Horoskop wenezuelski na rok 2016 – Cykada (lipiec)

Cykady w 2016 roku czeka wiele dobrego, choć niemiłych niespodzianek od życia również nie zabraknie. Poznaj horoskop wenezuelski na 2016 rok.
/ 31.10.2012 14:50

fot. Fotolia

Charakter Cykady

  • 1-27 lipca – Cykada
  • 28-31 lipca – Szarańcza

Cykady są z natury domatorkami, ich domeną nie jest ciągłe imprezowanie i spędzanie czasu poza domem. Cykadom wystarczy miły, przytulny domek z kominkiem. Co jednak nie znaczy, że kobiety te łatwo zadowolić. Mają one dość wygórowane pragnienia, zarówno zawodowe, jak i prywatne. Potrafią być z jednej strony uległe, a z drugiej drapieżne jak tygrysice. Cykady przyciągają mężczyzn swoim urokiem i inteligencją. Nie stawiają wyłącznie na wygląd, a mimo to mają rzeszę adoratorów.

Przyciągają zwykle mężczyzn pozornie silnych, ale i niezwykle fascynujących. Kobiety Szarańcze są znacznie bardziej drapieżne, ale i bezwzględne. Znane są ze swojej niestałości. Lubią krótkotrwałe związki, które niosą ze sobą dużą dozę adrenaliny.

Zobacz także: Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Horoskop wenezuelski na 2016 rok dla Cykad

Ten rok dla Cykad będzie workiem pełnym niespodzianek, choć nie tylko tych miłych. Wiele kobiet spod znaku Cykad, które są w związkach, może liczyć na pierścionek zaręczynowy. Nie warto jednak ulegać emocjom i nastrojowi i od razu mówić "tak", jeśli do tej pory czułyście coś zupełnie innego. Ślub i wesele może być najwspanialsze na świecie, ale to przecież nie o to chodzi, bo później przychodzi codzienność. Warto zatem przemyśleć swoją decyzję.

W pracy Cykady czeka rozczarowanie. Zawiodą się na osobie, której ufały. Jednak nie wpłynie to na jakość pracy osób urodzonych w znaku Cykady.

Regularne badania pozwolą Cykadom uniknąć poważnej choroby. Warto więc poświęcić godzinę raz na kilka miesięcy, żeby wykonać przynajmniej morfologię.

Polecamy:  Horoskop urodzinowy - Lipiec

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/06.11.2015 16:04
Tak sobie czytam ten horoskop wenezuelski na 2016 to coś czuję że to prawda tymi zaręczynami. Coś mi ostatnio chłopak często pierścionki ogląda na palcach, tak jakby sprawdzał rozmiar...