Który znak zodiaku jest najlepszy na męża

Podobno znaki zodiaku mówią o nas więcej, niż sami jesteśmy w stanie powiedzieć. Jeżeli jest tak faktycznie, to co lepiej, jak nie one właśnie, doradzą nam, który mężczyzna będzie najlepszym kandydatem na patera życiowego?
Który znak zodiaku jest najlepszy na męża

Są ludzie, którzy doskonale sprawdzają się w roli kochającego męża, ale są i tacy, którzy w ogóle nie nadają się do tej roli. Jeżeli faktycznie w znakach zodiaku zapisana jest nasza osobowość, to i zapewne również predyspozycje, bądź też ich brak, do bycia cudownym partnerem.

Baran

Z nim nie pójdzie ci tak łatwo. Z jednej strony jest uczuciowy, a gdy kocha to szaleńczo i namiętnie, ale z drugiej – ucieka przed stałymi związkami i wszelkimi papierkami. Możecie być parą nawet dobrych kilka lat, a on nadal nie pomyśli o pierścionku zaręczynowym. Na dodatek związek z Baranem będzie wymagał od ciebie stałej uwagi i czujności. On nie lubi nudy, więc będziesz musiała stale go zaskakiwać. Jednak chyba warto walczyć o to uczucie, nawet jeśli ostatecznie nie staniecie na ślubnym kobiercu.

Byk

Jest idealnym kandydatem na męża. Jeżeli jesteś teraz z Bykiem, ale nie marzysz o ślubie, to lepiej wycofaj się, albo powiedz mu o tym otwarcie. Mężczyźni ci łączą w sobie przeciwieństwa, są zmysłowi i namiętni, ale i stali w uczuciach oraz praktyczni. Z Bykiem nigdy nie będziesz musiała martwic się o swój byt, on zrobi wszystko, wręcz stanie na głowie, by zapewnić ci wszystko, czego tylko zapragniesz.

Bliźnięta

Jest troszkę jak Piotruś Pan, wiecznie goni za przygodą i kurczowo trzyma się wolności i niezależności. Jeżeli pragniesz go usidlić, musisz wziąć to pod uwagę. Nie złapiesz go na czułe słówka, on sam musi dorosnąć do tej ważnej decyzji. Bliźniak szuka kobiety o silnym charakterze, która będzie z jednej strony umiała zapanować nad jego zmiennością, a z drugiej uszanuje jego potrzebę niezależności. Ślub z tym mężczyzną jest możliwy, tylko od razu musisz się przygotować na to, że wasz związek będzie raczej należał do tych burzliwych i pełnych przygód.

Zobacz także: Jak różnica wieku wpływa na wasz związek

Rak

On z pewnością będzie ci wierny. Marzy tylko o tym, by cię w końcu poprosić o rękę i żebyś ty powiedziała to upragnione słowo na „T”. Rak będzie wspaniałym ojcem i głową rodziny. Zapewni ci miłość i poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli jednak lubisz mieć odrobinę wolności, powinnaś się dwa razy zastanowić zanim zaczniesz z nim rozmawiać o poważnym związku. Raki uwielbiają być troskliwe, czasami aż nazbyt.

Lew

Prawie ideał, zwłaszcza jeśli marzysz o mężu, którego będziesz musiała non-stop zapewniać o tym, że jest jedyny w swoim rodzaju. Zainteresuje się tobą, gdy zobaczy, że za nim szalejesz. Zakocha się w tobie i zapewne będzie pragnął zawieść cię przed ołtarz. Czy będzie wierny? To już inna kwestia. Przygotuj się na drobne flirty i miej nadzieję, że na tym się skończy. Wszystko zależy od ciebie.

Panna

Zakochałaś się w pedancie, więc teraz musisz cierpieć, ale nie poddawaj się. Marzysz, by spędzić z nim resztę życia, to nic trudnego. Jeżeli cię kocha, to poprosi cię o rękę, o ile będzie skłonna zaakceptować kilka jego zasad. Pamiętaj, by sprzątać po sobie, nie zostawiać śmieci ani śladów po czerwonej szmince. Miłość wymaga kompromisów. Ale za to z pewnością w związku, już po ślubie, będziecie tworzyć zgraną parę, a on dochowa ci wierności.

Waga

Dobry kandydat na męża, tylko że musisz być przy nim twarda. On nie lubi kłótni ani przepychanek, więc jeżeli go kochasz nie walcz z nim, tylko szukaj kompromisów. Z pewnością będzie chciał poprosić cię o rękę, gdyż już nie będzie mógł sobie wyobrazić życia bez ciebie. Waga jest opiekuńcza i troskliwa, ale nie wymagaj od partnera zdecydowania.

Skorpion

Z nim trzeba postępować ostrożnie, lepiej przyczaj się jak kot. W przypadku Skorpiona najlepiej jest udawać niedostępną, by jeszcze bardziej pobudzić palący się w nim ogień namiętności. Im bardziej będziesz oporna, tym szybciej poprosi cię o rękę. Pamiętaj jednak, że w związku może być wam ciężko. Skorpiony są wybuchowe i zaborcze. I niestety mogą zdarzyć się zdrady. Ale z pewnością nie zabraknie wam namiętności.

Zobacz także: Sex horoskop

Strzelec

Trudno ci będzie zmusić go do ożenku, zbytnio uwielbia wolność i niezależność. Jest wspaniałym kochankiem i przyjacielem, ale jako mąż niezbyt się sprawdza. Jeżeli go kochasz i uda ci się go jakimś cudem zaciągnąć przed ołtarz, przyszykuj się na trudny związek, choć raczej szczęśliwy, jeżeli będziesz umiała zadbać o partnera. Strzelec raczej nie opuści cię, ale czy tobie to wystarczy?

Koziorożec

Trudno powiedzieć, ile w waszym związku jest miłości. Chcesz być z nim, myślisz, że jest właśnie tym facetem – nie martw się, prędzej czy później poprosi cię o rękę. Jednak nie marz o związku pełnym namiętności, Koziorożec zbyt mocno stąpa po ziemi, by zajmować się takimi bzdurami. Ale czy małżeństwo z rozsądku jest złe?

Wodnik

Małżeństwo to dla niego ostateczność. W związku z Wodnikiem wyżej ceni się przyjaźń od miłości. Pamiętaj o tym, a zdobędziesz jego serce i uda ci się go zaobrączkować. Bez tej więzi dusz raczej nic nie wyjdzie z twoich planów ślubnych. Słuchaj go uważnie, ale i sama opowiadaj mu o sobie, to dla niego jest równie istotne. Będziesz musiała jednak poczekać troszkę, zanim zbierze się, by ci się oświadczyć.

Ryby

Nie jest najlepszym kandydatem na męża. Nie lubi rutyny, no a małżeństwo wymaga jednak spełniania pewnych codziennych obowiązków, zwłaszcza gdy się pojawią dzieci. Musisz przygotować się na trudne chwili i długie oczekiwanie, ale może opłaci ci się i on w końcu wyzna ci miłość i poprosi o rękę. Zastanów się jednak dwa razy zanim dasz mu ostateczną odpowiedź.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/2 lata temu
Zgadzam się, też myślę, że co do Ryb to nieprawda.
/2 lata temu
ALE BZDURY. Facet Waga opiekuńczy i troskliwy??? Ha ha Koń by się uśmiał, przecież to beztroski lekkoduch myślący wyłącznie o sobie i swoich przyjemnościach. I to jest potwierdzone na niejednym przypadku.
/3 lata temu
Byki męskie zdradzają, niestety mam to przećwiczone 3 partnerów i same bycze zdrady!!!!!!!!!!!!!!!
POKAŻ KOMENTARZE (7)