz, że jest właśnie tym facetem – nie martw się, prędzej czy później poprosi cię o rękę. Jednak nie marz o związku pełnym namiętności, Koziorożec zbyt mocno stąpa po ziemi, by zajmować się takimi bzdurami. Ale czy małżeństwo z rozsądku jest złe?

Wodnik

Małżeństwo to dla niego ostateczność. W związku z Wodnikiem wyżej ceni się przyjaźń od miłości. Pamiętaj o tym, a zdobędziesz jego serce i uda ci się go zaobrączkować. Bez tej więzi dusz raczej nic nie wyjdzie z twoich planów ślubnych. Słuchaj go uważnie, ale i sama opowiadaj mu o sobie, to dla niego jest równie istotne. Będziesz musiała jednak poczekać troszkę, zanim zbierze się, by ci się oświadczyć.

Ryby

Nie jest najlepszym kandydatem na męża. Nie lubi rutyny, no a małżeństwo wymaga jednak spełniania pewnych codziennych obowiązków, zwłaszcza gdy się pojawią dzieci. Musisz przygotować się na trudne chwili i długie oczekiwanie, ale może opłaci ci się i on w końcu wyzna ci miłość i poprosi o rękę. Zastanów się jednak dwa razy zanim dasz mu ostateczną odpowiedź.