Horoskop wenezuelski na rok 2016 – Świetlik (wrzesień)

Rok 2016 z pewnością niejednokrotnie zaskoczy osoby urodzone w znaku Świetlika. Czy pozytywnie? Przeczytaj nasz horoskop wenezuelski.
/ 29.10.2012 14:51

fot. Fotolia

Charakter Świetlików

Świetliki są jak Audrey Hepburn - kobiety w pełnym znaczeniu tego słowa! Eleganckie, delikatne, pełne seksapilu i dziewczęcości. Mało która kobieta może się z nimi równać. Nie potrzebują wcale opanowywać sztuki uwodzenia, by zrzeszać wokół siebie tłum zakochanych w nich mężczyzn. One po prostu już tak mają, że mężczyźni nie są w stanie im się oprzeć. A mimo to powinny być bardziej ostrożne.

Świetliki są z natury bardzo ufnymi istotami. Tylko, że nie każdy człowiek na ziemi jest dobry i miły. Może się więc okazać, że rycerz w lśniącej zbroi wcale nie jest taki czysty i szlachetny, jak się początkowo wydawało Świetlikowi. Kobiety te powinny zawsze zastanowić się dwa razy, zanim na serio zaangażują się w jakiś związek.

Zobacz także: Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Horoskop wenezuelski na 2016 rok dla Świetlików

Osoby spod znaku Świetlika za bardzo komuś zaufają i się zawiodą. Chwilami mogą nie dowierzać, że właśnie na tę osobę, która była im tak bliska, nie mogą liczyć.

Samotne Świetliki w drugiej połowie roku mają szansę na znalezienie swojej drugiej połowy. Zapowiadają się romantyczne chwile, o jakich marzy niemal każda kobieta.

Rok 2016 szykuje dla Świetlików trudne momenty, jeśli chodzi o pracę. Możliwe bezrobocie będzie trwało dość długo, ale zodiakalne Świetliki nie powinny się poddawać i tracić nadziei. Jeśli bowiem się postarają, pod koniec roku znajdą pracę marzeń.

Polecamy: Horoskop urodzinowy - Wrzesień

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/12.11.2015 17:16
Kto z was jest wg horoskopu wenezuelskiego spod znaku Świetlika? Ciekawa jestem czy wam się sprawdza opis charakteru bo mi w 90%