Jaki jest twój mężczyzna według numerologii?

Sprawdź, jaki charakter ma twój mężczyzna według numerologii! Czy jest introwertykiem z silną osobowością, typem społecznika, prawdziwym wojownikiem, lwem salonowym, pracoholikiem, wolnym ptakiem, a może człowiekiem z wielką pasją i apetytem na życie? Poznaj jego charakter i zastanów się, czy do siebie pasujecie!
/ 25.11.2013 13:41

Zanim przeczytasz artykuł: Sprawdź, jaki numer ma twój mężczyzna wg numerologii

Mężczyzna numerologiczna jedynka

Ma niezwykle silną osobowość. Jego umiejętności przywódcze zjednują mu wielu przyjaciół. Doskonale odnajduje się w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Potrafi zachować zimną krew wówczas, gdy inni poddają się i rezygnują z dalszego działania. Przyjaciele i znajomi mogą na nim zawsze polegać. Nie zostawia nikogo w trudnej sytuacji, służy radą, ale i pomocą. Nie ma dla niego spraw nie do rozwiązania. Będzie myśleć tak długo, aż je znajdzie. Wyzwania są dla niego napędem do dalszego działania. Strach i adrenalina służą jego rozwojowi. W życiu prywatnym świetnie odnajduje się w towarzystwie. Zawsze gromadzi wokół siebie grono osób, które słuchają jego anegdot i opowiadań z zapartym tchem. Jest jednak również w nim mały introwertyk. Lubi czasami zaszyć się w ciemnym kącie wyłącznie ze swoimi myślami. Potrzebuje tej chwili, by móc zregenerować siły i zastanowić nad swoim życiem, bo zazwyczaj odkłada to na później.

Mężczyzna numerologiczna dwójka

Jest typowym społecznikiem. Nie żyje dla siebie, ale dla innych. Jego znajomym czasami może być trudno z nim wytrzymać. Zwłaszcza, gdy mocno zapali się do jakiejś sprawy. Wówczas bowiem nie potrafi mówić, ani myśleć o czymś innym. Często wybiera życie w małej izolacji. Nie toleruje ludzi, którzy żyją wyłącznie dla siebie. Trudno mu zrozumieć, jak inni mogą mieć poglądy tak odmienne od jego. Jeśli zdecyduje się na ścieżkę wegetarianizmu, stara się przekonać do tego bliskich i znajomych. Często wynikają z tego różnego rodzaju konflikty, co nie znaczy jednak, że nie udaje mu się w tym wszystkim kogoś przekonać. Przyjaciele podziwiają go i kochają za jego pasję. Widzą, że jest prawdziwym wojownikiem. Mężczyzna dwójka szczerze wierzy w swoje ideały, a to w obecnych czasach jest rzadkością. Nie zależy mu na wysokich stanowiskach czy górze pieniędzy, radość dają mu kolejne uratowanie z rzeźni konie, więcej nakarmionych w schroniskach psów czy zwiększenie ilości posiłków w świetlicach dla dzieci z biednych rodzin. To jest jego celem życiowym i w tym najlepiej się czuje i spełnia.

Mężczyzna numerologiczna trójka

Najlepiej czuje się, gdy wszyscy na niego patrzą i o nim mówią. Jest typowym lwem salonowym. Przyjaciele i znajomi dobrze wiedzą, że zabawa z nim to najlepszy sposób na spędzenie wieczoru. Bo z mężczyzną trójką po prostu nie da się nudzić. Nikt tak jak on nie rozbawi towarzystwa i nikt tak jak on nie znajdzie miejsca na super imprezę. Jest znany z tego, że mocno imprezuje. Kobiety nie są w stanie oprzeć się jego urokowi. Jest uwodzicielski, zawsze wie, co powiedzieć kobiecie, by go polubiła. W życiu zawodowym także gra pierwsze skrzypce. Jego maniery są bez zarzutu, czym zdobywa sobie serca zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji, trudno go zaskoczyć, a już tym bardziej zażenować. Ma odpowiedź na każde pytanie. Dlatego jest tak cennym pracownikiem. Nie jest jednak stworzony do życia w rodzinie. Do tego potrzeba dojrzałości, której mu brakuje. Woli niezależność i luz od obowiązków związanych z domem, a już tym bardziej dziećmi. Nie oznacza to jednak, że pewnego dnia nie zapragnie zmiany.

Mężczyzna numerologiczna czwórka

Jest niezwykle pracowitą i obowiązkową osobą. Niektórzy nazywają go pracoholikiem, ale nie jest to do końca zgodne z prawdą. On po prostu doskonale czuje się w pracy. Jest to świat, w którym świetnie się odnajduje. Praca daje mu poczucie spełnienia, zaspokaja jego pragnienia i ambicje. Dzięki niej ma poczucie sensu życia, którego czasem mu brakuje, gdy jest na urlopie. Praca jest podstawą i oparciem, bez którego może czuć się słaby i osamotniony. Mężczyzna czwórka niezbyt udziela się towarzysko, chyba że wybiera się z kolegami z pracy do pubu albo na imprezę firmową. Świat poza gmachem jest dla niego niewystarczająco interesujący, ale również i nieznany. Nie oznacza to jednak, że całkowicie odcina się od niego. Próbuje czasami spotykać się z osobami spoza pracy. Jeśli zauważa, że dobrze się z nimi dogaduje, stara się zacieśniać z nimi relacje. To z kolei pomaga mu odnaleźć się w tej mało znanej mu rzeczywistości. Nie przywiązuje zbytniej wagi do rodziny, ale także i nie chce z niej całkowicie rezygnować. Jeśli ma dzieci, stara się podgrzewać w nich płomień ambicji i chęci walki o coraz wyższe stopnie.

Mężczyzna numerologiczna piątka

Jest wolnym ptakiem, nie znosi życia w klatce. Wszelkie ograniczenia przerażają go, dlatego ucieka przed nim na wszelkie możliwe sposoby. Doskonale odnajduje się w towarzystwie. Ma wielką grupę znajomych, z którymi świetnie się bawi. Nigdy nie brakuje mu pomysłów na wspólne spędzenie czasu. Równie dobrze bawi się jednak i we własnym towarzystwie. Ma naprawdę wiele zainteresowań, które faktycznie są jego pasją. W każdej wolnej chwili się im poświęca - a to ścianka wspinaczkowa, a to jazda konna, a może jakiś wypad za miasto na narty. W jego życiu rzadko gości nuda. Niestety jego miłość do niezależności utrudnia mu bardzo stworzenie prawdziwego związku. Zawsze gdy na horyzoncie pojawiają się jakieś ograniczenia, on ucieka. Trudno jest mu znaleźć osobę, która zrozumie jego potrzeby i nie będzie chciała zabrać mu wolności. 

Mężczyzna numerologiczna szóstka

Jest wspaniałym ojcem. Doskonale odnajduje się w roli głowy rodziny. Takich jak on można szukać ze świecą. Jego największym marzeniem jest stworzenie wspaniałej i kochającej się rodziny, w której gościć będzie przede wszystkim radość i szczerość. Ma bardzo dobry stosunek do swoich dzieci. Relacje, jakie go łączą z nimi są głębokie i oparte na porozumieniu oraz wzajemnym szacunku do siebie. Jest zapatrzony w swoje pociechy, co jednak nie znaczy, że nie potrafi im postawić granic. Kobieta, którą obdarzy uczuciem, będzie najszczęśliwszą. Źle może układać mu się z kobietami, które cenią sobie bardzo niezależność. Nie odnajdzie się w związku z kimś, kto nie pragnie rodziny i, dla którego domowe ciepło nie jest wartością najwyższą.

Mężczyzna numerologiczna siódemka

Jego życie to jedna wielka pasja. Całkowicie poświęca się swoim zainteresowaniom. Jego życie obraca się wokół hobby i całkowicie mu to odpowiada. Daje mu to bowiem poczucie spełnienia, ale i ogromnej radości. Mężczyzna siódemka nie ma bogatego życia towarzyskiego, ponieważ większość wolnego czasu poświęca swoim badaniom albo zainteresowaniom. Doskonale spełni się w roli naukowca, podróżnika albo odkrywcy. Jednak równie dobrze w każdej innej dziedzinie, która będzie w stanie go w pełni pochłonąć. Nie jest może duszą towarzystwa, ale kiedy już zaczyna opowiadać o swoich odkryciach, to ludzie nie są w stanie przestać go słuchać. Nie jest osobą, dla której rodzina jest czymś niezwykle istotnym. Dobrze czuje się w domu, ale jeszcze lepiej w swoim gabinecie. Kobieta, w której się zakocha, powinna podzielać jego pasje. Wówczas jego związek ma szansę przetrwać. Partnerka, która będzie chciała zagarnąć go dla siebie, nie będzie miała szans. Nawet jeśli uda się jej przekonać go do porzucenia pasji, to związek ten nie będzie szczęśliwy.

Mężczyzna numerologiczna ósemka

Jest osobą niezwykle pewną siebie, ale ciężko pracuje na to, by faktycznie móc tak się czuć. Jest osobą ambitną i pracowitą. Stawia sobie bardzo wysoko poprzeczkę. Każdego dnia stara się walczyć ze swoimi słabościami. Wyzwania są dla niego codziennością. Nie znosi nudy i marazmu. Źle czuje się w stabilnej sytuacji, gdy nie musi się sprawdzać, gdy nie czuje narastającego zagrożenia. Takie samo podejście ma do bliskich i znajomych. Każdego motywuje do działania, do dalszego rozwoju. Nie może zrozumieć, gdy ktoś zaniedbuje swoje wykształcenie czy rozwój. Stara się wówczas namówić go do podjęcia działań zmierzających w kierunku podwyższenia kwalifikacji. Nie zawsze jednak z zamierzonym skutkiem. Jest także bardzo wymagający wobec swojej partnerki. Trudno byłoby mu żyć z osobą, która zaniedbuje sferę zawodową czy edukację. Najlepiej czuje się w towarzystwie ludzi inteligentnych i oczytanych. Kocha polemiki, dyskusje i wszelkie imprezy kulturalne. Nawet jeśli jego zawód nie jest bezpośrednio związany z humanistyką.

Mężczyzna numerologiczna dziewiątka

Jest osobą, która niesie ze sobą dobro i miłość. Poświęca się dla innych z uśmiechem. Kocha pomagać innym, rozwiązywać za nich problemy. Często uczestniczy w akcjach charytatywnych. Misją jego życia jest pomaganie. Niestety nierzadko jest to wykorzystywane, z czego on nie zawsze zdaje sobie sprawę. Myśląc o innych, zapomina o sobie i swoich potrzebach. Często w rzeczywistości wykonuje za kogoś pracę. Nie zależy mu wprawdzie, by osiągnąć sukces zawodowy, dlatego że postrzega sukces w całkowicie innych kategoriach, ale nie chce być jednak wykorzystywany. Takie sytuacje bardzo źle wpływają na jego samopoczucie, dlatego tak ważni są dla niego jego znajomi.

Zobacz także: Który znak zodiaku jest najlepszy na męża